Informace o ceně: Celulitida

1.443 Kč
průměr
50
odborníků

Celulitida postihuje až 85 % dospělých žen a může být velmi obtížné se jí zbavit. Mnoho způsobů léčby je neúčinných nebo je potřeba absolvovat několik sezení s velmi dočasnými výsledky. Pomerančová kůže může postihnout všechny tvary a velikosti těla, od štíhlého až po plnoštíhlé. Je běžné zaměňovat pojem celulitida s tukem a předpokládat, že celulitida je přímou reakcí na přejídání nebo nedostatek pohybu. To však není pravda. Normální tuk a celulitida reagují velmi odlišně na stravu a cvičení. Když držíte dietu, Vaše tělo automaticky spaluje své vlastní zásoby uloženého tuku. Celulitida je ale tuk, který je zachycen v dermální vrstvě kůže a tělo jej nedokáže účinně zpracovat jako palivo, takže zůstává. Naštěstí existuje řada možností, jak se pomerančové kůže zbavit. Průměrná cena za odstranění celulitidy je 1.443 Kč.

Celulitida Nejnižší
cena
Průměrná cena Maximální cena
Ceny ve městě Praha 800 Kč 1.481 Kč 2.500 Kč
Ceny ve městě České Budějovice 1.500 Kč 2.225 Kč 2.950 Kč
Ceny ve městě Brno 895 Kč 1.039 Kč 1.200 Kč
Ceny ve městě Plzeň 900 Kč 1.722 Kč 2.000 Kč
Cena za tento zákrok je orientační - byla vygenerována na základě cen obsažených ve skutečných příbězích uživatelů portálu Estheticon.cz. Cena závisí na mnoha faktorech, jako je prestiž a zkušenosti lékaře/kliniky, složitost zákroku, atd.
Nejnižší cena 800 - 1.081 Kč
+10 Příběhů
Průměrná cena 1.082 Kč - 1.803 Kč
+10 Příběhů
Nejvyšší cena 1.804 Kč - 2.990 Kč
3 Příběhy

Rozložení cen

Cenová mapa

Zjistěte ceny v jednotlivých krajích
Nejnižší cena o 25 % nižší ceny oproti průměru
Průměrná cena Průměr všech cen
Nejvyšší cena o 25 % vyšší ceny oproti průměru

Cena léčby celulitidy

Jaká je cena léčby celulitidy? Náklady se liší dle metody ošetření a počtu aplikací a především zvolené metody odstranění. Kliniky dnes nabízí mnoho neinvazivních metod, jak celulitidu odstranit. Většinu ošetření neinvazivních metod odstranění celulitidy je třeba opakovat. Výsledky jsou velmi individuální a životní styl pacienta výsledky procedur velmi ovlivňuje. Dalším důležitým faktorem určujícím cenu je rozsah problému ošetřované oblasti. Náklady na léčbu jedné oblasti těla činí v průměru 1 300 Kč, pokud se jedná o menší problémovou oblast. Pokud jde o větší ošetřovanou plochu, aplikací musí být více a cena se tím zvýší. Některé z klinik do ceny zákroku započítávají i první konzultaci s lékařem. Cena konzultace se pohybuje mezi 300 až 1 500 Kč.

Co je zahrnuto v ceně léčby celulitidy?

Cena zahrnuje konzultaci a samotné ošetření. Odborník vám vyhotoví kompletní cenovou nabídku na konzultaci a podrobně vysvětlí celý průběh ošetření. Konečná cena však záleží na počtu aplikací, které jsou potřeba k dokonalým výsledkům.

Co může zvýšit cenu léčby celulitidy?

Cenu určuje hned několik faktorů a to především vybraná metoda odstranění celulitidy a kvalita přístrojů, které klinika využívá k odstranění celulitidy. Dále cenou hýbe ohodnocení samotné kliniky, praktické zkušenosti, místo pracoviště a kvalifikace. Ceny se odvíjí od kliniky a pohybují se v rozmezí od 800 do 3 000 Kč.

Cena léčby celulitidy v České republice

Existuje mnoho metod, jak celulitidu odstranit. Konzultujte s odborníkem, aby vám doporučil tu nejvhodnější metodu. Jejich ceny se pochopitelně liší. Dostavte se tak osobně na konzultaci pro kalkulaci konkrétní metody zákroku.

Je odstranění celulitidy hrazeno pojišťovnou?

Jelikož se jedná o kosmetický zákrok, vaše zdravotní pojišťovna tuto léčbu neuhradí. Náklady na léčbu celulitidy se liší, zejména proto, že můžete vyžadovat více ošetření, a protože zdravotní pojištění náklady na odstranění celulitidy nepokrývá, je důležité vědět, kolik je u vás potřeba ošetření.

Je možná léčba celulitidy na splátky?

Řada klinik nabízí flexibilní platební plány, není tak potřeba zaplatit plnou cenu najednou. Výše splátek a jejich frekvence se liší dle podmínek konkrétní kliniky. Pokud klinika tuto možnost nenabízí, existuje možnost využít jakékoliv půjčky mimo působnost dané kliniky.

Kontaktujte naše odborníky
Zeptejte se lékaře

dotazy

Zobrazit vše
Odstranění celulitidy Kate_ina_Sta_kova · Dnes

Dobrý den,mám na stehnech celulitidu 3.stupně.V salonu jsem podstoupila odstranění celulitidy injekční lipolýzou(byla jsem 3 krát)a výsledek víceméně nulový. Poradíte mi prosím,jaký zákrok by byl pro mě nejvhodnější? Moc děkuji za Vaše odpovědi.

