Nějaké novinky? Podělte se s naší komunitou o svůj pokrok

30. 9. 2019 · Aktualizováno: 1. 10. 2019

Zklamání z modelace prsou - jedno prso necitlivé s ošklivou jizvou

Nestojí to za to
Průměrná cena: 60.000 Kč

O lékaři

Hodnocení:
Opravdu chcete odstranit tento obrázek?

Zákrok jsem podstoupila v dubnu 2019 a od začátku mám s levým prsem problémy. Ženám prý stoupne sebevědomí, mně bohužel srazilo na dno. Pravé prso je pěkné a citlivé, bohužel levé je pravý opak. Velká, široká jizva cca 3cm, prso ztvrdlé a prsní dvorec s bradavkou z větší části vpáčený. A dle lékaře je to v pořádku a odmítl udělat opravu s tím, že je to dobré. V červnu na kontrole sice slíbil opravu, ale v srpnu již toto odmítl. Za výsledek operace se stydím a stydím se i před mužem svléknout, aby neviděl, jaké prso nyní mám. Při poslední srpnové kontrole jsem opravdu měla pocit, že si něco vymýšlím a co ještě chci. Zaplatila jsi, tak již neotravuj! Bohužel velké zklamání!

2

Komentáře (2)

Žalmanko, moc mě mrzí Vaše špatná zkušenost :-(. Vložíte fotku prsou, prosím? Budete nějak řešit reklamaci případně?
Opravdu chcete odstranit tento obrázek?
Odpovědět
Opravdu chcete odstranit tento obrázek?

Zaujal Vás tento příběh? Podělte se s námi o ten svůj!

Reklama
Recenze MUDr. Tomášek Preicizia
V září jsem podstoupila modelaci prsou na klinice Precizia. Jsem nadmíru spokojena s výsledkem práce pana doktora. Moc doporučuji pana doktora Tomáška. Všem děkuji za skvělý přístup. Eva P.
Modelácia - krásne prirodzené prsia

Dňa 14.12.2016 som podstúpila modeláciu prsníkov bez implantátov u MUDr. M.Klouda v Sanus Hradec Králove. Na zákrok som sa odhodlávala takmer dva roky, čítala som hodnotenia lekárov a zariadení, diskusie pacientov a fotky pred a po. Nechcela...

Číst dál

Veškeré informace na této stránce pocházejí od uživatelů portálu, nikoli od lékařů nebo specialistů.

Obsah zveřejněný na portálu Estheticon.cz nemůže v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.