Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Nějaké novinky? Podělte se s naší komunitou o svůj pokrok

1. 10. 2023 · Aktualizováno: 9. 10. 2023

My Best Care v Praze Vysočanech

Stojí to za to
Průměrná cena: 7.000 Kč

O lékaři

4 adresy v Praha (kraj), Středočeský kraj...
Hodnocení:
Kliniku My Best Care jsem si zvolila kvůli její dostupnosti, příznivým cenám a kvalitní korejské kozmetice, se kterou pracuji. Navštívila jsem v rozmězí cca 4 měsíců 3 pobočky této kliniky (Vysočany, Stodůlky, Beroun(. Ve všech jsem byla nadšená. Ve Vysočanech jsem šla na výplň kolem koutků. Paní doktorka skvělá, nabídla mi tři možné výplně a vysvětlila mi kromě ceny jejich účinech. POmohla mi rozhodnout se, kterou aplikovat. Zároveň mi doporučila udělat si kúru aquapeelingu, která pomáhá k hydrataci, akne, čistí.Jedno sezení jsem si vyzkoušela nejdříve ve Stodůlkách, kde jsem si po skončení zakoupila výhodný balíček na 3 další ošetření. Nadchlo mě, jak je příjemné, jak pečlivě sestra pracovala i účinky poté. Pleť opravdu zářila. Do Stodůlek jsem se vydala na další ošetření a na předposlední do Berouna(mám nedaleko chalupu). Ve všech případech jsme byla nadmíru spokojená. Lidský, ne snopský, empatický přístup s velkou profesionalitou sestřiček mě fakt nadchnul. Děkuji a doporučuji.

Kliniku My Best Care jsem poprvé navštívila v Praze-Vysočanech v květnu ěéěš kvůli výplně kolem úst. Bohužel si nevybavuji jméno skvělé paní doktorky. S výsledkem jsem byla spokojena, ikdyž asi budu potřebovat ještě jednu výplň, na což mě paní doktroka upozornila. Při tomto antiaging zákroku mi dle stavu mé pleti doporučila i kúru aquapeelingu. Nejdříve jsem se objednala na kliniku My Best Care na pobočku Praha -Stodůlky, to bylo v létě v srpnu 2023. A opět špičkový přístup, velmi přijmená procedura. Sestry velmi empatické, profesionální , poradily i bez vnucování, jaká kozmetika by byla pro mě vhodná. Nakonec jsem si zakoupila i balíček 3 ošetření na aquapeeling. Moc se mi líbí možnost balíčku, člověk rád ušetří a hlavně vidí rychleji výsledky. Ve Stodůlkách jsme pak byla ještě jednou a pak jsem navštívila i pobočku v Berouně, kde aquapeeling taky provádějí a opět 100 procentní spokojenost. Pleť skutečně zářila a já měla dobrý pocit, že pro sebe konečně něco dělám Za mě výborná klinika, kde se člověk díky přístupu personálu cití jako VIP. Doporučuji a děkuji. Jana

0

Komentářů (0)

Zaujal Vás tento příběh? Podělte se s námi o ten svůj!

Reklama
Beautifikace rtů pomocí KH

Chtěla jsem rty jen oživit, tzv. beautifikovat. Paní doktorka použila 0,5 ml KH (nepamatuji si název). Okolí si ničeho nevšimlo a to byl můj záměr. Nechtěla jsem nepřirozené rty, pouze jim vrátit mladistvý vzhled.

Výsledek je perfektní a...

Číst dál
Redermalizace TOP
Jsem velmi spokojená s ošetřením kůže od Dr. Bert. Na obličej jsem dostala Xelu Rederm 1,1% 1 ml. A úžasně mi to pomohlo! Kůže je hladká s mnohem méně červených skvrn. Děkuju!

Veškeré informace na této stránce pocházejí od uživatelů portálu, nikoli od lékařů nebo specialistů.

Obsah zveřejněný na portálu Estheticon.cz nemůže v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.