Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Nějaké novinky? Podělte se s naší komunitou o svůj pokrok

26. 2. 2018 · Aktualizováno: 5. 10. 2023

Vrchní i spodní součastně, nebo odděleně?

Nepřesvědčivý výsledek

Dobrý den, chci se zeptat, zda je vhodné podstoupit zákrok zároveň na spodní i horní víčka. Pan dr. Zikmund některým mým přátelům doporučil nejprve jedno, a pak druhé. Mě zákrok najednou u obou nerozmlouval. Proto mě zajímá, zda nebudou problémy při a po zákroku, když u oddělených zákroků nejsou. Děkuji Skára.

2

Komentáře (2)

zdravím,jasně že jdou obé najednou,to byste musela mít nějaký problém proč by se tak nemělo dít a to by měl objektivně zhodnotit vámi vybraný lékař..při těch dolních halt musíte vydržet zírat na strop na 1 určitý bod a nehnout brvou,jedině když dá povel lékař a pak při horních už se vám uleví že je konečně můžete zavřít,ale kdybyste měla nějaký subjektivní pocit že chcete nejprv jedny a jindy zas ty druhé,tak to problém taky nemůže být,jen halt se budete hojit na dvakrát a ne najednou...netrvalo to nějak extra dlouho,to určitě ne,ale možná dneska už bych to na 2krát udělala kvuli tomu pro mě moc dlouhému civění do stropu s nemožností ty oči zavřít,odpočinout si..šlo i o jiné věci než tohle..někoho to nebolí vůbec,mě to bolelo ten zákrok.každý to má jinak a tohle se dopředu prostě neví.jiný taky bolela operace nosu a jiný ne,stejně tak prsa..ptáte se na problémy při zákroku a po...to nikdo neví přece,vše co se tu uvádí,jsou zkušenosti,negativní i pozitivní i u stejných lékařů,i u těch všeobecně chválených se občas stane,že je klient semo támo nespokojený...u oddělených zákroků,jak říkáte,taky můžou nastat potíže,zkrátka obecně řečeno,provádí se běžně víčka najednou oboje ale jestli budou problémy ,to nikdo nemůže vědět dopředu,každý jsme jiný,každý doktor je jiný, a problémy můžou nastat rozličného rázu a rozhodně ne jen proto že by vám někdo dělal oboje víčka najednou...takže pokud lékař nevidí nic co by tomu mělo bránit,a vy sama máte dobrý pocit,tak to tak udělejte,jestli cítíte nějaké pochyby,že vám to přijde "moc" najednou,nebo cokoliv jinýho,tak si to rozdělte,nic jinýho asi na to nejde odpovědět,protože sama víte,že finální rozhodnutí je beztak na vás,lékař něco nadnese,jak to vidí on,dá nějaký návrh a veškerý závěry jsou pak už jen na vás.tak at se rozhodnete tak či onak,hlavně at je vše k vaší spokojenosti,O.
Odpovědět
já osobně jsem to absolvovala odděleně, ale kdybych šla znovu, tak bych to chtěla mít za sebou najednou :-)
Odpovědět

Zaujal Vás tento příběh? Podělte se s námi o ten svůj!

Reklama

Veškeré informace na této stránce pocházejí od uživatelů portálu, nikoli od lékařů nebo specialistů.

Obsah zveřejněný na portálu Estheticon.cz nemůže v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.