martlup

Zákrok Lipografting jsem podstoupila již v roce 2011 a od té doby jsem nemusela na opětovné doplnění tuku pod dolní víčka, která vytvářela V propadliny. Původně jsem přišla na operaci dolních víček, ale pan doktor mi doporučil lipografting, který, jak se ukázalo, byl mnohem šetrnějším a účinnějším zárokem, jelikož vyřešil počínající vrásky v prohlubni a zamaskoval kruhy pod očima a pěkně vypnul pokožku. Přesto, že se velká část tuku časem vstřebala, stále po 4 letech jsou tváře vyplněné a není potřeba zákrok opakovat.

Výplně prohlubní pod očima
Jana61626
Doporučený člen

všem mohu doporučit tuto kliniku a pana doktora Pilku . Můj letitý problém s prohlubněmi pod očima a jizvami se otočil o hodně procent k lepšímu.Bohužel jsem takto dopadla po zákroku ne jiné klinice ! Na zákroku u pana dr,Pilky jsem v červenci a ještě mám jedno sezení v lednu. Moc děkuji celé klinice za vstřícné chování a péči o mou osobu!

andrea_j599385

Po obou zákrocích - výplň obličeje vlastním tukem a elitním niťovém liftingu Aptos vypadá můj obličej o 15 let mladší ! Ruce paní doktorky Kavkové jsou zázračné, její cit pro estetiku je neomylný! Přesně ví, co my ženy chceme. Motto paní doktorky Kavkové " u nás je krása dialog " je opravdu základním principem práce s námi klienty. V její ordinaci mám pocit krásné, přitažlivé, jedinečné a nenahraditelné ženy a tento pocit si odnáším domů. Vřele doporučuji!!!! Andrea J.

martina809267

Po operaci nádoru na mozku mi zůstaly nepěkné díry/ďůlky/jizvy v oblasti čela i ve vlasové části hlavy. Nejdříve jsem zvolila možnost plnění na dermatologické klinice, kde se výplň bohužel vstřebávala a musela jsem chodit opakovaně na doplňování, které samozřejmě stálo dost peněz. Poté jsem se na základě doporučení neurochirurga obrátila na plastickou chirurgii ve Vinohradské nemocnici, kde jsem měla štěstí, že jsem narazila na pana Chorváta. Ten byl za prvé schopný zařídit zákrok s proplacením pojišťovnou a hlavně jsem již při první návštěvě viděla, že je velice precizní a opravdu expert ve svém oboru a zároveň je velmi příjemný, přátelský a lidský. Ještě před samotným ambulantním zákrokem si mě pan doktor znovu prohlédnul a doporučil vyplnit více míst, což také udělal a opravdu si na všem dal velmi záležet. Podařilo se mu dokonce i zjemnit jednu nepěknou jizvu, což pro mě bylo naprosto skvělé zjištění, že je to vůbec možné. :-) Rozhodně doporučuji pana Chorváta i ostatním, protože jeho přístup je naprosto skvělý stejně jako jeho snaha pomoci každému jak nejlépe to jde a v případě, že je možné zákrok napsat k úhradě pojišťovně, toto také zařídit. To jsem četla i u jiných recenzí, tedy není to vůbec ojedinělé, ale snaží se pomoci lidem, kteří za své "nedostatky" nemůžou.. Děkuji panu Chorvátovi a doporučuji všem pacientům jeho naprosto skvělý přístup ať po profesní, tak po lidské stránce. :-)

anonymní

Absolvovala jsem před pár dny - 10 dní - lipoffiling. Efekt vydržel pár dní, po ústupu otoku je výsledek málo patrny, i když je stav lepší než byl původně. Asi 30-40 % výplně ve formě tuku se tak vlastně za 7 dní stratila.

mart6152925
Nejlepší volba
mart6152925

Už dlouho jsem si přála plnější dekolt, ale vzhledem k množství alergií, které mě celý můj život doprovází, jsem se bála augmentace silikonovými implantáty. Hledala jsem tedy různé způsoby, jak si toto přání splnit aniž bych byla nucena do svého těla dávat cizí materiál. Na internetu jsem se dočetla o metodě lipotransfer. Ačkoliv jsem ze začátku byla hodně skeptická a bála jsem se, že se tuk vstřebá, tak po roce od operace musím říct, že jsem si nemohla vybrat lepší metodu a chirurga. Tuk se vstřebal minimálně a prsa mám krásně vyplněná. A jako bonus mám díky liposukci hezky vytvarovanou postavu.

