Veškeré informace na této stránce pocházejí od uživatelů portálu, nikoli od lékařů nebo specialistů.

Operace hornich vicek

Jsem po zákroku Stojí to za to
VeraSch
Most · Vytvořeno: 1. 11. 2021 · Aktualizováno: 2. 11. 2021

O lékaři

MUDr. Miroslav Dolejš
MUDr. Miroslav Dolejš Plzeňský kraj
Kontaktovat odborníka
Hodnocení:

Doporucuji vsem pan Doktor je mily sestricky super citila jsem se dobre zadny Stress Termin byl rychly Super prace ..pan doktor vse vysvetlil napsal vse Co bylo potrebne Termin byl vyhovujici za me super jsem uplne spokojena moc dekuji

Příběh

Vrele doporucuji doktor je mily sestricky super citila jsem se dobre prace vyborna mela jsem konzultaci a ten tyz den o 3 hodiny pozdeji op to bylo za me super jelikoz pochazim z nemecka zadny stres necejala jsem dlouho Termin byl hned po napsani zadosti stehy byli jemne vyndane zadna bolest pan Doktor je moc super doporucuji vsem

Opravdu chcete odstranit tento obrázek?

marcelaestheticon
marcelaestheticon
Doporučený člen

· Praha

· 2. 11. 2021

Dobrý den Verko, vítejte na našem portálu a děkujeme za sdílení Vaší zkušenosti a přiložených fotek. Jak dlouho jste po zákroku? Z fotek usuzuji, že je to chvilka.
Chtěla jsem se zeptat zda jste na kliniku napsala, že byste si přála konzultaci a operaci ve stejný den nebo měl pan doktor zrovna volno? Je fakt, že pro klienty, kteří přijíždějí ze zahraničí je čekací doba mezi konzultací a samotným zákrokem dost rozhodující.
Budu se těšit na Vaši odpověď.
Díky M.

Opravdu chcete odstranit tento obrázek?

Opravdu chcete odstranit tento obrázek?

Aktualizujte svůj příběh

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.