Informace o ceně: Lipofilling

27.608 Kč
průměr
127
odborníků

Lipofilling (přenos a aplikace vlastního tuku) je miniinvazivní metoda, během které dochází k použití vlastní tukové tkáně pacienta z oblasti břicha, stehen nebo boků k doplnění objemu a kosmetickému vylepšení jiné části těla – například rtů, tváří, prsou, hýždí apod. Vzhledem k tomu, že se k zákroku používá vlastní tkáň a nikoliv cizorodé látky, nehrozí, že by tělo pacienta tukovou výplň nepřijalo. Průměrná cena lipofillingu je 27.608 Kč.

Lipofilling Nejnižší
cena
Průměrná cena Maximální cena
Ceny ve městě Brno 7.000 Kč 48.500 Kč 90.000 Kč
Ceny ve městě České Budějovice 23.000 Kč 30.000 Kč 37.000 Kč
Ceny ve městě Praha 1.800 Kč 48.400 Kč 95.000 Kč
Ceny ve městě Hradec Králové 5.500 Kč 18.750 Kč 32.000 Kč
Ceny ve městě Jihlava 5.500 Kč 8.500 Kč 11.500 Kč
Ceny ve městě Olomouc 7.000 Kč 11.500 Kč 16.000 Kč

Cena za tento zákrok je orientační - byla vygenerována na základě cen obsažených ve skutečných příbězích uživatelů portálu Estheticon.cz. Cena závisí na mnoha faktorech, jako je prestiž a zkušenosti lékaře/kliniky, složitost zákroku, atd.

Nejnižší cena 1480 - 20.705 Kč
+10 Příběhů
Průměrná cena 20.706 Kč - 34.510 Kč
+10 Příběhů
Nejvyšší cena 34.511 Kč - 95.000 Kč
1 Příběh

Co je zahrnuto v ceně lipofillingu?

Cena lipofillingu se liší v závislosti na mnoha faktorech – odvíjí se zejména od kliniky, ve které se tento miniinvazivní zákrok podstupuje. V konečné ceně je obecně zahrnuto následující:

 • Úvodní konzultace s plastickým chirurgem: samotnému lipofillingu předchází počáteční odborná konzultace, během níž lékař vyhodnotí celkový zdravotní stav pacienta, stav pokožky a podkoží, vhodnost dané metody, rozsah lipofillingu a zodpoví všechny potřebné otázky.
 • Anestezie: lipofilling se v závislosti na rozsahu provádí buď v celkové, nebo v lokální anestezii.
 • Samotný zákrok: lipofilling trvá 1 až několik hodin, celková doba zákroku se odvíjí od jeho rozsahu.
 • Hospitalizace: v případě celkové anestezie zůstává pacient na klinice do druhého dne a poté je propuštěn do domácí ošetření.

Co může zvýšit cenu lipofillingu?

Konečnou cenu dále ovlivňuje:

 • Plastický chirurg provádějící zákrok, jeho odborné zkušenosti a reputace.
 • Klinika, na které lipofilling probíhá.
 • Pacient, jeho zdravotní stav a individuální potřeby.
 • Složitost a rozsah zákroku.

Ceny podobných zákroků v České republice

Kromě lipofillingu, jehož průměrná cena se pohybuje okolo 27.608 Kč, existují i jiné metody k doplnění/redukci objemu různých částí těla.

Pro srovnání níže naleznete orientační ceny některých z nich.

 • Injekční výplně: cca 5 000 Kč
 • Výplně na bázi kyseliny hyaluronové: cca 5 500 Kč
 • Injekční lipolýza (k odstranění malého množství podkožního tuku): cca 2 200 Kč

Hradí lipofilling pojišťovna?

Ne, lipofilling se provádí z estetických a nikoliv zdravotních důvodů, a tudíž ho zdravotní pojišťovny pacientům nehradí. Zájemci o tento zákrok si ho v plné výši hradí sami.

Existuje možnost financování lipofillingu?

Ano, některé kliniky tuto možnost svým klientům nabízí. Ohledně možnosti financování lipofillingu by se zájemci měli informovat přímo na klinice, která se na tento zákrok specializuje.

Obecná doporučení

O kvalitě provedení zákroku vždy rozhoduje především odbornost a zkušenosti provádějícího lékaře, zájemci o lipofilling by se proto při výběru vhodné kliniky neměli řídit jen podle ceny. Dále je vhodné vzít v potaz recenze nebo pocity pacientů, kteří zákrok již prodělali.

