Operace prsou po dětech Brno, zkušenosti s operací přes dvorce

Reňůvka

Jsem po 3 dětech a prsa už jsou povislá.Navíc mám hodně velké dvorce.To je můj největší problém.Hrozně se bojím operace přes dvorce.Mám totiž strach,že to bude po operaci hodně poznat.Jaké máte zkušenosti vy?

Zobrazit příspěvky10 Skrýt příspěvky10
Lucie

Reňůvko, zde máte odkaz na uživatelky, které plastiku přes dvorce podstoupily - můžete se podívat na jejich zkušenosti, fotky a případně se zeptat na doplňující dotazy. A jinak už jste u pana doktora byla na konzultaci? On navrhl vložení implantátu přes dvorec?

Zobrazit odpovědi 3
Reňůvka

Ahoj Lucie.Na konzultaci jsem ještě nebyla,takže vlastně ani nevím,který zákrok bude pro mne ten nejlepší.

Reakce na Reňůvka
Lucie

Reňůvko, to Ti určitě poradí na konzultaci...to je nejlepší, lékař to stejně musí vidět na živo a pak poradí velikost, operační přístup, implantát..atd.. :-) . Jsi už rozhodnutá 100% jít?

Reakce na Reňůvka
Reňůvka

Já už jsem rozhodnutá.Chtěla jsem ,aby jel manžel se mnou,ale on bude cca 5 dnů po operaci,takže budu muset jet sama.Chtěla jsem ho mít s sebou.Přeci jen i on by měl vědět ,co to obnáší.

CepandaPaja

Vůbec na nic nečekejte a běžte do toho. Já se rozhoupávala 3/4roku a teď mě mrzí, že jsem do toho nešla dřív. Mam 3den po operaci. Jsem maximalně nadšená, podstoupila jsem modelaci a redukci, čili zmenšení z naprosto děsných vytahaných 5tek s rozteklými dvorci, mam krásné trojky s maličkými bradavkami. Ano, bolí to, ale nic netrvá věčně, koukejte sebrat odvahu a na nic nečekejte! A 100% jedině k panu Kurialovi :)

Zobrazit odpovědi 2
Lucie
Reakce na Lucie
CepandaPaja

Úžasnej, vstřícnej, trpělivej! Kdo váháte, na nic nečekejte a běžte do toho! ! ! Stoji to za to. Jsem šťastná, lituju jen toho, že jsem se nerozhoupala dřív. A 100% k panu dr. Kurialovi :)

Bettyna

Dobrý den,
Ja sama jsem po operaci přes dvorce a za sebe můžu napsat, ze žádné komplikace jsem nemela a neni vubec nic poznat. Jizvy mam krásně bílé a tenoucke. V lete v plavkach nic nejde poznat a na bezne noseni nosim vetsinou sportovni podprsenku. Nahá nikde nechodím, takze opravdu nikdo nic nepozna☺☺☺☺. Pěkný den a ničeho se nebojte

Zobrazit odpovědi 2
Mikuna

A na kolik vás to přišlo jeslí se můžu zeptat?

Reakce na Mikuna
Reňůvka

Já jsem žádnou operaci nepodstoupila. Musela jsem to zrušit.

Recenze lékaře

Související recenze a zkušenosti

Spokojený/á

Dobrý den všem ženám, které uvažují o zvětšení prsou. Ke zvětšení jsem se rozhodla letos, protože jsem během několika měsíců cíleně zhubla o 14 kg. Prsa byla po modelaci z 12/2015 (na jiné klinice) sice pevnější a hezčí,... Více 

5 Likes   7 Komentářů  
Doktor ve Vašem okolí