Estéea - Centrum estetické chirurgie

(2) 100 % doporučuje
Uherské Hradiště
Cena od 4.300 Kč
Estéea - centrum estetické chirurgie je soukromé pracoviště, které sídlí v bývalých kasárnách v Uherském Hradišti. Specializuje se na výkony z oblasti estetické chirurgie, jež jsou zpravidla prováděny ambulantní formou. V nabídce jsou i další služby týkající se například těla a péče o něj, také lékařské kosmetiky.  Vedoucí lékařkou centra estetické chirurgie Estéea je MUDr. Jaroslava Maláčová. Součástí týmu je také doc. MUDr. Jan Válka... (botox na vrásky Uherské Hradiště)

Prim. MUDr. Blanka Vozárová

(5) 100 % doporučuje
Uherské Hradiště
Cena od 575 Kč
Prim. MUDr. Je plastický chirurg. Narodila se  25. dubna roku 1967 a žije v obci Uherské Hradiště. Celkem Púsobila ve 2 společnostech. Blanka Vozárová vystudovala Vysokou školu na Lékařské fakultě Masarykovy Univerzity v Brně. Promovala na této fakultě roku 1991 a stala se odborníkem v oboru plastická chirurgie. Dosáhla na studiích Diplomu celoživotního vzdělání. Svou odbornou Praxi vykonává v Krajské nemocnici Tomáše Bati a.s... (botox na vrásky Uherské Hradiště)

MUDr. Stanislava Hrňová

Žádné recenze
Uherské Hradiště
Ordinační hodiny: Pondělí: 7.30 - 15.30 Úterý: 9.30 - 17.00 Středa: 7.30 - 15.30 Čtvrtek: 7.30 - 17.00 Pátek: 7.30 - 14.00 Okamžité vyšetření: N MUDr. Stanislava Hrňová provozuje vlastní ordinaci, kde se specializuje především na oblast všeobecné dermatovenerologie a korektivní dermatologie.  Lékařka se blíže zabývá zejména dermatovenerologií (kožní lékařství)... (eliminování mimických vrásek botoxem Uherské Hradiště)
NOVINKA International Doctors
Zobrazit místní lékaře
Znáte naše mezinárodní odborníky?
Seznamte se s odborníky z jiných zemí, kteří nabízejí zákroky, o které máte zájem
  • Itálie
  • Slovensko
  • Kolumbie
  • Německo
  • Španělsko
  • Rakousko

MUDr. Jaroslava Maláčová

Žádné recenze
Uherské Hradiště
Cena od 4.300 Kč
MUDr. Jaroslava Maláčová úspěšně absolovala Univerzitu Jana Evangelisty Purkyně v Brně. Po promoci nastoupila do nemocnice v Uherském Hradišti, kde působila na oddělení hematologie a krevní transfuze, později dokonce jako primářka. V roce 2004 se začala vzdělávat a věnovat se oblasti plastické chirurgie. Zúčastnila se proto hned několika stáží na Klinice Laurea v Brně i na Klinice plastické chirurgie v Praze. V roce 2005 založila... (eliminování mimických vrásek botoxem Uherské Hradiště)