Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Nějaké novinky? Podělte se s naší komunitou o svůj pokrok

14. 2. 2023 · Aktualizováno: 26. 9. 2023

Abdominoplastika břicha a liposukce boků

Stojí to za to
Průměrná cena: 125.000 Kč
137021
137022
137023
137024
137025
2 adresy v Praha (kraj), Zlínský kraj...

Hodnocení od anturie22:

Dobrý den po porodech a velkém zhubnutí mě zůstal na břiše velký převis a mě to moc trápilo. Tak jsem se rozhodla si ho nechat odstranit. Pan doktor L. Mrňa je super a vynikající chirurg a i všechen personál na klinice je moc hodný a ochotný. Moc Všem co mají stejný problém tento zákrok doporučuji. Já jsem teď spokojená a cítím se skvěle. A ani jsem neměla žádné bolesti. Vše ok.

Dobrý den po porodech a velkém zhubnutí mě zůstal na břiše velký převis a mě to moc trápilo. Tak jsem se rozhodla si ho nechat odstranit. Pan doktor Lubor Mrňa je super a vynikající chirurg a i všechen personál na klinice je moc hodný a ochotný. Moc Všem co mají stejný problém tento zákrok doporučuji. Já jsem teď spokojená a cítím se skvěle. A ani jsem neměla žádné bolesti. Vše ok.

0

Komentářů (0)

Zaujal Vás tento příběh? Podělte se s námi o ten svůj!

Reklama
SANUS Hradec Králové

Vybrala jsem si kliniku Sanus v HK, 15.2. operace abdominoplastika, kýla a šití svalů ( částečně na pojišťovnu ) a liposukce boků. Operoval pan doktor Hošek. Tři dny jsem ležela na klinice, v den propuštění pan doktor vytáhl dreny a jela jsem...

Číst dál

Veškeré informace na této stránce pocházejí od uživatelů portálu, nikoli od lékařů nebo specialistů.

Obsah zveřejněný na portálu Estheticon.cz nemůže v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.