Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Nějaké novinky? Podělte se s naší komunitou o svůj pokrok

23. 1. 2024 · Aktualizováno: 23. 1. 2024

Rhinoplastika, mudr. Roman Kufa

Stojí to za to
144666
144667
144668

O lékaři

2 adresy v Jihomoravský kraj, Praha (kraj)...
Hodnocení:
Naprostá spokojenost s klinikou, milé sestřičky, krásné čisté prostředí. Útulné pokoje a starostlivost po operaci na jedničku! Už jediné k Vám milé PERFECT CLINIC !

Operace nosu, která změnila mé sebevědomí

Na fotce je můj nos před a po operaci, a nemohu být šťastnější s výsledkem. Je to přesně tak jak jsem si vždy přála, nechtěla jsem kompletní změnu, ale zjemnění, a odstranění široké části po zlomenině 🙏🏻🤗 která mi nos dělala mohutný.

Měla jsem obavy, ale věřte mi, že to bylo nejlepší rozhodnutí mého života. Rozhodla jsem se pro kliniku Perfect Clinic a mohu jí jedině doporučit! 👏

Pan doktor Roman Kufa je opravdový profesionál a špička ve svém oboru. Jeho péče, odbornost a schopnost naslouchat mým přáním byly nad mé očekávání. Díky jeho práci se cítím sebevědoměji a šťastněji než kdy předtím. 🙏🏻

Pro všechny ženy, které uvažují o podobném kroku, nebojte se. Je to cesta k nalezení vnitřní spokojenosti. Jsem ráda, že jsem to zvládla a teď mohu sdílet svoji pozitivní zkušenost s vámi!

0

Komentářů (0)

Zaujal Vás tento příběh? Podělte se s námi o ten svůj!

Reklama
Nos je horší než před operací
Bohužel se nemůžu přidat ke skupině spokojených pacientů. Doktor mi provedl plastiku nosu,po které mi začali říkat Pinochio.Stav po operaci je horší než před operací a taky se mi hůře dýchá.Takže za mě říkám NE!

Veškeré informace na této stránce pocházejí od uživatelů portálu, nikoli od lékařů nebo specialistů.

Obsah zveřejněný na portálu Estheticon.cz nemůže v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.