Pán doktor Nasab je skvělý operatér, byla jsem u něho na body jet liposukci. Vše mi u konzultace ochotně vysvětlil a na zákrok jsem se už pak těšila. S výsledkem jsem velice spokojená, vše se hojilo výborně a jeho služby určitě ještě využiji. Doporučuji

yvone

Můj problém byl jak tomu asi bude u žen mého věku, starší vzhled. Chtělo to vrátit jiskru, objem. Mám teprve dvanáctiletou dcerku a pořád chci vypadat dobře, abych se vedle mladších maminek cítila ok, to zákrok i za dobrou cenu splnil nad očekávání. Jsem z Brna, takže jsem vybrala kliniku Arte a šla na věc (no nejdřív konzultaci) Nevěděla jsem, co přesně zvolit takže jsem si nechala i osobně poradit. Nakonec mi byla doporučena metoda přenosu tuku do obličeje, aby se dodal objem. Jsem od přírody bolestín, a tak pro mě čekání na zákrok bylo hodně nepříjemné (ale to je tak u mě vždy, je to hold v povaze). Aby mohlo dojít k výplni, odebrali mi nejprve tuk z břicha.Co s ním přesně dělali moc nepopíšu, ale bylo mi řečeno, že mikro v názvu znamená, se vybírají malé a lepší částečky (pokud to neříkám úplně přesně, omluvte mě). Samotný odběr tuku z břicha jsem vůbec necítila. Potom dostanete klasicky injekci do obličeje k lokální anestezii (cítila jsem se jako u zubaře, takže vše v mezích). Nebudu tvrdit, že to bylo relax jako na kosmetice, ale o bolesti se taky mluvit nedá. Hodinku ležíte, občas jsem cítila slabý vpich, ale nic vyloženě nepříjemného, dalo se to v pohodě vydržet. Po zákroku jsem teda měla trošku ránu když nastal otok.. Slíbili, že opadne za dva dny. Doma si to hned druhý den skutečně sedlo a od té doby vše ok, hned jsme mohla normálně fungovat. Z výsledku jsem nadšená, troufám si říct že vypadám opravdu dobře :) Opravdu jsem prokoukla, tuk mi byl aplikován všude kde to bylo potřeba - dokonce i do víček a pod víčka, to jsem ještě u žádné výplně nezažila. Už v minulosti jsem pár zákroků podstoupila, takže když srovnám rty po metodě seffi a kyselině hyalunorové je to opravdu rozdíl. U kys. hyal. byly rty ztvrdlé, jak kdyby s kuličkami ... kdo byl, asi mě chápe. Po sefim mám vyloženě mladé, našťavené rty, takže si to užívám. Celkově seffiho doporučuji všem, kdo chtěj za skvělou cenu získat viditelný výsledek (ja platila 25 tisic). Klinika Arte nezklamala, skvělý přístup a hlavně rychlost. Určitě jsem tam nebyla naposledy :)

