Nějaké novinky? Podělte se s naší komunitou o svůj pokrok

1. 8. 2017 · Aktualizováno: 10. 6. 2020

Lepší nos, ale ne perfektní

Nepřesvědčivý výsledek
85626
85627
85625

O lékaři

Hodnocení:
Opravdu chcete odstranit tento obrázek?

Podstoupila jsem během jednoho roku 3 operace nosu,dvě z toho byly reoperace neboli opravy toho co se nepovedlo na poprvé.Nic méně mi byla nabídnuta i čtvrtá,kterou jsem ale už nechtěla.Reknu to tak, nos nemam vůbec perfektní,ale je asi pořád lepší než ten, který jsem měla.( velký a křivý). Všichni kdo se trápite jakým kolik problémem na vašem těle a existuje možnost si nechat chirurgický pomoct "TAK TO UDĚLEJTE"

11

Komentářů (11)

Hezký den, mohu se zeptet, co a po jaké době vám reoperovali? Všude čtu, že opravy doporučují až 10 měsícu po, ale lépe rok, tak mě zajíma, jak jste zvládla 3 reoperace za rok. Moc děkuji
Opravdu chcete odstranit tento obrázek?
Odpovědět
Opravdu chcete odstranit tento obrázek?

Zaujal Vás tento příběh? Podělte se s námi o ten svůj!

Reklama
Zvětšení rtů a zůžení nosu
Dobrý den, Hledám plastického chirurga, který se specializuje na zvětšování rtů a rhinoplastiku. Slyšela jsem na Vás spoustu chvály a zatím to vypadá, že by jste mi s mým problémem mohl pomoci. :)
Po dlouhém rozhodování krásný nos
Dlouho jsem se rozhodoval zda jít nebo nejít na rhinoplastiku. Nakonec jsem se odhodlal a ničeho nelituji. Pan doktor Polák je skutečný profesionál, sestřičky také úžasné a krásné prostředí. Dva týdny po operaci maximální spokojenost.

Veškeré informace na této stránce pocházejí od uživatelů portálu, nikoli od lékařů nebo specialistů.

Obsah zveřejněný na portálu Estheticon.cz nemůže v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.