Nějaké novinky? Podělte se s naší komunitou o svůj pokrok

30. 6. 2014 · Aktualizováno: 24. 7. 2015

Květnové zvětšení prsou

Stojí to za to

O lékaři

4 adresy v Jihomoravský kraj, Moravskoslezský kraj...
Hodnocení:
Květnové zvětšení prsou
Opravdu chcete odstranit tento obrázek?

Koncem května jsem byla na augmentaci prsou na klinice POLMEDICANA v Ostravě a všem tuto kliniku a MUDr. Poláka vřele doporučuji. Byla jsem mile překvapena příjemným prostředím kliniky, dokonalou čistotou a naprosto skvělým profesionálním přístupem všech. Důkladná konzultace trvala skoro půl hodiny, operace proběhla už za 14 dnů, jeden den hospitalizace, po 5 dnech jsem šla do práce. Pan doktor je opravdu perfekcionista, což beru jako velké plus, jednoznačně doporučuji.

64

Komentářů (64)

Tak to jte dobrá já jsem šla po operaci po dvou týdnech do práce a klidně bych mohla být ještě týden doma,ale neměla jsem tolik dovolené,ale taky asi záleží na tom o jakou práci jde,ale výsledek stojí za to.
Opravdu chcete odstranit tento obrázek?
Odpovědět
Opravdu chcete odstranit tento obrázek?

Zaujal Vás tento příběh? Podělte se s námi o ten svůj!

Reklama
každému doporučuji!!!!!

Podstoupila jsem na klinice Laderma augmentaci prsů. Každému, kdo se rozhoduje kam jít, vřele doporučuji tuto kliniku, lidský, přátelsý přístup paní doktorky MuDr. Černé a celého týmu, hezké a útulné prostředí pro pooperační pobyt. Nemám co...

Číst dál
Spokojená se zvětšením prsou

Pan doktor Stupka je zkušený, velmi zručřný operátér. Podstoupila jsem u něj augmentaci prsů a jsem velice spokojená, s průběhem rekonvalescence (až na bolest hned po operaci, ale dostala jsem pain killers) i výsledkem a konečným vzhledem poprsí....

Číst dál

Veškeré informace na této stránce pocházejí od uživatelů portálu, nikoli od lékařů nebo specialistů.

Obsah zveřejněný na portálu Estheticon.cz nemůže v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.