Nějaké novinky? Podělte se s naší komunitou o svůj pokrok

0 komentářů

Redukční mamoplastika

Pacient: asto6149733

Hradec Králové

Provedl/a: MUDr. Jan Doskočil v: Hradec Králové
MUDr. Jan Doskočil

Zákrok: stojí to za to

Informuje: asto6149733. 98% pacientů uvedlo, že to stojí za to.

Hodnocení od: asto6149733 o: MUDr. Jan Doskočil

5.0

Redukční mamoplastika

7. 4. 2014 · Aktualizováno: 10. 10. 2023

Pana doktora budu doporučovat všude a každému. Je to profesionál na svém místě! Velice hezký přístup k pacientům a profesionální výkon. Pan doktor je zlatý a empatický člověk. Moc děkuji, pane doktore :-)

0

Komentářů (0)

Zaujal Vás tento příběh? Podělte se s námi o ten svůj!

Reklama

Podobné příběhy

Zákrok jsem neplatila
byla jsem moc spokojena pani doktorka mi vse predem vysvetlila jak bude zakrok probihat jak dloho bude trvat porad se ptala jak se citim mela jsem lokalni anestesii.zakrok jsem neplatila po zakroku jsejm mohla ihned odjed domu s pritelem.

Veškeré informace na této stránce pocházejí od uživatelů portálu, nikoli od lékařů nebo specialistů.

Obsah zveřejněný na portálu Estheticon.cz nemůže v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Estetická medicína