Veškerý obsah v této sekci vytvářejí skuteční uživatelé portálu, nikoli lékaři nebo specialisté.

Zmenšení nosních chrupavek a zbroušení kosti nosu

Už jsem po zákroku
MMH
Vytvořeno: 14 dub 2020 · Aktualizace: 4 čen 2020
Zkušenost

Před několika měsíci jsem podstoupila plastickou operaci nosu u pana doc. Války. Na konzultaci jsme se domluvili na zmenšení nosních chrupavek a zbroušení kosti. Již tehdy mi přišlo, že mě pan doktor "odbyl" co nejrychleji, ale přikládala jsem to tomu, že měl pak např. mnoho práce, operaci atd.. Sundání sádry bylo také stylem "honem, honem", alespoň to na mě tak působilo. Zúžení chrupavky je pěkné, ale u kostěné části mi byla zbroušena jen dolní část nosu a tím pádem na kosti u kořene nosu vystouply dva hrboly, které jsem tam již dříve měla, ale nebyly před zbroušením kosti pod nimi vidět. Z profilu a poloprofilu jsou tyto hrboly vidět hodně a trochu mě to mrzí, před tím jsem nos měla hezky rovný. Takže celkové zhodnocení - čekala jsem od toho víc, ale na reoperaci rozhodně jít nechci, už bych to víckrát podstoupit nechtěla.

Opravdu chcete odstranit tento obrázek?

anna2020

· Praha

· 4 čen 2020

Bohužel mám stejnou zkušenost. Od 16 jsem šetřila na operaci, neboť jsem měla, co jen si pamatuji, komplex z velkého nosu. Operace však byla velkým zklamáním, nos je stále velký, špička nosu dokonce výraznější a po operaci mi zbyl ošklivý hrbol u kořene nosu. Na první kontrole po sundání sádry mě dokonce nezkontroloval ani pan docent, ale pouze asistent, co mě přijímal na recepci (nevím, zda je zdravotník). Paní doktorka mě pak dobíhala na chodbě u výtahu. Za 36 tísíc bych minimálně v tomto čekala jiný přístup. Byla mi nabídnuta reoperace, uvažuji o ní, neboť s takovým nosem chodit nechci, ale upřímně se již bojím svěřit se do rukou docenta a jeho týmu.

Opravdu chcete odstranit tento obrázek?

Aktualizujte svoji zkušenost
Aktualizujte svoji zkušenost
Líbil se vám tento příběh?
Popište své zkušenosti s estetickou chirurgií
Začít hned
Zobrazit vše

Více zkušeností

Informace, které se objevují na Estheticon.cz, nemohou v žádném případě nahradit vztah mezi pacientem a lékařem. Estheticon.cz nepodporuje komerční produkty nebo služby.