MUDr. Pavel Giebel

(5.0) 100 % doporučuje
Ostrov
MUDr. Pavel Giebel vedoucí lékař kliniky plastické a estetické chirurgie Clinic for Luck, chirurg specialista, certifikovaný plastických chirurgMUDr. Pavel Giebel se ve své praxi specializuje především na oblast všeobecné chirurgie a plastické a estetické chirurgie. Blíže se věnuje například zvětšením (augmentacím) prsou, zmenšením prsou či jejich modelací, dále liposukcím, plastickým operacím nosu, plastickým operacím stehen a paží, také... (operace břicha Ostrov)

MUDr. Josef Němeček

(4.8) 100 % doporučuje
Ostrov
 MUDr. Josef Němeček Lékař vystudoval nejprve Gymnázium v Karlových Varech a následně Lékařskou fakultu v Plzni. V roce 2003 získal atestaci z oboru plastické chirurgie. Od roku 2004 je držitelem licence, která mu umožňuje vykonávat soukromou praxi. Patří mezi uznávané odborníky plastické chirurgie.  Svou praxi začal jako všeobecný chirurg v Nemocnici Ostrov. Dále pracoval jako plastický chirurg Fakultní nemocnice Ostrava (Oddělení... (chirurgický zákrok břicha Ostrov)

Clinic for Luck

(4.9) 100 % doporučuje
Ostrov
Cena od 50.000 Kč
Clinic for Luck je soukromá klinika plastické a estetické chirurgie v Ostrově u Karlových Varů. Klinika poskytuje vysoký standard péče v oblasti plastické chirurgie se zaměřením na modelaci těla, úpravu prsou, liposukci, ošetření stárnutí obličeje (invazivní i neinvazivní) a zákroky v intimní oblasti. Clinic for Luck má k dispozici tým vysoce kvalifikovaných specialistů, kteří jsou za svou práci uznáváni v České republice i v... (operace břicha Ostrov)
NOVINKA International Doctors
Zobrazit místní lékaře
Znáte naše mezinárodní odborníky?
Seznamte se s odborníky z jiných zemí, kteří nabízejí zákroky, o které máte zájem
  • Itálie
  • Slovensko
  • Mexiko
  • Německo
  • Španělsko

Lékaři nedaleko města Ostrov

GiSant
(5) 100% doporučuje
Karlovy Vary