Zbavte se akné rychle a bezbolestně

Autor:

Acne vulgaris neboli akné. Téměř každý z nás jej na vlastní kůži zažil. Statistiky mluví o 95% postihnutí populace v době dospívání, řada se však s nepříjemným akné potýká celý život. A akné pak život skutečně zkomplikuje - snižuje sebevědomí, způsobuje deprese.

Proč s akné nezatočit jednou provždy - rychle, účinně, bezbolestně a bez nepříjemných omezujících vedlejších účinků?

Skutečnou novinkou v této oblasti je přístroj Acleara od společnosti Palomar využívající unikátní kombinaci podtlaku a intenzivního pulzního světla.

Větší účinnost než jiné přístroje na akné - jako jediný přístroj na trhu odstraňuje mazovou blokaci.  Velmi silné vakuum tak nahradí čištění pleti, navíc však bez kontaminace okolních míst, jako často dochází u kosmetického čištění.

acleara pred 6 acleara po 6 acleara pred 2 acleara po 2
Před Po Před Po

Proč dát přednost právě kombinaci vakua a světla IPL před jinými přístroji či před léčbou antibiotiky a léky?

Bez vedlejších účinků – při řešení akné s Aclearou nedochází k přesušení pleti ani k jiným omezujícím efektům, které jsou známi například u běžně předepisovaných léků k léčbě akné.

Výsledky po prvním ošetření trvajícím pouhých 15 minut – ihned po ošetření pocítíte výrazné odlehčení pleti. To je způsobeno kvalitním čištěním silným vakuem, výrazně se sníží i zarudnutí a je celkově viditelné zklidnění léze. Doporučuje absolvovat 5 ošetření s týdenním rozestupem.

Zákrok nebolí - díky odstranění mazu a vynikajícímu chlazení zákrok ve srovnání s jinými přístroji opravdu nebolí, naopak je ošetření příjemné, neboť dochází k pročištění a prodýchnutí pokožky.

Poradí si i s cystickým akné?

Ano, díky speciální jehličkové násadce do 72 hodin!

acleara4 „Akné cysty„ odstraní už do 48-72 hodin – Acleara díky speciální, unikátní jehličkové násadce vyřeší nepříjemný cystický pupínek do 48-72 hodin. Ideální je využít toto ošetření, pokud je před Vámi důležitá společenská událost – postačí Acleara a nepříjemnost je pryč.

Vyřeší všechny druhy akné - Acleara dosahuje výborných výsledků nejen u běžného akné, ale i u problematického cystického a nodulárního akné. Přísná FDA certifikace zaručuje účinnost zákroku.
Vyřeší se nejenom akné, ale kvalita vaší pleti bude znatelně lepší.

Acleara zesiluje účinky topických přípravků a antibiotik – technologie vakua výrazně zlepšuje schopnost absorpce pokožky – dokáže pokožku a rozestupy mezi kožními buňkami zvětšit o 25-35%.

Nejenom, že se zbavíte akné, ale Vaše pleť bude i lépe reagovat na Vaši kosmetiku a kvalita pokožky se celkově zlepší. Nestojí to za vyzkoušení?

acleara pred 5 acleara po 5
Před Po

 

Aktualizováno: 27.3.2013

Odstranění akné (IPL) - Novinky

Zbavte se akné rychle a bezbolestně

Brandeis Clinic - Divize MedaPreX

Acne vulgaris neboli akné. Téměř každý z nás jej na vlastní kůži zažil. Statistiky mluví o 95% postihnutí populace v době...

Diskuze k tématu

Související recenze a zkušenosti

Doktor ve Vašem okolí   
Zákroky, na které se chystají ostatní