Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Nějaké novinky? Podělte se s naší komunitou o svůj pokrok

4. 8. 2014 · Aktualizováno: 9. 10. 2023

Nespokojenost s léčbou u dítěte

Nestojí to za to

Léčba nepatrné bradavice u dítěte dusíkem, následná nerozhodnost, jestli jde o kuří oko, o bradavici či o cizí útvar pod kůží. Za dobu "léčení" narostl útvar o průměru 1 mm na útvar o průměru 1,5 cm. V tuto chvíli už se tím paní doktorce nechtělo zabývat, byli jsme tedy odesláni na chirurgii a dceru čeká chirurgické odstranění. Připomělo mi to scénu z Básníků - odešleme pacienta na plicní. Nicméně z nepatrného problému se zásluhou této odbornice vyskytl problém dost velký a bolestivý. Změnili jsme lékaře - diagnóza byla okamžitá - jde o bradavici, která bohužel narostla víc než je zdrávo.

0

Komentářů (0)

Zaujal Vás tento příběh? Podělte se s námi o ten svůj!

Reklama
Bradavice na obou nohou

Měla jsem na nohách docela dost bradavic (minimálně 30, jak velkých, tak malých). Léčba chtěla svůj čas, ale výsledek je ohromující. Mám krásné nohy bez známky toho, že bych tam někdy nějaké bradavice měla. Tuto metodu a i tuto kliniku doporučuji....

Číst dál

Veškeré informace na této stránce pocházejí od uživatelů portálu, nikoli od lékařů nebo specialistů.

Obsah zveřejněný na portálu Estheticon.cz nemůže v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.