Veškeré informace na této stránce pocházejí od uživatelů portálu, nikoli od lékařů nebo specialistů.

Nejlepší klinika Yes Visage / Lipografting obličeje

Jsem po zákroku Stojí to za to
nathali
Nathali
Vytvořeno: 13. 9. 2018 · Aktualizováno: 13. 9. 2018

O lékaři

Klinika YES VISAGE - klinika estetické medicíny a plastické chirurgie
Klinika YES VISAGE - klinika estetické medicíny a plastické chirurgie 3 adresy v Praha (kraj), Jihomoravský kraj, Moravskoslezský kraj...
Kontaktovat odborníka
Hodnocení:

Nejlepší klinika Yes Visage / Lipografting obličeje

Příběh

Kliniku jsem vybírala hodně dlouho. Záleželo mi na té nejlepší pověsti a hodnocení od pacientů. Myslím, že čas, který jsem výběru věnovala, se mi vrátil?moji velkou spokojeností. Zákrok se povedl a já nyní čekám, jak se zhojím a jak budu vypadat za 2 měsíce. Operace proběhla v pondělí, nyní jsem 3 dny od zákroku a bez komplikací. Otoky nějaké jsou, to ale nehrotím?Zadala jsem zde dvě fotografie. Jedna před a druhá jak vypadá obličej 3 den po zákroku. Na zbytek těla si musím počkat až uplyne doba,kdy již nebudu muset nosit kompresní obleček. Chtěla bych poděkovat mudr. Musilové za její přístup i odvedenou práci. Jsem moc spokojená. Rovněž sestřička na oddělení byla skvělá a slečny v recepci rovněž. Můj pobyt byl v době, kdy jsem měla narozeniny a tak si budu tohoto “ dárku považovat a asi na něj jen tak nezapomenu?. Klinika má právem vysoké hodnocení a já se k němu rovněž přidávám.

Opravdu chcete odstranit tento obrázek?

wild6148000
wild6148000
Doporučený člen

·

· 13. 9. 2018

Nathali fotky se bohužel nenahrály. Můžete zkusit nahrát znovu nebo mi je pošlete na lucie.wildova@estheticon.com a já je ráda vložím za Vás.

Opravdu chcete odstranit tento obrázek?

Opravdu chcete odstranit tento obrázek?

Aktualizujte svůj příběh

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.