Informace o ceně: Jizvy po akné

2.772 Kč
průměr
49
odborníků

Akné je chronické zánětlivé onemocnění vznikající při nadměrné aktivitě mazových žláz, dále se na jeho vzniku podílí hormonální vlivy, dědičnost, stres, nevhodná strava a celkově nezdravý způsob života. Navíc akné zanechává nevzhledné jizvy. Estetická dermatologie nabízí celou řadu metod, jak jizvy po akné odstranit – ať už pomocí chemického peelingu, speciálního laseru, dermabraze, či intenzivního pulzního světla (IPL). Průměrná cena za odstranění jizev po akné je 2.772 Kč.

Jizvy po akné Nejnižší
cena
Průměrná cena Maximální cena
Ceny ve městě Praha 890 Kč 2.445 Kč 4.000 Kč
Ceny ve městě Olomouc 1.200 Kč 3.100 Kč 5.000 Kč

Cena za tento zákrok je orientační - byla vygenerována na základě cen obsažených ve skutečných příbězích uživatelů portálu Estheticon.cz. Cena závisí na mnoha faktorech, jako je prestiž a zkušenosti lékaře/kliniky, složitost zákroku, atd.

Nejnižší cena 600 - 2.078 Kč
+10 Příběhů
Průměrná cena 2.079 Kč - 3.465 Kč
10 Příběhů
Nejvyšší cena 3.466 Kč - 5.000 Kč
1 Příběh

Co je zahrnuto v ceně odstranění jizev po akné?

Cena se liší v závislosti na rozsahu ošetřené plochy, zvolené metodě odstranění, použité lékařské technice, počtu opakování jednotlivých ošetření apod. V ceně odstranění jizev laserem je obecně zahrnuto:

Samotné ošetření: ošetření se provádí ambulantně a trvá několik minut v závislosti na zvolené metodě a velikosti ošetřené plochy.

Co může zvýšit cenu odstranění jizev po akné?

Konečnou cenu dále ovlivňuje:

 • Dermatolog, jenž provádí ošetření, jeho odborné zkušenosti a reputace.
 • Klinika, na které odstranění jizev po akné probíhá.
 • Pacient, charakter jizev, celkový stav pokožky a individuální potřeby.
 • Metoda odstranění, cena jednotlivých metod odstranění jizev po akné se liší. K dosažení maximálních možných účinků je v některých případech vhodné jednotlivé metody kombinovat. Vhodnou metodu popřípadě kombinaci metod určí lékař.
 • Složitost a rozsah zákroku, atd.
 • Počet opakování, pro trvalý efekt je v některých případech zapotřebí ošetření opakovat. Od výsledného počtu opakování se odvíjí i konečná cena.

V ceně obvykle nebývá zahrnuta:

 • Úvodní odborná konzultace: odstranění jizev po akné předchází odborná konzultace, jejíž cena se pohybuje okolo 500 Kč. Během této konzultace dermatolog vyhodnotí stav pokožky, povahu jizev, navrhne vhodnou metodu jejich odstranění a zodpoví všechny případné otázky ze strany pacienta. Některé kliniky nabízejí úvodní konzultaci v případě následného ošetření zdarma.

Ceny jednotlivých metod odstranění jizev po akné

Odstranění jizev po akné, jehož průměrná cena se pohybuje okolo 2.772 Kč, lze provést různými metodami.

Pro srovnání níže naleznete orientační ceny některých z nich:

 • Chemický peeling: cca 1 200 Kč za jedno ošetření.
 • Odstranění akné IPL (intenzivním pulzním světlem): cca 1 800 Kč za jedno ošetření.
 • Dermabraze: cca 2 200 Kč.
 • Laserová léčba akné: cca 1 900 Kč za jedno ošetření.

Hradí odstranění jizev po akné pojišťovna?

Nikoliv, odstranění jizev po akné nebývá ze zdravotního pojištění propláceno, a tudíž si jednotlivá sezení pacient hradí sám.

Existuje možnost financování odstranění jizev po akné?

Ano, některé kliniky nabízí svým klientům možnost financování odstranění jizev po akné a také cenově výhodné balíčky a slevy na opakující se ošetření. Pro bližší informace je vhodné kontaktovat konkrétní kliniku.

Obecná doporučení

Kromě ceny za odstranění jizev po akné by se volba vhodné kliniky měla odvíjet také v závislosti na konkrétním dermatologovi, jeho zkušenostech i výsledcích a na základě recenzí pacientů, kteří odstranění jizev na dané klinice již podstoupili.

Zeptejte se lékaře

dotazy

Zobrazit vše
c767

Dobry den, Jiz delsi dobu me trapi akne a hlavnr jizvy, ktere po nich zustali. Mam problematickou plet, nejen ze je aknozni, ale take neni sjednocena, mistami je plet zacervenala, mam pigmentove skvrny a pihy. Dokonce se mi udelali prohloubeniny po akne, coz me trapi nejvice. Momentalne jsem tehotna ve 30.tydnu, takze jsem si vedoma, ze nemohu na zadne laserove procedury v tuto chvili. Chodivala jsem ke kosmeticce behem 5 mesicu az do te doby, kdy zacal nouzovy stav. cca 1-2x do mesice na hloubkove cisteni, z toho posledni procedura, ktera mi byla provedena byl green peel. Plet se trochu zlepsila, ale nevim zda to neni i tim, ze na jare byva ma plet mnohem lepsi nez v zime. Prosim muzete mi poradit, jakou nejucinejsi metodu byste doporucili pro odstraneni jizev a prohloubeniny po akne? Dekuji moc.

