Veškerý obsah v této sekci vytvářejí uživatelé portálu, nikoli lékaři nebo specialisté.

Za mě nejhorší klinika plastické chirurgie

Už jsem po zákroku Nestojí to za to
kajula25
Vytvořeno: 15. 3. 2014 · Aktualizace: 16. 2. 2019
Příběh

Nejhorší klinika plastické chirurgie, kterou můžete v Praze najít. Byla jsem tam na opravě po zkažené modelaci. Nikomu nevadilo vyinkasovat ode mě 65 tisíc, když mě přijímali. Operace dopadla hodně špatně. Má prsa, která už tak nebyla hezká doslova dorazili do úplné deformace. To se ještě může stát, ale přístup vedení k řešení problému byl naprosto neprofesionální až gangsterský. Dodnes se mi nikdo ani neomluvil, ani mi nevrátili peníze za pokaženou operaci, protože prý jsme prsa měla pokažená už předtím. (Proto jsem k nim na opraci šla a rozhodně jim to nevadilo, když mě přijímali a platila jsem.) Naopak mi paní zástupkyně ředitele ještě vyhrožovala, že když případ zveřejním , budou mě žalovat pro poškození jména. Nakonec jsem skončila ve státní nemocnici, kde mě ta prsa opravili.

Vzhledem k chování vedení kliniky nikomu tuto zkušenost nedoporučuji a nepřála bych ji ani nepříteli. Díky mému vlastnímu problému jsem se seznámila s dalšími pokaženými klientakmi, které zde byly současně se mnou či chvíli po mě. Co vím, tak dvě odcházely s infekcí a musely jim být implantáty vyndány. Další 4, co znám měly ošklivé deformace a musely jít na opravu jinam. Zřejmě proto se tam také chirurgové střídají, jak na běžícím páse. Já osobně budu podávat stížnost na etickou komisi lékařské komory. Vyhněte se této klinice obloukem! Je navch huj a vespod jedno velké fuj.

Opravdu chcete odstranit tento obrázek?

miniee
miniee

·

· 16. 2. 2019

Dobry den, mohu Vas požádat do soukromé zprávy napsat jmeno lekare + kliniku? Ceka me operace, moc Vam dekuji

Opravdu chcete odstranit tento obrázek?

Aktualizujte svůj příběh
Aktualizujte svůj příběh
Líbil se vám tento příběh?
Sdělte nám svůj příběh s estetickou chirurgií
Začít hned
Zobrazit vše

Více skutečných příběhů

Informace zveřejňované na Estheticon.cz, nemohou v žádném případě nahradit osobní konzultace mezi pacientem a lékařem. Estheticon.cz nepodporuje komerční produkty ani služby.