Modelace prsou s augmentací, 320 ml Polytech

PetraJ

Jak se z paní, pro kterou je plastická chirurgie naprosté sci-fi stala paní s "umělýma prsama" Jako holka jsem měla prsa velikosti D a dost jsem se za to styděla (no chápete to?). Pak přišlo první kojení (27 let), druhé kojení (29 let) a dokonce i třetí kojení (32 let) a z mých déček zůstalo to, co vidíte na jedné z fotek. Mám totiž to štěstí, že snadno zhubnu, což byl fajn pro moji postavu, ale katastrofa pro moje prsa, ze kterých se staly jen prázdné balonky. Důsledek? Stud svléknout se kdekoliv (bazén, sprchování po sportu), ale hlavně v posteli. Můj manžel jejich proměnu nikdy ani slovem nekomentoval, ale já se prostě za ně styděla. Jít na operaci mě však vůbec nenapadlo, dokud moje švagrová najednou nepřišla s tím, že na operaci jde. Cože? Jsi blázen? První rekcí byl spíš šok a nevíra, ale to se postupně změnilo na - když ona, tak proč ne já? Bylo mi 34, spousta let, kdy ještě můžu vylézt v plavkách, v hezkém tričku, kdy se ještě můžu ukázat před manželem nahá. Švagrová mi doporučila kliniku YesVisage, objednala jsem se na bezplatnou konzultaci a pan doktor Al Awa mi dost podrobně řekl, co operace obnáší před - v průběhu - i po. Domů jsem jela s celou složkou a informací o ceně, která mi vyrazila dech (i když lze i na splátky). Tehdy se můj manžel poprvé dozvěděl, že o operaci přemýšlím. Nakonec řekl, že mám použít peníze, které nám našetřili moji rodiče, že jsou přece moje. A tak jsem šla na to. Sestřičky, které se o mě na klinice staraly byly úžasné, pan doktor mi těsně před operací pokreslil hrudník a na poslední chvíli mě přemluvil, ať si dám větší imlantáty, než jsem měla v plánu, ať si dám prostě takové, jaké odpovídají mojí velikosti před dětmi. Mám značku Polytech 320 ml, ať sahám jak sahám, není možné poznat, kde končí implantát a začínám já, ta prsa považuju za svoje, jsem s nimi spokojená a mám pocit, že přece jinak ani nikdy nevypadala :-D

Zobrazit příspěvky7 Skrýt příspěvky7
ajjjka33

Dobrý den, nádherné....já už mám také termín modelace s augmentací 225-250ml kulaté mentor či nagor.....už mám jít za měsíc...a ted o tom dost zase přemýšlím...zda přeci jen....do toho jít...chlapa mám miluje mě....zdravý jsme štastní jsme s dvěmi dětmi...pravda stydím se svléknout i před dětmi....natož před manželem i když mne prý miluje takovou jaká jsem....že i on před dětmi vypadal jinak(byl třeba hubenější :-)))
je to těžké rozhodnutí...nerada bych musela jít třeba na reooperaci či být nespokkojená s výsledkem, i když si myslím, že nic nemůže být horší než co mám ted...také přemýšlím, zda nebudu kvůli své kráse sobecká vůči rodině....80 000 kč lze přeci jen pro rodinu použít jinak.....
Kdy jsou focené fotky po operaci? a jké jste měla bolesti? Děkuji

Zobrazit odpovědi 2
MUDr. Issam Al Awa MD

Prs je z estetického hlediska symbolem sexuality pro ženy i muže a jakákoliv změna v poměru velikosti nebo tvaru na ni můžou mít zásadní vliv.

Faktory ovlivňující změny jsou genetika, věk, kojení, těhotenství, hormonálni změna nebo radikální změny hmotnosti .

Změny dle velikosti :
Nadměrná
Malá
Normální

Dle tvaru ;
Povyslé nebo ne

Dle symetrie ;
Asymetrické, nebo symetrické.

Estetickou operaci prsou mohou absolvovat ženy i muži, s tím, že se jedná převážně o ženy. Někdy stačí jen zredukovat kůži kolem prsu (kožní kabát) a prs zvednout.

Ženy si často mylně představují ze pouze velikost vyřeší jejich estetický pohled na prsa, často stačí pouze modelace.

Operace prováděné z estetického hlediska jsou:
Zvětšení , zmenšení , zvednutí nebo kombinace .

Zvětšení implantátem nebo pomocí vlastniho tuku

Zmenšení dle tvaru jizvy:
Kolem dvorce
Kolem dvorce s vertikální jízvou
Kolem dvorce s vertikální i horizontální jizvou (kotva)
Kolem dvorce s horizontální jizvou, věřím ze vaše volba býka správná a vás lékař vám vysvětlil a odpověděl na vaše otázky když ne! Doporučuji se obrátit na něho na další konzultaci a připravte pro něho otázky než budete na operaci prosím .

PetraJ

Dobrý den, omlouváms e za prodlevu, byli jsme na horách. Fotky jsou dva roky po operaci. Foceno teď v lednu. Pokud jde o kvalitu výsledku, myslím, že nejdůležitější je dodržet, co říká doktor. To znamená nezvedat ruce, nic těžkého nenosit atd. I když už Vám připadá, že by to šlo. Jinak se kolem implantátu udělá větší kapsa a nedrží hezky na svém místě. Pokud se opravdu stydíte a manžel není vyloženě proti, tak bych do toho šla. Uvidíte, že budete spokojenější Vy a naonec i on ;-) Kdyby mě manžel nějak nutil, to by mi vadilo, ale nikdy řeči neměl, byla to moje vůle. Pokud jde o investování do sebe - spokojená manželka a maminka je dobrá investice, ne ;)

Luciet

Dobry den Petro, to je hezký příběh! Vypadáte na sportovkyni. Je velikost implantátů 320ml v pohodě při sportu? Např. při běhání nebo skákání?

Zobrazit odpověď
PetraJ

Dobrý den, máte pravdu, trošku jsem se toho bála a dokonce jsem se výslovně pana doktora ptala, jestli budu moct potom hrát volejbal. Ujistil mě, že ano a opravdu to žádný problém není. Volejbal je asi jeden z "nejskákavějších" sportů, a proto je potřeba mít dobré sportovní prádlo ;-)

janinka

Dobrý den jaký máte typ implantátu? Kulatý nebo anatomicky? Děkuji

Zobrazit odpověď
PetraJ

Mam kulatý

Ještě fotka ve sportovním ;-)

PetraJ

Ještě fotka ve sportovním ;-)

Recenze lékaře

Celkové hodnocení
Chování, jednání a přístup lékaře
Odpověděl na mé dotazy
Čas strávený se mnou
Pooperační péče
Komunikace přes telefon nebo email
Ochota a příjemnost personálu
Čekací doba

Související recenze a zkušenosti

Doktor ve Vašem okolí