Dobrý den Podle mých zkušeností je nejlepším způsobem, jak zlepšit jizvy, laser na resurfacing CO2, po kterém následuje několik relací mezoterapie nebo redermalizace kyselinou hyaluronovou, aby se vyplnily depresivní značky. Jakýkoli postup zahrnující chemické peelingy je však doporučuji po porodu. S pozdravem

3 odpovědi číst dál
jana463549

Dobrý den.Mám problematickou pleť s rozšířenými póry a jizvičkami po akné a navíc pogmentové skvrny.Bez make upu nedám ani ránu. Jelikož mám doma tři děti, tak z fimančních a v neposlední řadě z časových důvodů bych si chtěla domů pořídit galvanickou žehlicku. Nejlépe s rozpoznáním typu pleti. Můžete mi prosím poradit, která je kvalitní a účinná? Popř. I vhodné gely? Nerada bych koupila zajíce v pytli. Cena nerozhoduje. Jde mi spíše o to, že raději zainvestuji a budu ji mít doma, než platit v salonu. Předem děkuji za odpověď. Jana O. 33le

Dobry večer, galvanickou "žehlicku" jsme zkoušeli u nás na klinice a musím Vás zklamat, žádný efekt jsme neviděli! Osobně bych ji nedoporucila a neinvestovala do ni. Hezky večer dr vraspirova

2 odpovědi číst dál

Dobrý den, cca před rokem jsem byla na jedné klinice na mikrojehlickach, kvůli odstranění jizviček na tvářích. Bohužel mi na tvářích zůstaly otištěné čtverečky po přístroji (taková razítka). Přikládám fotografii. Jsou to další jizvičky způsobené přístrojem? Určitě na kliniku půjdu znovu, jen bych chtěla slyšet názor ještě od někoho dalšího. Moc děkuji za pomoc.

Body&Face clinique

Body&Face clinique

Nejlepší odpověď

Dobrý den Zuzko, to by se určitě stát nemělo. Naše klinika se zabývá mezoterapiemi a zejména pak redukcí jizviček po akné či jiných. Samozřejmě Vám také mohu nabídnout nezávaznou konzultaci v Body&Face clinique, kde bychom Vám poté nabídli vhodné řešení. Děkuji a těším se na případné setkání, Mgr. Pavlína Blažek @#Bodyfaceclinique

2 odpovědi číst dál

Dobrý den, již dlouho mě trápí jizvy po akné, konkrétně atrofické "ICE PICK" scars. Tyto jizvy jsou hluboké a laser na ně moc nepomáhá. Slyšela jsem, že v zahraničí si nemohou vynachválit metodu TCA cross, kde se kyselina vloží přímo na postižené místo, vytvoří se tam takový bílý povrch a pak se smyje. Používají většinou 90procentní TCA pro lepší účinek. Bohužel nemohu najít v Praze nikoho, kdo to dělá. Mohli byste prosím doporučit? Moc děkuji Terry

Dobrý den, Terry Provádím tuto techniku, ale v samostatných sezeních, protože když začnete používat TCA, musíte připravit pokožku a také začít s menšími koncentracemi. Musíte zabránit spálení kůže. Ošetření obvykle dokončím celotělovým peelingem TCA-fenol. Pokud máte jakékoli dotazy, napište mi.

1 odpověď číst dál

Témata diskuzí

Zobrazit vše

VŠECHNA TÉMATA O ZÁKROKU JIZVY PO AKNÉ

Odstranění jizev po akné
Dobrý den, po nošení roušky se mi dělalo akné a zbyli mi z toho na bradě jizvy. Jsem z toho nešťastná a...
Poslední komentář: 30. 1. 2022 ·
4
Odstraneni jizev po akne Zlin
Odstranovali jste si nekdo jizvy nekde ve Zline? Potřebovala bych tip na dobrou kliniku ,protože zde nemůžu...
Poslední komentář: 19. 11. 2020 ·
1
Odstranění jizev po akné v Plzni
Dobrý den, po akné, které jsem si nípal mám na tvářích tyto jizvy a stále se mi občas nějaké akné udělá....
Poslední komentář: 30. 1. 2019 ·
0 2

Nabídky

Zobrazit vše

Příběhy s informacemi o ceně

Na portálu estheticon.cz najdete nejlepší lékaře/kliniky nabízející zákrok: Jizvy po akné. Představujeme vám vybrané nabídky, abyste měli z čeho vybírat. Najděte si tu nejlepší!

Na výsledek si budu muset ještě počkat, ale vše probíhá nejspíš v pořádku. Pan doktor byl naprosto skvělý, otevřený, vše se mnou dopředu prokonzultoval a při zákroku, který nebyl úplně příjemný byl velmi ohleduplný a citlivý. Vše předem vždy vysvětlil. Za mě naprostá spokojenost.

Cena 9.000 Kč

Se zákrokem pana doktora Kufy jsem nebyla vůbec spokojena. Přinesla jsem si na zákrok kruhový skalpel 1,1 mm od mé dermatoložky,aby pan doktor udělal malou kruhovou jizu a tu sešil. Pan doktor zřejmě netušil na co skalpel je a udělal nejprve uplně zbytečný řez čáru k jizvě a kruhový skalpel vůbec nepoužil. Druhý den mi jizva praskla a byla stejná a ještě byla znatelnější o vyrytou čáru. Jizvu mi pak sešila docela obstojně paní doktorka Moravcová. Hrozná a úplně zbytečná rýha ve tváři navíc udělaná doktorem Kufou mě bude hyzdit do konce života. Myslela jsem si, že dle televizních pořadů je jeden z nejlepších a velmi nemile jsem se zklamala. Každý den při pohledu do zrcadla je mi hrozně.

Cena 1.800 Kč