Nějaké novinky? Podělte se s naší komunitou o svůj pokrok
Brno
Zákrok: nestojí to za to
Informuje: Adrianap. 99% pacientů uvedlo, že to stojí za to.
A výsledkem augmentace bohužel nejsem vůbec spokojená. S panem doktorem jsme se domluvili na uložení pod sval ( před operací jsem primáři říkala, že buď pod sval a pokud to nepůjde, tak nic) s modelací. až po operaci jsem se dozvěděla, že mám implantát uložený pod žlázu a bez modelace. Před operací jsem měla opravdu dost povislá prsa a po spadnutí otoků je mám povislá stejně.

Zaujal Vás tento příběh? Podělte se s námi o ten svůj!

Mám za sebou měsíc po operaci horních víček a s výsledek předčí moje očekávání, takže jsem nadmíru spokojená. Zákrok vůbec nebolí, jediné co cítíte jsou znecitlivující injekce, ale i to není nic bolestivého, spíše nepříjemného. Očekávala jsem,...
Číst dál

Veškeré informace na této stránce pocházejí od uživatelů portálu, nikoli od lékařů nebo specialistů.
Obsah zveřejněný na portálu Estheticon.cz nemůže v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.
Nejoblíbenější zákroky
Zvětšení prsou
Liposukce
Labioplastika
Botulotoxin
Odstranění kožních výrůstků