MUDr. Hana Sluková

Žádné recenze
Jablonec nad Nisou
MUDr. Hana Sluková působí v soukromé ordinaci, tudíž vám vždy nabídne individuální péči, profesionální a vstřícné jednání. Oproti státnímu zařízení vám věnuje čas, který je potřeba právě ve vašem případě a nabídne vám účinnou léčbu a empatii. Doporučí vám léky a příslušenství, která skutečně pomáhají. Zakládá si na dlouhodobých vztazích s pacienty a vždy jim nabízí velmi korektní jednání, protože se často jedná o intimní záležitosti... (léčba tukových důlků Jablonec nad Nisou)

Studio Bodyform - Darina Ivanka Kopalová

Žádné recenze
Jablonec nad Nisou
Studio BODYFORM Studio se zaměřuje na celkovou péči o tělo. Především na tvarování postavy, hubnutí, omlazení a ozdravení organismu pomocí nejmodernějších metod a přístrojů. Samozřejmostí je poradenství v oblastech hubnutí, zdravé výživy, očistě a ozdravení těla. V neposlední řadě také ve výběru vhodných pohybových aktivit, výživových doplňků a kosmetiky pro tělo i obličej. Předností studia je předání informací a zkušeností (ošetřující... (léčba tukových důlků Jablonec nad Nisou)

Energy studio Jablonec

Žádné recenze
Jablonec nad Nisou
Cena od 150 Kč
Energy studio Jablonec najdete v klidnější části centra Jablonce nad Nisou. Dostanete se k nám pohodlně hromadnou dopravou i vlastním vozem. Do studia je to jen několik minut pěšky z autobusové zastávky u Balvanu nebo tramvajové zastávky Tyršovy sady. V okolí najdete i dostatek parkovacích míst.Vítejte na profilu Energy studia Jablonec. Pečovat tu o vás bude majitelka studia a zkušená masérka specializující se na manuální lymfodrenáže... (odstranění tukový ďolíčků Jablonec nad Nisou)
NOVINKA International Doctors
Zobrazit místní lékaře
Znáte naše mezinárodní odborníky?
Seznamte se s odborníky z jiných zemí, kteří nabízejí zákroky, o které máte zájem
  • Itálie
  • Mexiko
  • Slovensko
  • Španělsko
  • Německo

Lékaři nedaleko města Jablonec nad Nisou