Dobrý den, Kateřino zcela nový neinvazivní přístroj BTL Unison, odstraňuje nejen všechny typy celulitidy, ale i příčiny. Hezký den Beauty studio Dana

2 odpovědi číst dál
lucie293349
Odstraneni celulitidy lucie293349 · Dnes

Dobry den,co byste mi doporucili na odstraneni celulitidy na hyzdich a stehnech,dekuji

Dobrý den, metod je několik, zpravidla je velmi úspěšné ošetření rázovou vlnou v kombinaci s radiofrekvenčním ošetřením např. přístrojem Exilis. S pozdravem MUDr. Jan Říčařz

8 odpovědí číst dál

Zdravím, jaký je nejlepší způsob jak odstranit celulitidu? Odmítám chirurgické a bolestivé zákroky :D Nejvíc mě zaujala radiofrekvence nebo kavitace. Máte někdo zkušenosti? :))

Body&Face clinique

Body&Face clinique

Nejlepší odpověď

A zkoušela jste se s někým poradit co by pro vás bylo nejlepší a popřípadě proč na vás metody nezabiraji? Co se tyče neinvazivnich technik, tam bych asi zázraky nečekala ale v případě injekční lipolyzy je to opravdu zvláštní. Tam sice nevidíte výsledky hned anebo mohou být po prvním ošetření malé ale přesto jsou prakticky vždy.

10 odpovědí číst dál

Dobrý den, jsem 5 měsíců po augmentaci prsou a ráda bych se zeptala, zda je možné podstoupit ošetření estetickou rázovou vlnou (z důvodu celulitidy) na oblast hýždí a stehen. Nemůže dojít ke vzdálenému poškození implantátů, i když je rázová vlna aplikována v jiné oblasti? Předem velmi děkuji za odpověď

Pouziti razove vlny na stehna a zadecek neni problem.Zdravi ️dr Vraspirova

2 odpovědi číst dál

Témata diskuzí

Zobrazit vše

VŠECHNA TÉMATA O ZÁKROKU CELULITIDA

VelaShape
Dobrý den,bydlím v Praze a chtěla jsem se zeptat,kde je možné vyzkoušet přístroj VelaShape. Děkuji za...
Mata
Poslední komentář: 4. 11. 2020 ·
3

Nabídky

Zobrazit vše

Nabídky pro zákrok Celulitida

Na portálu estheticon.cz najdete nejlepší lékaře/kliniky nabízející zákrok: Celulitida. Představujeme vám vybrané nabídky, abyste měli z čeho vybírat. Najděte si tu nejlepší!

Najít nabídky

Kde?

Příběhy s informacemi o ceně

Na portálu estheticon.cz najdete nejlepší lékaře/kliniky nabízející zákrok: Celulitida. Představujeme vám vybrané nabídky, abyste měli z čeho vybírat. Najděte si tu nejlepší!

I když jsem veliká sportovkyně, snažím se jíst vhodně a pít dostatečně, tak mě trápí celulitida, která je bohužel u mě dědičná. Jediné, co mi na to pomohlo, byla rázová vlna. Moc se mi líbilo, že po každém ošetření "zbíječkou" se nohy mohly zklidnit ještě v lymfodrenážních kalhotech. Místo dovolené jsem si za 18.000 nadělila tato ošetření a musím říct, že to za to opravdu stálo!

Cena 18.000 Kč

Na rázové vlně jsem byl teprve 7.3.2017 takže zatím nevím,jestli to pomohlo.Mám ostruhu patní kosti a nešlo s tím už skoro ani chodit,jak to bolelo.Absolvoval jsem i ultrazvuk,ale bez úspěchu,proto jsem zvolil rázovou vlnu,tak uvidím,za jak dlouho to přestane bolet.

Cena 2.000 Kč

V průběhu ledna, února a začátku března jsem podstoupila ošetření estetickou rázovou vlnou, a to na stehnech, hýždích (6 terapií) a břichu (4 terapie). Paní doktorka Šochová je velice příjemná a vstřícná, opravdový profesionál, ochotně mi zodpověděla veškeré mé dotazy před i během ošetření. Měla jsem strach z bolesti, ale úplně zbytečně. Párkrát se mi objevila tu a tam i malá modřinka, ale nic zásadního. Ještě je předčasné posuzovat celkovou účinnost ošetření estetickou rázovou vlnou, protože výsledky se zlepšují s časem, někdy jsou viditelné až půl roku po ošetření. Už v toto chvíli však vidím značný ústup celulitidy a celkové zpevnění i vypnutí kůže. Jsem velice spokojená.

Cena 14.800 Kč

S Amaryllis centrem mám bohaté a velmi pozitivní zkušenosti. Už jsem zde byla na aplikaci mezonití, docházím sem na kosmetiku a aktuálně si nechávám i odstraňovat celulitidu, protože se mi podařilo sundat nějaká kila a jak se mi povolila kůže, tak ďolíčky se mi pěkně zvýraznily. Už mám za sebou 4 sezení a je vidět, jak celulitida mizí. Takže děkuji moc ošetřujícím, co se o mě vždycky tak hezky starají !

Cena 1.500 Kč

navštivuji tuto úžasnou kliniku již druhým rokem. Nemohu si vynachválit přístup personálu, kvalitu výsledku, příjemné porstředí. Již od mlada mě trápila celulitida a nakonec jsem našla neinvazivní, účinné a bezboílestné řešení svého problému. Moje celulitida se viditelně zlepšila již po několika zákrocích! Děkuji celému personálu za opečovávání.

Cena 2.150 Kč