Augmentace vykojených a povislých prsou fotky

iwetka.....

Chi touto cestou poděkovat klinice Surgal a hlavně panu doktorovi Justanovi za dokonalý výsledek a podělit se o svou zkušenost.Uvažujete o plastice prsou? Tak čtěte..... :o))))
Pro plastiku prsou jsem se rozhodla,protože moje prsa byly vykojené, povislé a každé jiné. Nechtěla jsem však modelaci -předělávat bradavky,z důvodu že jsem se bála jizev,hojení a moje bradavky se mi líbily ,chtěla jsem jim pouze vrátit ztracenou plnost. Pan doktor Justan přistoupil na moji žádost,domluvili jsme se na zvětšení implantáty Nagor 360 ml vysoký profil. Pan doktor toho přehnaně moc nenamluví,působí skromně ,ale řekne přesně a pravdivě jak co bude a jak to bude vypadat. A tak se taky stalo.....Za cenu 59900,- se o mně klinika Surgal královky postarala a výsledek prsou je naprosto úžasný. Na Surgalu jsem podstoupila předoperační vyšetření. V den operace,ráno jsem byla ubytována na luxusní pokojíček,po probuzení z narkozy,jsem se cítila úplně normálně. Narkozy jsem se bála nejvíc.Žádná nevolnost,zimnice nic....Bolesti minimální,měla jsem drény,což mi bylo trošku nepříjemné,ale musím říct ,že jsem pak byla šťastná že mi je pak doktor dal,protože během hojení nebyla žádná modřina,žádné otoky. Personál v nemocnici milý,usměvavý,péče a jídlo prvotřídní. Připadala jsem si jak celebrita na hotelu :o) co člověk to názor,ale já jsem opravdu moc šťastná z výsledku. Podívejte se na fotky z mého pobytu a hlavně ,,před,, a ,,po,,(foceno týden po operaci).
Přála jsem si velká,přirozená prsa a sen se mi splnil.....Doporučuji všem, kdo se ozhodují Surgal a pana doktora Justana a děkuji :o)

Zobrazit příspěvky2 Skrýt příspěvky2
Miniee

Ahoj, prsa vypadaji doopravdy moc hezky! Implantát mas pod svalem nebo pod zlazou? Pan doktor ti nedoporucil modelaci? Jdu take na operaci, ale bohuzel pan doktor mi rikal, ze je lepsi modelace + implantát... ze kdyz mam prsa povolenejsi, budou hodne těžké a tim padem budou rychle padat a ze treba uz i za rok bude potreba ta modelace 😞 take nechci ty jizvy.... Dekuji M

Zobrazit odpověď
iwetka.....

Ahojky,děkuji. Jsem moc spokojená. Před operací jsem měla opravdu škaredá,prázdná prsa velikost cca 2-3 i malou asymetrii. Modelaci jsem rozhodně nechtěla kvuli jizvám. Prvně mi byla také doporučena. Já jí prostě nechtěla,tak na druhé návštěvě jsme se dohodli ,že mi dá implantát nagor 360 pod žlázu,protože materiál tam nějaký byl a vyplní to krásně povyslá prsa. Nagory jsou prý na tohle nejlepší.Výsledek je opravdu úžasný,prsa jsou plná a přirozená. Gravitaci nezabráníš,klesat ti budou i po modelaci. Já jsem ráda,že jsem se rozhodla pro doktora Justana a že jsem nešla na modelaci.....kamarádka byla ve stejný den jinde a má modelaci i stejnou velikost implantátu a není tam rozdíl....

14dni po operaci. Cítím se skvěle,prsa…

iwetka.....

14dni po operaci. Cítím se skvěle,prsa jsou měkkoucka,úžasná...luxusní výsledek

Recenze lékaře

Celkové hodnocení
Chování, jednání a přístup lékaře
Odpověděl na mé dotazy
Čas strávený se mnou
Pooperační péče
Komunikace přes telefon nebo email
Ochota a příjemnost personálu
Čekací doba

Související recenze a zkušenosti

Jitka 25.2.2015
Spokojený/á

Klinika a cely team super..od operace ubehli 3 týdny,první 3 dny dosti bolestive,pozvolné kazdodenni zlepseni

1 Like  
Doktor ve Vašem okolí