Větší prsa první operace

Jsem velmi krátce po operaci (13 dní) , 600ml Mentor. Pan doktor perfektně pochopil jaká prsa si přeji. Ale hlavně, ať už v nemocnici či následně doma přes sms se mne vždy snažil uklidnit , když jsem měla jakékoliv obavy. Před operací jsem měla konzultaci, při které jsem si vyzkoušela jakou velikost si představuji, pan doktor si mne přeměřil, vše mi důkladně vysvětlil. Na operaci jsem si měla přinést fotku pro inspiraci (což je teda oříšek najít!) a poté jsme se rozhodli pro finální velikost 600 ml Mentor plus profil pod sval. Po operaci nastaly opravdu nepříjemné hodně silné bolesti, nejhorší z celé zkušenosti bylo rozhodně vytahování drenů což je opravdu příšerná bolest. Za tři dny mne čeká vytahování stehů, což věřím už bude v pohodě.

Zároveň bych chtěla poděkovat sestřičkám, které jsou na klinice LLC opravdu báječné. Mám velmi nízký práh bolesti a necítila jsem se dobře ani po psychické stránce - nadávala jsem si, že jsem si tu bolest způsobila dobrovolně a ještě za to zaplatila :D Snažily se nám maximálně pomáhat, od základních fyzických potřeb až po psychickou podporu.

Jediná nepříjemnost bylo horko na pokoji a komáři, kteří zneužívali naší nehybnosti :D

Těším se, jak se budou prsa dále usazovat a "zrát" do krásy a měkkosti.

Zobrazit příspěvky9 Skrýt příspěvky9

Ahoj Hani, díky za Tvojí super popsanou zkušenost. Tak jaké bylo vyndavání stehů?

Reakce na Lucie

Bylo to v pohodě, sestra byla velmi citlivá a opatrná. Akorát poslední steh mi vyrval doktor což moc příjemné nebylo, asi zapomněl na to jak nízký mám práh bolesti a jak jsem řvala při drenech. Postupně budu přidávat fotky jak se prsa mění, ale asi to bude chtít větší odstupy. Momentálně čekám až mi opadají strupy, krémuji niveou, prsa při zmáčknutí nebolí, spodní část prsa stále necitlivá a bradavka a okolí velmi přecitlivělé v nepříjemném slova smyslu.

Reakce na Hanka H.

Kdy by měla začít citlivost prsou opadat? A musela jsi jíst léky proti bolesti? Nebo ještě zobeš?

Reakce na Lucie

Ta citlivost je individuální. Pomaličku začínám cítit i trojůhelník nad jizvou, pocity jsou pak takové nepříjemné, ale ne bolestivé. Léky proti bolesti jsem brala necelý týden, pak ještě jeden den poté když jsem namísto ležení seděla a prsa pak bolely. Chladila jsem si je a to mi také hodně pomáhalo. Nejdůležitější je první dva týdny opravdu poctivě odpočívat, ležet, nestresovat se. Takže před operací si všechno zařídit a vyřešit, hlavně účty, práci. Vědomí, že není časový pres dle mého velmi pomáhá.

Ahoj Hanko, měla jsi před operací velká prsa? Musím říct, že pan doktor odvedl odvedl dobrou práci vypadá to dobře..neměla jsi obavy jak to bude vypadat?

Reakce na viki7

Neměla jsem velká prsa, měla jsem plné dvojk, možná trojky (B-C), ale velikost velmi úzce závisela s procentem tuku v těle. Známe to všechny, se špeky mizí i prsa, a proto jsem se pro operaci rozhodla.

Obavy jsem rozhodně měla a trošku ještě mám. Prsa pracují i rok, a nikdy nevíme, jak naše tělo zareaguje. Proto jsem si vybrala doktora, u kterého jsem věřila v mizivé komplikace, perfektní práci, skvělý přístup při komplikacích. Nechtěla jsem doktora, který je věhlasný díky PR, ale jeho práce je jeho PR :-)

Foto před operací by nebyla??

Krásné. Také by mě zajímala fotka před☺️

Prsa máš nádherná. :-)

Pět týdnů po OP. Od 6. týdne mám dovoleno…

Pět týdnů po OP. Od 6. týdne mám dovoleno už i skákat a běhat s kvalitní pevnou oporou. Takže už bez omezení.

Zobrazit příspěvky8 Skrýt příspěvky8

Nejde to ani poznat že jsou to silikony..🔝

Hani, fakt moc krásný, povedly se!!! A už si můžeš vesele užívat léta, vid? :-) chystáš se na nějaké nové plavky?

Reakce na Lucie

No, ještě shodit to co jsem přibrala během těch 5ti týdnů :) Na plavečky se teším, jen se ještě sžívám s novou velikostí. Už se těším na sexy monokiny, ale hlavně šaty bez prádla si vyloženě užívám! Každopádně musím obměnit téměř celý šatník. Ale tohle je příjemný důvod na nákupy.

Moc krásná práce :)
U jakého doktora jste byla ? Kolik to stálo?

Reakce na Tynagrace

Tyno, máte to nahoře napsáno ~ prim. MUDr. Bronislav Vřeský ~ Klinika LLC, cena 65tisíc

Reakce na Lucie

Děkuji:) nevšimla sem si :)

Reakce na Tynagrace

jasný v pohodě :-), chystáte se taky na prsa?

Reakce na Lucie

Ano:)

Přidávám fotku jak prsa vypadají k…

Přidávám fotku jak prsa vypadají k dnešnímu dni plus fotku před. Dnes když zvednu ruku, prso je stále vidět, ne jako před :-)) Ještě přidávám fotky jizev, mi se jizvy většinou hojí špatně, do keloidu, proto jsem také zvolila řez podprsní rýhou. Jsem nakonec opravdu velmi spokojená. Dokonce se mi podařilo koupit podprsenku v Intimissimi 75D, mé prádlo 70G je mi již velké.

Zobrazit příspěvky2 Skrýt příspěvky2

Hani moc děkuju za vývoj a za fotky, jak dlouho že jsi tedy od operace?

Reakce na Lucie

Byla jsem 22. května :-)

Hodnocení lékaře

Klinika LLC

Klinika LLC

Olomouc, Opava, Ostrava
Celkové hodnocení
Chování, jednání a přístup lékaře
Odpověděl na mé dotazy
Čas strávený se mnou
Pooperační péče
Komunikace přes telefon nebo email
Ochota a příjemnost personálu
Čekací doba

Další podobná doporučení

  Spokojený/á
Byla jsem 25.4.2017 na augmentaci u MUDr Ivo Menšíka. Anatomické implantaty Mentor, pod sval velikost 205 ml. S celým personálem jsem byla nad míru spokojená. Zákrok proběhl bez jakékoli komplikace... Více 

Nádherná přirozená prsa

Zvětšení prsou (Augmentace)
  Spokojený/á
Pana doktora velice doporučuji, nádherná práce, jsem velice spokojená s výsledkem. Předoperační i pooperační péče v Sanatoriu Sv. Anny výborné. Moc děkuji Více 
Doktor ve Vašem okolí