Kontaktujte naše odborníky
Zeptejte se lékaře

dotazy

Zobrazit vše

Dobrý den, po použití hyázy po nezdařilé výplni pod očima se mi velmi změnil obličej. Enzym rozpustil mimo výplně i tuk a zničil mi podkoží po celém obličeji, výhradně ale pod očima. Na zahraničních forech jsem zjistila, že nejsem zdaleka jediná, které se toto přihodilo. Bohužel jsem tak nucena uvažovat o fatgraftingu v pouhých 24 letech v oblasti tváří, spánků a čela. Oblast pod očima je ve velmi špatném stavu, velice tenká kůže, takže tam o přenosu tuku ani neuvažuji, protože předpokládám, že by to bylo velmi rizikové. Budu vděčná za každou radu a odpověď

ABClinic Art & Beauty

ABClinic Art & Beauty

Nejlepší odpověď

Milá Prue, výplně jsou bohužel často, ale většinou chybně, využívány k řešení problémů „kruhů pod očima“, otoků, prolapsů apod. Často pak řešíme následky takových chybných ošetření. Proto vždy prosím klienty a klientky, aby své problémy konzultovali s lékaři, kteří mají pro danou disciplínu, estetickou medicínu, tj. výplně, aplikace botulotoxinu ... Číst dál

2 odpovědi číst dál
idunn

Dobrý den, je mi 30 let a zaznamenala jsem výrazný úbytek tuku v oblasti pod očima, díky němuž se mi v propadlých místech při úsměvu tvoří kožní záhyb a po něm zůstávají jemné vrásky. Ostatních částí obličeje se to zatím netýká, proto bych se ráda zeptala, kolik by zhruba stál lipofilling pouze do této konkrétní oblasti. Předem moc děkuji ♥

MUDr. David Tomášek

MUDr. David Tomášek

Nejlepší odpověď

Při vší úctě k dermatologům a kolegyni, kteří by rádi vyplňovaůli syntetikou, doporučuji konsultaci u plastického chirurga, neboť někdy stačí plastika víček. Syntetiky (kys hyaluronová se časem vstřebá) vlastní tuk děla u tenkých kůží pod očima světlejší mapy. Někdy postačí naopak ubrat tuk z prostoru za svalem, což je běžná technika u blefaroplast ... Číst dál

4 odpovědi číst dál

Dobrý den,zájímá mě zvětšení objemu penisu, zřejmě lipofilling,jaký je postup,anestezie,délka hojení,popř.cena.Děkuji za odpověď

MUDr. David Tomášek

MUDr. David Tomášek

Nejlepší odpověď

Tento výkon na našem pracovišti provádíme, nutná a významná je hlavně pooperační péče. Výkon na našem pracovišti účtujeme do 30. tis. Veškeré vysvětlení ke zvětšovací operaci penisu tukem přesahuje rámec mailové komunikace a lze jej získat na konsultaci. Zdraví MUDr. Tomášek, plastický chirurg, vedoucí lékař Centra estetické plastické chirurgie ... Číst dál

4 odpovědi číst dál

Témata diskuzí

Zobrazit vše

VŠECHNA TÉMATA O ZÁKROKU LIPOFILLING

Cena lipofillingu?
Jaká je cena u aplikace vlastního tuku, lipofillingu?
FAQ
Poslední komentář: 8. 11. 2012 ·
0
Výdrž vlastního tuku v obličeji
Fatgrafting obličeje.Před dvěma měsíci jsem absolvovala přenesení tuku do obličeje.Tuk se hodně vstřebal-...
Nathali743924
Poslední komentář: 5. 11. 2018 ·
16
Aplikace kmenových buněk v Medikhaus
Dobrý den, ráda bych se zeptala, zda máte někdo zkušenost s aplikací kmenových buněk a s klinikou...
Renata214935
Poslední komentář: 21. 2. 2020 ·
7

Příběhy s informacemi o ceně

Na portálu estheticon.cz najdete nejlepší lékaře/kliniky nabízející zákrok: Lipofilling. Představujeme vám vybrané nabídky, abyste měli z čeho vybírat. Najděte si tu nejlepší!

Můj problém byl jak tomu asi bude u žen mého věku, starší vzhled. Chtělo to vrátit jiskru, objem. Mám teprve dvanáctiletou dcerku a pořád chci vypadat dobře, abych se vedle mladších maminek cítila ok, to zákrok i za dobrou cenu splnil nad očekávání. Jsem z Brna, takže jsem vybrala kliniku Arte a šla na věc (no nejdřív konzultaci) Nevěděla jsem, co přesně zvolit takže jsem si nechala i osobně poradit. Nakonec mi byla doporučena metoda přenosu tuku do obličeje, aby se dodal objem. Jsem od přírody bolestín, a tak pro mě čekání na zákrok bylo hodně nepříjemné (ale to je tak u mě vždy, je to hold v povaze). Aby mohlo dojít k výplni, odebrali mi nejprve tuk z břicha.Co s ním přesně dělali moc nepopíšu, ale bylo mi řečeno, že mikro v názvu znamená, se vybírají malé a lepší částečky (pokud to neříkám úplně přesně, omluvte mě). Samotný odběr tuku z břicha jsem vůbec necítila. Potom dostanete klasicky injekci do obličeje k lokální anestezii (cítila jsem se jako u zubaře, takže vše v mezích). Nebudu tvrdit, že to bylo relax jako na kosmetice, ale o bolesti se taky mluvit nedá. Hodinku ležíte, občas jsem cítila slabý vpich, ale nic vyloženě nepříjemného, dalo se to v pohodě vydržet. Po zákroku jsem teda měla trošku ránu když nastal otok.. Slíbili, že opadne za dva dny. Doma si to hned druhý den skutečně sedlo a od té doby vše ok, hned jsme mohla normálně fungovat. Z výsledku jsem nadšená, troufám si říct že vypadám opravdu dobře :) Opravdu jsem prokoukla, tuk mi byl aplikován všude kde to bylo potřeba - dokonce i do víček a pod víčka, to jsem ještě u žádné výplně nezažila. Už v minulosti jsem pár zákroků podstoupila, takže když srovnám rty po metodě seffi a kyselině hyalunorové je to opravdu rozdíl. U kys. hyal. byly rty ztvrdlé, jak kdyby s kuličkami ... kdo byl, asi mě chápe. Po sefim mám vyloženě mladé, našťavené rty, takže si to užívám. Celkově seffiho doporučuji všem, kdo chtěj za skvělou cenu získat viditelný výsledek (ja platila 25 tisic). Klinika Arte nezklamala, skvělý přístup a hlavně rychlost. Určitě jsem tam nebyla naposledy :)

