Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Nějaké novinky? Podělte se s naší komunitou o svůj pokrok

4. 9. 2016 · Aktualizováno: 5. 9. 2016

Operace varixů radiofrekvenční metodou

Stojí to za to
Průměrná cena: 17.000 Kč

O lékaři

Hodnocení:
Operace varixů radiofrekvenční metodou
Opravdu chcete odstranit tento obrázek?

Pan doktor Šlais mi letos na jaře operoval varixy na levé noze radiofrekvenční metodou v Nemocnici na Homolce. S jeho prací jsem velmi spokojená, operace proběhla bez komplikací, výsledek super, cena sice 17000, ale výsledek stál za to, druhý den po operaci jsem mohla jít do práce. Pan doktor Šlais je velmi sympatický člověk, velmi dobře se s ním komunikuje, vše mi podrobně vysvětlil, skvělý cévní chirurg, jeho mohu jen doporučit. Děkuji moc jemu i personálu oddělení cévní chirurgie Nemocnice na Homolce, péče byla stoprocentní a perfektní.

4

Komentáře (4)

Hanko, byla pro Vás tedy při rozhodování důležitější rychlost rekonvalescence a možností jít ihned do práce, než cena?
Opravdu chcete odstranit tento obrázek?
Odpovědět
Opravdu chcete odstranit tento obrázek?

Zaujal Vás tento příběh? Podělte se s námi o ten svůj!

Reklama
Operace křečových žil
Manžel má problém s křečovými žilami již delší dobu. Rozhodli jsme se, že tento problém budeme řešit. Vzhledem k tomu, že se chystá do nového zaměstnání, je v jeho zájmu, aby jeho rekonvalescence byla co nejkratší .
Operace varixů na levé noze

Pana doktora Šlaise mohu vřele doporučit. V prosinci 2012 mi operoval varix na levé noze, dal si s tím opravdu práci. Druhý den mě pustili domů, za dva týdny na kontrolu a pochválili jsme se navzájem. Po měsíci nemám na noze jedinou modřinu,...

Číst dál
Čekám přiměřeně šetrný zákrok
Křečové žíly,očekávám,že mi pan doktor Foldyna nabídne nejlepší způsob jejich odstranění,který bude pro mě vhodný a zákrok bude přiměřeně šetrný,precizně provedený a rekonvalescence bez komplikací.

Veškeré informace na této stránce pocházejí od uživatelů portálu, nikoli od lékařů nebo specialistů.

Obsah zveřejněný na portálu Estheticon.cz nemůže v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.