Celulitida: ceny

1.851 Kč
průměr
81
podle
lékařů

Celulitida postihuje až 85 % dospělých žen a může být velmi obtížné se jí zbavit. Mnoho způsobů léčby je neúčinných nebo je potřeba absolvovat několik sezení s velmi dočasnými výsledky. Pomerančová kůže může postihnout všechny tvary a velikosti těla, od štíhlého až po plnoštíhlé. Je běžné zaměňovat pojem celulitida s tukem a předpokládat, že celulitida je přímou reakcí na přejídání nebo nedostatek pohybu. To však není pravda. Normální tuk a celulitida reagují velmi odlišně na stravu a cvičení. Když držíte dietu, Vaše tělo automaticky spaluje své vlastní zásoby uloženého tuku. Celulitida je ale tuk, který je zachycen v dermální vrstvě kůže a tělo jej nedokáže účinně zpracovat jako palivo, takže zůstává. Naštěstí existuje řada možností, jak se pomerančové kůže zbavit. Průměrná cena za odstranění celulitidy je 1.851 Kč.

Celulitida: ceny
Celulitida Nejnižší
cena
Průměrná cena Maximální cena
Ceny ve městě Brno 790 Kč 895 Kč 1.000 Kč
Ceny ve městě Praha 1.200 Kč 2.659 Kč 4.118 Kč
Ceny ve městě Plzeň 500 Kč 2.000 Kč 3.500 Kč

Cena za tento zákrok je orientační - byla vygenerována na základě cen obsažených ve skutečných příbězích uživatelů portálu Estheticon.cz. Cena závisí na mnoha faktorech, jako je prestiž a zkušenosti lékaře/kliniky, složitost zákroku, atd.

Cena léčby celulitidy

Jaká je cena léčby celulitidy? Náklady se liší dle metody ošetření a počtu aplikací a především zvolené metody odstranění. Kliniky dnes nabízí mnoho neinvazivních metod, jak celulitidu odstranit. Většinu ošetření neinvazivních metod odstranění celulitidy je třeba opakovat. Výsledky jsou velmi individuální a životní styl pacienta výsledky procedur velmi ovlivňuje. Dalším důležitým faktorem určujícím cenu je rozsah problému ošetřované oblasti. Náklady na léčbu jedné oblasti těla činí v průměru 1 300 Kč, pokud se jedná o menší problémovou oblast. Pokud jde o větší ošetřovanou plochu, aplikací musí být více a cena se tím zvýší. Některé z klinik do ceny zákroku započítávají i první konzultaci s lékařem. Cena konzultace se pohybuje mezi 300 až 1 500 Kč.

Co je zahrnuto v ceně léčby celulitidy?

Cena zahrnuje konzultaci a samotné ošetření. Odborník vám vyhotoví kompletní cenovou nabídku na konzultaci a podrobně vysvětlí celý průběh ošetření. Konečná cena však záleží na počtu aplikací, které jsou potřeba k dokonalým výsledkům.

Co může zvýšit cenu léčby celulitidy?

Cenu určuje hned několik faktorů a to především vybraná metoda odstranění celulitidy a kvalita přístrojů, které klinika využívá k odstranění celulitidy. Dále cenou hýbe ohodnocení samotné kliniky, praktické zkušenosti, místo pracoviště a kvalifikace. Ceny se odvíjí od kliniky a pohybují se v rozmezí od 800 do 3 000 Kč.

Cena léčby celulitidy v České republice

Existuje mnoho metod, jak celulitidu odstranit. Konzultujte s odborníkem, aby vám doporučil tu nejvhodnější metodu. Jejich ceny se pochopitelně liší. Dostavte se tak osobně na konzultaci pro kalkulaci konkrétní metody zákroku.

Je odstranění celulitidy hrazeno pojišťovnou?

Jelikož se jedná o kosmetický zákrok, vaše zdravotní pojišťovna tuto léčbu neuhradí. Náklady na léčbu celulitidy se liší, zejména proto, že můžete vyžadovat více ošetření, a protože zdravotní pojištění náklady na odstranění celulitidy nepokrývá, je důležité vědět, kolik je u vás potřeba ošetření.

Je možná léčba celulitidy na splátky?

Řada klinik nabízí flexibilní platební plány, není tak potřeba zaplatit plnou cenu najednou. Výše splátek a jejich frekvence se liší dle podmínek konkrétní kliniky. Pokud klinika tuto možnost nenabízí, existuje možnost využít jakékoliv půjčky mimo působnost dané kliniky.

Nabídky pro zákrok Celulitida

Na portálu estheticon.cz najdete nejlepší lékaře/kliniky nabízející zákrok: Celulitida. Představujeme vám vybrané nabídky, abyste měli z čeho vybírat. Najděte si tu nejlepší!
-10%
Získejte exkluzivní slevu 10% s Estheticon.cz Laserová dermatologická klinika ALTOS Stálá nabídka
Získejte exkluzivní slevu 10% s Estheticon.cz Stálá nabídka
Uzavřete smlouvu prostřednictvím Estheticon.cz a využijte slevy 10%. Tuto příležitost si nemůžete nechat ujít! Klikněte na Požádat o nabídku a odešlete informace o sobě, abyste mohli využít slevu 10%. Na co čekáte? Kontaktujte nás hned teď!
Číst dál
-10%
Aether Esthetic and Beauty Clinic Prague nabí... Aether Aesthetic and Beauty Clinic Stálá nabídka
Aether Esthetic and Beauty Clinic Prague nabízí slevu 10% pro uživatele Estheticon.cz Stálá nabídka
Nyní máte slevu 10% na jakýkoli zákrok u Aether Esthetic and Beauty Clinic Prague. Využijte tuto skvělou příležitost a pouhými několika kliknutími si vyžádejte nabídku. Šetřit ještě nikdy nebylo tak snadné!
Číst dál
-10%
Speciální sleva na estetická ošetření: 10% Pavlíček R. MUDr. - Dermacentrum Stálá nabídka
Speciální sleva na estetická ošetření: 10% Stálá nabídka
Nenechte si ujít tuto příležitost: s Estheticon.cz ušetříte 10%, pokud jste se dostali do rukou Pavlíček R. MUDr. - Dermacentrum. Pokud hledáte nejlepší cenu za kvalitní služby, našli jste tu nejlepší možnost! Protože v Estheticon.cz nechceme, aby cena byla problém.
Číst dál
-10%
Získejte exkluzivní slevu 10% s Estheticon.cz MUDr. Radek Pavlíček Stálá nabídka
Získejte exkluzivní slevu 10% s Estheticon.cz Stálá nabídka
Uzavřete smlouvu prostřednictvím Estheticon.cz a využijte slevy 10%. Tuto příležitost si nemůžete nechat ujít! Klikněte na Požádat o nabídku a odešlete svá data, abyste mohli využít slevu 10%. Na co čekáte? Kontaktujte nás hned teď!
Číst dál
Zobrazit nabídky