RegenPlazma - nová metoda omlazení

Autor:

Jedna z nových metod v omlazování pokožky se jmenuje RegenPlazma. Dorazila do Čech ze Švýcarska a jejím základním principem je bio-stimulace kolagenových buněk. RegenPlazma využívá vlastní krevní plazmu bohatou na trombocyty, právě trombocyty pomáhají omladit naší pleť.

regenplazma small Stárnutí pokožky je způsobeno přirozenou ztrátou kolagenu. S postupujícími lety dochází k buněčných struktur a pleť tak ztrácí svou barvu, jemnost, objevují se vrásky, kůže ochabuje a povoluje.

Švýcarská technologie Regenplazma, někdy označovaná jako  PRP – Platelet Rich Plazma,  plazma bohatá na krevní destičky, v německy mluvících zemích a na Slovensku říká „Drakulova terapie", v anglickém jazyce „Vampire Facelift". RegenPlazma využívá švýcarské technologie, která umí zachovat 90% aktivních trombocytů, zatímco u klasické PRP se podaří zachovat pouze 40% aktivních trombocytů. Vysoký obsah aktivních trombocytů v plazmě přispívá k regeneraci pokožky. Na rozdíl od jiných metod nepoužívá žádné chemické aktivátory, což eliminuje riziko alergických reakcí a individuální intolerance. Princip je založen na poznatcích dlouhodobého vědeckého výzkumu, který byl završen množstvím klinických studií. zkumavky

Příslušenství k ošetření je vyráběno pouze ve Švýcarsku. V Praze si ošetření Regenplazma můžeme dopřát na známé klinice estetické medicíny Mediestetik.

Jak dlouho aplikace RegenPlazmy trvá?

Ošetření RegenPlazma trvá přibližně hodinu, lékař odebere klientovi krev, ve speciální centrifuze ji odstředí, získá tak plazmu ve dvou skupenstvích – oddělí se tekutá kvevní plazma a gelovitá krevní plazma. Tekutou vlastní krevní plazmou se léčí vlasová pokožka a provádí se mezoterapeutické ošetření celého obličeje, krku a dekoltu. Získanou gelovitou plazmou se vyplňují vrásky.

Kde všude v estetické medicíně je možné RegenPlazmu použít?

0004 „Regenplazma může být použita různě. Ošetřujeme pomocí ní jemné vrásky, unavenou pleť a kruhy pod očima. RegenPlazmou lze také revitalizovat celý obličej, omladit pleť anebo řešít problém vypadávání vlasů" popisuje využití ošetření zkušená lékařka z kliniky Mediestetik Olga Shalamova.

Za jak dlouho jsou viditelné výsledky?

Výsledky jsou patrné již po jednom ošetření, výraznějšího efektu se dosahuje po druhém ošetření. Obecně se doporučuje proceduru opakovat třikrát ve třicetidenním intervalu.

Po ošetření nejsou ve tváři patrné otoky ani modřiny a není třeba se schovávat se před světem.

Je možné RegenPlazmu kombinovat s dalšími zákroky, které mají na obličej omlazovací efekt?

„Ano, RegenPlazmu je možné kombinovat například s dermálními výplněmi, botulotoxinem, laserovou terapií nebo s pleťovým peelingem," doplňuje doktorka Shalamova. „Některé kombinace pomáhají dosáhnout maximálního omlazujícího efektu. Na klinice mediestetik se osvědčilo zejména spojení ošetření s neinvazivním nechirurgickým liftingem Thermage."

Jak vypadá pleť po aplikaci RegenPlazmy?

Pleť je po ošetření Regenplazmou jemnější, zdravější, více hydratovaná a vypnutější  Vrásky se vyhlazují a mizí tmavé kruhy pod očima.

0001 0006

Omlazení pleti RegenPlazmou je dostupné na  klinice estetické medicíny Mediestetik.

Aktualizováno: 1.12.2013

PRP – Plazma terapie (Platelet Rich Plasma) - Novinky

Související recenze a zkušenosti

Naty 17.5.2019
Spokojený/á

Naprostá spokojenost. Krásné prostředí, profesionální ,ale zároveň přátelský přístup. Paní doktorka je šikovná a příjemná.

Doktor ve Vašem okolí   
Zákroky, na které se chystají ostatní