Vanquish - bezbolestná liposukce břicha

Autor:

Vanquish je nová metoda bezbolestné liposukce, která využívá revoluční technologie, kterými odbourává přebytečný tuk. Metoda je určena pro všechny, kdo se chtějí rychle zbavit přebytečného tuku bez nutnosti operace.

Bezbolestná liposukce Vanquish je novinkou v České republice. Tuto proceduru je možné podstoupit pouze na Klinice estetické medicíny Petra Clinic. Bezbolestná liposukce Vanquish se provádí pomocí speciálního přístroje, který využívá vysokofrekvenčního pole k redukci tukové tkáně. Do tukových buněk je vysíláno elektromagnetické vlnění, které ničí tukové buňky a tak dochází k jejich rychlému mizení, protože se buňky rozpustí. Rozpuštěný tuk z těla vychází přirozeně lymfatickým systémem. Používaná radiofrekvenční vlna je 10x silnější oproti vlnám, které vysílají jiné běžně používané radiofrekvenční přístroje. Bezbolestná liposukce Vanquish se dá aplikovat na problematické partie jako je bříško a boky. Jedno šetření přístrojem Vanquish trvá přibližně půl hodiny a k zákroku není nutná žádná analgezie nebo anestezie.
IMG 0484
Bezbolestná liposukce Vanquish nevyžaduje žádný speciální režim. Po provedení procedury může pacient bez problémů odejít domů. Není nutné ani dodržování žádného speciálního režimu jako jsou diety a podobně. Výhodu bezbolestné liposukce Vanquish je, že tuky mizí rychle, takže je hubnutí viditelné již po prvním ošetření. Pro velký efekt jsou doporučovány minimálně tři ošetření.

Ukázky před a po:

1j

2 (2)

Přístroj Vanquish dodává společnost BTL. Více informací na: http://www.btlaesthetics.com/cs/Vanquish

Aktualizováno: 1.4.2015

Laserová liposukce - Novinky

Vanquish - bezbolestná liposukce břicha

Klinika estetické medicíny Petra Clinic

Vanquish je nová metoda bezbolestné liposukce, která využívá revoluční technologie, kterými odbourává přebytečný tuk. Metoda je...

Související recenze a zkušenosti

Doktor ve Vašem okolí   
Zákroky, na které se chystají ostatní