Cena 25.000 Kč

Kliniku jsem vybírala hodně dlouho. Záleželo mi na té nejlepší pověsti a hodnocení od pacientů. Myslím, že čas, který jsem výběru věnovala, se mi vrátil?moji velkou spokojeností. Zákrok se povedl a já nyní čekám, jak se zhojím a jak budu vypadat za 2 měsíce. Operace proběhla v pondělí, nyní jsem 3 dny od zákroku a bez komplikací. Otoky nějaké jsou, to ale nehrotím?Zadala jsem zde dvě fotografie. Jedna před a druhá jak vypadá obličej 3 den po zákroku. Na zbytek těla si musím počkat až uplyne doba,kdy již nebudu muset nosit kompresní obleček. Chtěla bych poděkovat mudr. Musilové za její přístup i odvedenou práci. Jsem moc spokojená. Rovněž sestřička na oddělení byla skvělá a slečny v recepci rovněž. Můj pobyt byl v době, kdy jsem měla narozeniny a tak si budu tohoto “ dárku považovat a asi na něj jen tak nezapomenu?. Klinika má právem vysoké hodnocení a já se k němu rovněž přidávám.

Cena 42.000 Kč

všem mohu doporučit tuto kliniku a pana doktora Pilku . Můj letitý problém s prohlubněmi pod očima a jizvami se otočil o hodně procent k lepšímu.Bohužel jsem takto dopadla po zákroku ne jiné klinice ! Na zákroku u pana dr,Pilky jsem v červenci a ještě mám jedno sezení v lednu. Moc děkuji celé klinice za vstřícné chování a péči o mou osobu!

Cena 1 Kč

Již jsem zde psala ohledně aplikace vlastního tuku ,který mě byl použit na zvýraznění partií v obličeji.Musím objektivně přiznat,že po 9- ti týdnech,kdy byl výkon proveden, se obličej lepší.Není tak krásně plný,jaký byl bezprostředně po aplikaci:-) ale určitě je lepší,nežli byl před operací.Ráda bych se proto dotázala nějakého odborníka,jak a po jaké době poznám,zda se tuk ve tváři uchytil ? Budu se snažit nedržet diety,abych v obličeji nezhubla ale i tak by mne zajímalo,jak poznám,že tukové buňky přenos "přežily? V obličeji totiž až tak velkou změnu po těch 2 měsících nezaznamenávám a laicky bych odhadla,že procentuelně se udrželo o dost méně tuku,nežli jsem doufala a potřebovala.Jaká je pravděpodobnost,že se druhým pokusem doplní co chybí nyní a výsledek bude již trvalý? Omlouvám se za možná chaotické otázky a přeji pěkný den.

Cena 42.000 Kč

Vadil mně stále uložený tuk na stehnech a bocích, neinvazivní metody nefungovaly tak, jak bych si představovala. Našla jsem si kliniku, která mi nabídla i přenos tuku zároveň s liposukcí, tzv. lipofilling. Mudr. Jiřina Šilhánková, primářka GIA clinic v Prostějově, mě zaujala již svými výsledky prezentovanými na webových stránkách. Nejsem neznalá estetických zákroků, ale ne vždy jsem byla spokojena. Jela jsem na konzultaci 300 km abych zjistila, že jsem se opravdu nemýlila. Liposukci a lipofilling jsem podstoupila a využila dalších navazujících zákroků s povolenou pokožkou. Nelituji, že jsem jela na kliniku, protože vždy najdeme řešení, které nemusí být popsáno v nabídce a hodí se přesně pro můj problém. Výsledkem je naprostá spokojenost. Klinika s domácím, přátelským chováním celého týmu, je výsledkem naprosté profesionality. Individuální přístup ke každému klientovi je samozřejmostí a nemusíte být celebrita.

Cena 80.000 Kč