andr6157007

Lipotransfer /přenos a aplikace vlastního tuku/ paní doktorkou Kavkovou byla pro mne výhra. Jsem poměrně hubená a můj věk /49/se díky chybějícímu tuku v obličeji začal hodně projevovat. Po dohodě s paní doktorkou Kavkovou a vyzkoušením různých výplní jsme zkusily lipotransfer. Samotná akce je poměrně náročná na čas, ale je téměř bezbolestná. Odběr tuku je v lokální anestezii z místa, kde je ho nejvíce a dále je aplikován do obličeje. Ani aplikace do obličeje není bolestivá. Je to stejné jako při každé jiné výplni. Jen trochu pobolívá místo odběru, ale vzhledem k výsledku mi to bylo úplně jedno:) Výsledek byl SKVĚLÝ!!!, protože paní doktorka Kavková je absolutní profesionál. Přesně ví, kam tuk aplikovat , aby byl výsledek DOKONALÝ!!! A PŘIROZENÝ!!!. Stejně tak jako niťový lifting nitěmi Aptos. Tuk v obličeji je bezva, ale po čase se začal stěhovat do míst, kde nebyl zrovna vítán a tak jsme se s paní doktorkou Kavkovou domluvily na níťovém liftinku Aptos . Aplikace nití je po předchozí anestezii opět téměř bezbolestná a ten VÝSLEDEK!!!! UŽASNÝ!!!! A nejen to, v její ordinaci se cítím výjimečná, zajímavá a důležitá. Po všech zákrocích odcházím jako mladá, krásná a sebevědomá žena. Slogan, který má paní doktorka Kavková v ordinaci. "U NÁS JE KRÁSA DIALOG" je opravdu jejím základním přístupem. Oba zákroky v rukou paní doktorky Kavkové se pro mne staly metodami, která mi vrátily pocit mladosti a krásy. Mohu jen a jen vřele doporučit!!!

Chci se podělit o zkušenost s panem DOKTOREM Truparem. Je to úplně nejlepší plasticky chirurg. Opravil mi propadliny po liposukci- metodou transplantace vlastního tuku-Lipofilling, Lipografing,Jsem moc spokojená. Moc chválím a děkuji.

Lipografting
miro6149821

Velice doporučuji kliniku Plastickou a estetickou chirurgii MUDr. Vrbického! Všem moc děkuji ,celému personálu .Podstoupila jsem na této klinice lipofrafting a byla jsem mile překvapená. ,Jednáním a přístupem pana doktora i sestřiček. Naprosto profesionálním klinika .Kdykoliv v budoucnu kdybych měla jít na nějaký estetický zákrok ,tak vím už ted´,že jedině zde. Přeji mnoho štěstí a za mne určitě jen doporučení a veliké srdečné díky !! Miroslava Jasanská

anonymní

Zde chci doplnit svoji předešlou popsanou zkušenost. Očekávaný výsledek po zákroku byl perfektní. Část tuku se pak vstřebá, co je normální reakce. Současný výsledek mne motivuje k druhé aplikaci, která domodeluje tvář a výsledný efekt bude již stabilní. Je lepší postupovat pomalu a pečlivě modelovat rysy obličeje. Měla jsem 35 let postižení, se kterým si nikdo z doktorů v celé republice nevědel rady. Až nyní pomocí transplantace tuku do postižených oblastí tváře jsem mohla dorovnat nerovnosti a ocḧablost ve svém obličeji. Děkuji doktorům AuraMedical Clinic za perfektní práci.Doporučuji všem, kteří hledají podobná řešení.

Absolvovala jsem nedávno lipografting v ordinaci plastické chirurgie MUDr. Jiřího Vrbického. MUDr. Vrbický je předně vynikající chirurg je pečlivý, pacientovi se věnuje vysoce nad standard běžné praxe velice laskavý přístup k pacientům jasné informace a vysvětlení ohledně zákroku i rekonvalescence vynikající následná péče dokonale provedený zákrok rozumná cena za nadstandardní práci Lipografing zbavil můj obličej unaveného výrazu, což bylo přesně to, co jsem chtěla. Výsledek je výborný, cítím se daleko lépe. Zákrok byl zcela bezbolestný, hojení rychlé, přístup pana doktora i sestřičky profesionální a přátelský. Chtěla bych touto cestou poděkovat. Tuto ordinaci jsem si vybrala na základě skvělých referencí, jejichž oprávněnost mohu nyní potvrdit i z vlastní zkušenosti. Všem, kteří o podobném zákroku uvažují ordinaci pana doktora Vrbického vřele doporučuji.