Dermatologické centrum

Dermatologické centrum

(1 Recenze)·100% doporučuje
Ohodnotit
Zábřežská 69/41, Šumperk, Olomoucký kraj
Dermatologické centrum
Dermatologické centrum
(1 Recenze)·100% doporučuje

Informace

Dermatologické centrum s.r.o.

Dermatologické centrum s.r.o. v Šumperku nabízí služby estetické dermatologie pod vedením MUDr. Rostislava Bednáře, specialisty v oblasti dermatovenerologie a korektivní a estetické dermatologie. Centrum využívá nejmodernějších metod estetické dermatologie, především moderních laserových přístrojů, k zajištění nejvyšší spokojenosti svých klientů. Nedílnou součástí centra je též kožní ambulance.

Specializace a preferovaná oblast činnosti

Dermatologické centrum s.r.o. nabízí širokou škálu zákroků týkajících se omlazení pleti a celkové péče o pokožku. Mezi nejžádanější procedury centra patří laserová epilace v současnosti prováděná nejmodernějším laserem dostupným na českém trhu, CLARITY od značky LUTRONIC. Tento laser zaručuje nejen vysoký komfort klienta, ale i rychlost a efektivitu ošetření. K odstranění znamének je v centru používán moderní přístroj QuadroStar+, díky němuž je pokožka při zásahu narušena jen minimálně. Mimické a hlubší vrásky je v možno vyhladit za využití botulotoxinu či výplňových materiálů (Radiesse, Teosyal, aj.). Mezi další nabízené metody vyhlazení pleti patří plazmalifting, mezoterapie, chemický peeling, frakční CO2 laser, biostimulační laser a mikrodermbraze. K hloubkovému čištění problematické pleti nabízí procedury s využitím laserového přístroje Spectra XT, který je vhodný i pro pacienty se suchou pokožkou. V neposlední řadě centrum poskytuje dvě metody k odstranění celulitidy, karboxyterapie a lymfodrenáž a dále nabízí odstranění nadměrného pocení pomocí botulotoxinu či odstranění strií.

Naše ordinace

Hlavním garantem Dermatologického centra je MUDr. Rostislav Bednář. Mezi další zde působící specialisty patří MUDr. Eva Bednářová a MUDr. Mária Bartoňová. Tým přirozeně doplňují milé a klientům vždy nápomocné sestřičky.

Lokalita

Dermatologické centrum s.r.o. sídlí v ulici Zábřežská v Šumperku. Ordinační hodiny Laserstudia jsou v úterý, čtvrtek a pátek 8:00-16:00, v pondělí je ordinace otevřena o hodinu déle, do 17:00, a ve středu je možné centrum navštívit mezi 8:00 a 12:00. Objednat se můžete jak před objednací on-line formulář, tak telefonicky. Cílem studia je především nabízet cenově dostupné zákroky, které přispívají k zvýšení sebevědomí zákazníků, zlepšují jejich psychickou pohodu, a tím vedou k celkové spokojenosti klienta.

Možnost videokonzultace:

  • Ne

Financování nebo platební prostředky:

  • Ne

První návštěva zdarma:

  • Ne

Recenze (1)

5.0
1 Recenze · 100 % doporučuje

Vynikajcí , Pan doktor Bednář je přátelský a všechno vám dobře vysvětlí . Ceny zákroků oproti ostatním klinikám jsou velice přijatelné a celá klinika je velmi čistá a působí přátelským dojmem doporučuji :)

Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.

Obrázky (8)

Lékaři z pracoviště

Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.