Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Nějaké novinky? Podělte se s naší komunitou o svůj pokrok

1. 2. 2023

Abdominoplastika/zákrok

Stojí to za to
Průměrná cena: 60.000 Kč

O lékaři

Hodnocení:
Opravdu chcete odstranit tento obrázek?

Jsem moc ráda, že jsem si vybrala právě tuto kliniku. Už při prvni návštěvě a konzultaci jsem věděla, že operaci budu chtít podstoupit tady. Vždy příjemný personál s úsměvem na tváři,který vše vysvětlí i poradí. Pro abdominoplastiku jsem se rozhodla ,protože jsem nebyla spokojená se svým bříškem po 3 těhotenství.V den nástupu byla i operace ,po operaci mi bylo vše vysvětleno, řečeno co vše se odehrávalo a co bude následovat.Bolesti jsem měla, ale nebylo to tak hrozné. Po dvou dnech jsem odcházela z kliniky sice s bolestí, otoky a modřinami(to k tomu ale patří),ale s pocitem ,že mi bylo splněno to,co jsem si přála.Už při odchodu byl ten výsledek neuvěřitelný.Nyní jsem 10.měsíců po operaci a cítím se krásně.Teď už se za své bříško nestydím :) Za to vše moc děkuji panu doktorovi Paroulkovi :)

0

Komentářů (0)

Opravdu chcete odstranit tento obrázek?

Zaujal Vás tento příběh? Podělte se s námi o ten svůj!

Reklama
Abdominoplastika - velká spokojenost

V prosinci 2016 jsem podstoupila operaci břicha a sešití svalů na klinice LLC v Ostravě u pana doktora Vřeského.Z výsledkem jsem velice spokojená.Pan doktor má lidský přístup vše vysvětlí na vše odpoví.Personál kliniky taktéž perfektní.V noci...

Číst dál

Veškeré informace na této stránce pocházejí od uživatelů portálu, nikoli od lékařů nebo specialistů.

Obsah zveřejněný na portálu Estheticon.cz nemůže v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.