Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Jizvy po akné: ceny

2.250 Kč
průměr
45
podle
lékařů

Akné je chronické zánětlivé onemocnění vznikající při nadměrné aktivitě mazových žláz, dále se na jeho vzniku podílí hormonální vlivy, dědičnost, stres, nevhodná strava a celkově nezdravý způsob života. Navíc akné zanechává nevzhledné jizvy. Estetická dermatologie nabízí celou řadu metod, jak jizvy po akné odstranit – ať už pomocí chemického peelingu, speciálního laseru, dermabraze, či intenzivního pulzního světla (IPL). Průměrná cena za odstranění jizev po akné je 1.800 Kč.

Jizvy po akné: ceny
Jizvy po akné Nejnižší
cena
Průměrná cena Maximální cena
Ceny ve městě Praha 500 Kč 2.250 Kč 4.000 Kč

Cena tohoto ošetření je orientační. Jedná se o průměr cen, které kliniky zveřejnily na webu Estheticon.cz Tyto ceny se mohou lišit v závislosti na popularitě a zkušenostech kliniky, charakteristice pacienta, složitosti zákroku, značkách, se kterými kliniky pracují, atd.

Co je zahrnuto v ceně odstranění jizev po akné?

Cena se liší v závislosti na rozsahu ošetřené plochy, zvolené metodě odstranění, použité lékařské technice, počtu opakování jednotlivých ošetření apod. V ceně odstranění jizev laserem je obecně zahrnuto:

Samotné ošetření: ošetření se provádí ambulantně a trvá několik minut v závislosti na zvolené metodě a velikosti ošetřené plochy.

Co může zvýšit cenu odstranění jizev po akné?

Konečnou cenu dále ovlivňuje:

 • Dermatolog, jenž provádí ošetření, jeho odborné zkušenosti a reputace.
 • Klinika, na které odstranění jizev po akné probíhá.
 • Pacient, charakter jizev, celkový stav pokožky a individuální potřeby.
 • Metoda odstranění, cena jednotlivých metod odstranění jizev po akné se liší. K dosažení maximálních možných účinků je v některých případech vhodné jednotlivé metody kombinovat. Vhodnou metodu popřípadě kombinaci metod určí lékař.
 • Složitost a rozsah zákroku, atd.
 • Počet opakování, pro trvalý efekt je v některých případech zapotřebí ošetření opakovat. Od výsledného počtu opakování se odvíjí i konečná cena.

V ceně obvykle nebývá zahrnuta:

 • Úvodní odborná konzultace: odstranění jizev po akné předchází odborná konzultace, jejíž cena se pohybuje okolo 500 Kč. Během této konzultace dermatolog vyhodnotí stav pokožky, povahu jizev, navrhne vhodnou metodu jejich odstranění a zodpoví všechny případné otázky ze strany pacienta. Některé kliniky nabízejí úvodní konzultaci v případě následného ošetření zdarma.

Ceny jednotlivých metod odstranění jizev po akné

Odstranění jizev po akné, jehož průměrná cena se pohybuje okolo 1.800 Kč, lze provést různými metodami.

Pro srovnání níže naleznete orientační ceny některých z nich:

 • Chemický peeling: cca 1 200 Kč za jedno ošetření.
 • Odstranění akné IPL (intenzivním pulzním světlem): cca 1 800 Kč za jedno ošetření.
 • Dermabraze: cca 2 200 Kč.
 • Laserová léčba akné: cca 1 900 Kč za jedno ošetření.

Hradí odstranění jizev po akné pojišťovna?

Nikoliv, odstranění jizev po akné nebývá ze zdravotního pojištění propláceno, a tudíž si jednotlivá sezení pacient hradí sám.

Existuje možnost financování odstranění jizev po akné?

Ano, některé kliniky nabízí svým klientům možnost financování odstranění jizev po akné a také cenově výhodné balíčky a slevy na opakující se ošetření. Pro bližší informace je vhodné kontaktovat konkrétní kliniku.

Obecná doporučení

Kromě ceny za odstranění jizev po akné by se volba vhodné kliniky měla odvíjet také v závislosti na konkrétním dermatologovi, jeho zkušenostech i výsledcích a na základě recenzí pacientů, kteří odstranění jizev na dané klinice již podstoupili.

Nabídky pro zákrok Jizvy po akné

Na portálu estheticon.cz najdete nejlepší lékaře/kliniky nabízející zákrok: Jizvy po akné. Představujeme vám vybrané nabídky, abyste měli z čeho vybírat. Najděte si tu nejlepší!
-10%
Stálá nabídka
Praha
Získejte exkluzivní slevu 10% s Estheticon.cz
Stálá nabídka
Praha
Uzavřete smlouvu prostřednictvím Estheticon.cz a využijte slevy 10%. Tuto příležitost si nemůžete nechat ujít! Klikněte na Požádat o nabídku a odešlete informace o sobě, abyste mohli využít slevu 10%. Na co čekáte? Kontaktujte nás hned teď!
Číst dál
-5%
Stálá nabídka
Praha
Exkluzivní sleva 5% na Váš estetický zákrok.
Stálá nabídka
Praha
Začněte šetřit hned teď. Stačí, abyste se prostřednictvím Estheticon.cz obrátili na Laser Centrum FLORA, s.r.o., a získáte slevu 5%. Použijte tlačítko „Požádat o nabídku“ a užívejte si naše slevy!
Číst dál
-10%
Stálá nabídka
Praha
Aether Esthetic and Beauty Clinic Prague nabízí slevu 10% pro uživatele Estheticon.cz
Stálá nabídka
Praha
Nyní máte slevu 10% na jakýkoli zákrok u Aether Esthetic and Beauty Clinic Prague. Využijte tuto skvělou příležitost a pouhými několika kliknutími si vyžádejte nabídku. Šetřit ještě nikdy nebylo tak snadné!
Číst dál
-10%
Stálá nabídka
Poděbrady
MUDr. Jiří Boháč Vám nabízí slevu 10% z Estheticon.cz
Stálá nabídka
Poděbrady
Nyní máte slevu 10% na jakýkoli zákrok MUDr. Jiří Boháč. Využijte tuto skvělou příležitost požádáním o nabídku, kterou máte na dosah několika kliknutí: možnost ušetřit nikdy nebyla tak snadná a rychlá!
Číst dál
-10%
Stálá nabídka
Praha
Získejte exkluzivní slevu 10% s Estheticon.cz
Stálá nabídka
Praha
Uzavřete smlouvu prostřednictvím Estheticon.cz a využijte slevy 10%. Tuto příležitost si nemůžete nechat ujít! Klikněte na Požádat o nabídku a odešlete informace o sobě, abyste mohli využít slevu 10%. Na co čekáte? Kontaktujte nás hned teď!
Číst dál
Zobrazit nabídky