Veškerý obsah v této sekci vytvářejí uživatelé portálu, nikoli lékaři nebo specialisté.

Z 85DD na 85C za 1hod. a 15 min, výsledek naprosto předčil veškerá očekávání

Už jsem po zákroku Stojí to za to
Adamson
Jihlava · Vytvořeno: 12. 12. 2020 · Aktualizace: 23. 12. 2020

O lékaři

MUDr. Filip Černoch 2 adresy v Kraj Vysočina, Jihomoravský kraj...
Kontaktovat odborníka
Příběh

Dne 12.8. jsem u mudr. Filipa Černocha a jeho skvělého týmu absolvovala zákrok zmenšení prsou. 26.8. jsem byla zpět v práci v plné polní. Ženy, které mají od přírody velká prsa, mi jistě dají za pravdu, že omezení, která nám tento "dar" předurčil, by vydala na román. Výstřihy vypadají vulgárně, nemůžete si pořádně zacvičit, bolest zad, šíje i prsou samotných je permanentní. A při mé výšce 160cm a váze 70kg bylo téměř nereálné najít padnoucí a vkusné oblečení. Přes prsa XXL, zbytek M. Neřešitelné. A podprsenky? Odporné stany, lepší přirovnání mě nenapadá. V den operace mě pan doktor "nakreslil", aby přesně věděl, co kde odebrat a naopak přidat (použil můj zbytnělý tuk na modelaci prsou v horní oblasti). Vše (opět) do detailu vysvětlil. Operace trvala pouze 1,15hod., pak na chvilku na JIBku a zpět na pokoj. První léky na bolest jsem dostala hned po operaci, pak večer před spaním. Ten samý den jsem byla naprosto soběstačná. Třetí den po operaci jsem jela domů, schopna sama se obléknout. Po celou dobu mi byly k dispozici neskutečně ochotné a usměvavé sestřičky. 6 týdnů jsem nosila kompresní prádlo (velmi pohodlné a všem ženám po podobném zákroku doporučuji), lék na bolest jsem si vzala doma po operaci možná tak 3x. Víc nebylo nutné. Jsem 4 měsíce po operaci, nemám absolutně žádná omezení. Potíže se zády a šíjí vymizely okamžitě po operaci, jizvy kolem dvorce dolů jsou již teď téměř neviditelné, pod prsy o nich vím jen ve chvíli, kdy si je mažu a masíruji, aby neztvrdly. Nemohu být více spokojená: kombinace perfektního a velice laskavého přístupu pana doktora Černocha a jeho týmu s výsledkem prsů "jako ze žurnálu" se cítím prostě skvěle. Kdykoliv jsem potřebovala konzultaci, vždy mi všichni vyšli vstříc. Jedinkrát jsem neměla dojem, že obtěžuji nebo že nemají čas. Naopak jsem za pár minut čekání slyšela několikrát zopakovanou omluvu. Jsem panu doktorovi Černochovi a jeho týmu neskonale vděčná. Jeho zákrok zlepšil kvalitu mého života o 1000%. Takže pokud někdy budu zvažovat další zákrok, tak jedině k němu.

Opravdu chcete odstranit tento obrázek?

marcelaestheticon
Doporučený člen

· Praha

· 23. 12. 2020

Dobrý den!! Děkujeme za krásný příběh a hlavně za doporučení pana doktora. 🤩 Zlepšení kvality života o 1000%??? To zní skvěle!
Nechtěla byste se pochlubit fotkami?
A co na Vaši změnu říká okolí??

Opravdu chcete odstranit tento obrázek?

Aktualizujte svůj příběh
Aktualizujte svůj příběh
Líbil se vám tento příběh?
Sdělte nám svůj příběh s estetickou chirurgií
Začít hned
Zobrazit vše

Více skutečných příběhů

Informace zveřejňované na Estheticon.cz, nemohou v žádném případě nahradit osobní konzultace mezi pacientem a lékařem. Estheticon.cz nepodporuje komerční produkty ani služby.