Ambulance Estetické Medicíny

Žádné recenze
Bystřice pod Hostýnem
Cena od 125 Kč
Ambulance estetické medicíny také spolupracuje s dalšími lékařskými zařízeními, klinikami nebo chirurgickými pracovišti. Prioritou je pro nás spokojenost našich klientů, kteří se k nám rádi vracejí. Snažíme se jim poskytovat maximální komfort nejen během zákroků, ale také při konzultacích. Najdete nás na Praze 6 ve Vokovicích.Jedná se o nestátní zdravotnické zařízení. Ambulance estetické medicíny se zaměřuje hlavně na estetiku těla... (omlazení pleti pomocí IPL Zlín)

1. Zlínské laser centrum

(4.5) 100 % doporučuje
Zlín
I. Zlínské laser centrum je soukromé zařízení, které provádí laserové zákroky z oblasti plastické a estetické chirurgie. Kromě těchto dvou oborů se také věnuje laserovým zákrokům cévní chirurgie.  Klinika je nejstarším pracovištem a patří mezi nejvybavenější laserová centra v České republice. I. Zlínské laser centrum získalo v roce 2000 akreditaci od České lékářské společnosti J. E. Purkyně. Dostalo se tak mezi 5 pracovišť v České republice... (kosmetické zákroky pomocí IPL Zlín)

Prim. MUDr. Blanka Vozárová

(5.0) 100 % doporučuje
Uherské Hradiště
Prim. MUDr. Je plastický chirurg. Narodila se  25. dubna roku 1967 a žije v obci Uherské Hradiště. Celkem Púsobila ve 2 společnostech. Blanka Vozárová vystudovala Vysokou školu na Lékařské fakultě Masarykovy Univerzity v Brně. Promovala na této fakultě roku 1991 a stala se odborníkem v oboru plastická chirurgie. Dosáhla na studiích Diplomu celoživotního vzdělání. Svou odbornou Praxi vykonává v Krajské nemocnici Tomáše Bati a.s... (kosmetické zákroky pomocí IPL Zlín)

MUDr. Kateřina Starnová

Žádné recenze
Zlín
MUDr. Kateřina Starnová je certifikovaným odborníkem pro aplikaci botulotoxinu, ale i výplňových materiálů, chemických peelingů či mezonití. Absolvovala celou řadu tuzemských, ale i zahraničních kongresů, které se zaměřovali na anti-aging medicínu a korektivní dermatologii. V současnosti působí ve zdravotnickém zařízení ESTHEA medical, které se nachází ve Zlíně. Provozuje jej společně s Ing. Monikou Šedovou, beauty expertkou.ESTHEA medical... (omlazení pleti pomocí IPL Zlín)

MUDr. Lenka Šustková

Žádné recenze
Zlín
MUDr. Lenka Šustková absolvovala Lékařskou fakultu na Masarykově Univerzitě v Brně. Úspěšně složila první i druhou atestační zkoušku v oboru dermatonevenorolgie, také specializační atestaci z dermatologie korektivní. Lékařka své bohaté zkušenosti získala v Krajské nemocnici Tomáše Bati ve Zlíně, dále na Kožní klinice ve Fakultní nemocnici Na Bulovce v Praze a na Kožní klinice v Brně. V několika posledních letech provozuje privátní praxi... (omlazení pleti intenzivním pulsním světlem Zlín)