Nové anti-aging zákroky na počkání v Perfect Clinic

Toužíte po mladistvější pleti, ale nevíte, jaký zákrok si vybrat? Podívejte se s námi podrobně na tři z nich. Plazma terapie, Lifting pomocí 3D nití, SKIN Booster. Metody omlazení doslova na počkání...

Plasmaterapie

Celý proces plasmaterapie je poměrně snadný. Jediné, co je třeba, je odebrat 8-10 ml krve ze žíly (jako při standartním krevním odběru), a poté ji ve speciálním přístroji opatrně odstředit. O růstové faktory obohacená plazma se pak aplikuje tenkou jehličkou drobnými vpichy do kůže obličeje. Po hodině odcházíte domů o pár let mladší.

A co se děje po aplikaci? Obohacená plazma stymuluje kolagenové buňky, které se nachází v pokožce. Naše plazma je bohatá na krevní destičky, ty buňky přirozeně stimulují a "donutí" je k tvorbě nových kolagenových vláken. Krevní destičky z plazmy mají jednu skvělou vlastnost, nejen, že umí staré buňky opravovat, ale donutí je k množení.

Metoda je vhodnou volbou pro všechny věkové kategorie. Nejčastěji se využívá jako "preventivní" ošetření pro skupinu ve věku 35-40 let. Plazmaterapii lze kombinovat s kyselinou hyaluronovou. 

plasmaterapie
Fotografie Před/Po (zdroj: soukromý archiv kliniky)

Lifting obličeje pomocí 3D nití

Touto "niťovou" terapií jsme schopni velmi pěkně tvarovat kontury obličeje, pozvednout ústní koutky, obočí i tváře, vyplnit vrásky obličeje a taktéž provést lifting krku, povadlého poprsí, valů paží, zadečku a stehen. 3D nitě se zavádějí do kůže ambulantně, pomocí kanyl pouze z drobných vpichů v kůži. Používá se lokální anestetikum a vše je tedy bezbolestné .

Nejde jen o efekt liftingu, ale "cizí materiál - nitě" stimulují tvorbu kolagenu. Po vstřebání nití zpevněný efekt přetrvává, protože je v podkoží vytvořený kolagenový základ. Bezprostředně po výkonu se doporučuje nosit kompresní maska po dobu sedmi dnů ve dne i v noci a následně ještě měsíc alespoň přes noc. 

lifting niti
Fotografie Před/Po zákroku. (zdroj: soukromý archiv kliniky)

SKIN Booster

Technika hloubkové hydratace pokožky funguje díky aplikaci zasíťované kyseliny hyaluronové jemnými vpichy ultratenkými jehličkami nebo kanylou do hlubších vrstev pokožky obličeje.

Výsledek je viditelný po dobu 8-12 měsíců. Pleť je zpevněná, omlazená a zvláčněná.

pcdermavizual5
(zdroj: soukromý archiv kliniky)

Další nové zákroky estetické dermatologie v Perfect Clinic najdete na
www.perfectclinic.cz

Publikováno: 6.6.2017

Diskuze k tématu

Doktor ve Vašem okolí   
Zákroky, na které se chystají ostatní