Nějaké novinky? Podělte se s naší komunitou o svůj pokrok
Olomouc

Zákrok: stojí to za to
Informuje: dasa_52426381. 91% pacientů uvedlo, že to stojí za to.
Moc ,moc děkuji Mudr. Haně Palčákové za dosavadní léčbu.A jí a panu primáři za skvělé provedenou operaci.Celý kolektiv plastické chirurgie by měl být příkladem pro všechny lékaře.Jejich přístup je profesionální a úžasně lidský a to co dokážou při operaci je prostě neuvěřitelné.Oni jsou vlastně -umělci-malíři a sochaři v jedné osobě.Patří Vám velký dík a uznání.Dáša


Zaujal Vás tento příběh? Podělte se s námi o ten svůj!

před cca.4 týdny jsem podstoupila rejuvenaci vagíny, pan doktor i paní doktorka byli velmi milí a usměvaví s profesionálním přístupem. Zákrok je nebolestivý a trvá jen chvilku, něaké změny jsou vidět okamžitě, ale postupem času se to jen zlepšuje...
Číst dál
Veškeré informace na této stránce pocházejí od uživatelů portálu, nikoli od lékařů nebo specialistů.
Obsah zveřejněný na portálu Estheticon.cz nemůže v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.
Nejoblíbenější zákroky
Zvětšení prsou
Liposukce
Labioplastika
Botulotoxin
Odstranění kožních výrůstků