Odstranění znamének: ceny

1.401 Kč
průměr
257
podle
lékařů

Znaménka a kožní výrůstky člověka většinou neomezují na zdraví, ale jedná se o estetickou stránku pokožky. Dnešní medicína umožňuje rychlé a bezpečné odstranění znamének, které je navíc bezbolestné a není při něm třeba ani anestezie. Postižené místo se ošetří tak, aby byl zákrok pro pacienta co nejpříjemnější a po pár minutách je hotovo. Po zákroku se nasadí antibiotika proti infekci a klientovi se nedoporučuje fyzická námaha kvůli pocení, které dobu hojení prodlužuje. Průměrná cena odstranění znamének je 1.401 Kč.

Odstranění znamének: ceny
Odstranění znamének Nejnižší
cena
Průměrná cena Maximální cena
Ceny ve městě Brno 170 Kč 2.835 Kč 5.500 Kč
Ceny ve městě Ústí nad Labem 1.700 Kč 3.600 Kč 5.500 Kč
Ceny ve městě Karlovy Vary 500 Kč 750 Kč 1.000 Kč
Ceny ve městě Praha 230 Kč 2.865 Kč 5.500 Kč
Ceny ve městě Frýdek-Místek 500 Kč 650 Kč 800 Kč
Ceny ve městě Hradec Králové 1.100 Kč 3.050 Kč 5.000 Kč
Ceny ve městě Kopřivnice 525 Kč 630 Kč 735 Kč
Ceny ve městě Olomouc 500 Kč 1.800 Kč 3.100 Kč
Ceny ve městě Ostrava 600 Kč 700 Kč 800 Kč
Ceny ve městě Pardubice 500 Kč 600 Kč 700 Kč
Ceny ve městě Písek 300 Kč 550 Kč 800 Kč
Ceny ve městě Plzeň 300 Kč 1.150 Kč 2.000 Kč
Ceny ve městě Šumperk 500 Kč 750 Kč 1.000 Kč
Ceny ve městě Svitavy 300 Kč 550 Kč 800 Kč
Ceny ve městě Zlín 575 Kč 747 Kč 920 Kč
Ceny ve městě Sokolov 1.000 Kč 1.750 Kč 2.500 Kč
Ceny ve městě Beroun 690 Kč 840 Kč 990 Kč

Cena tohoto ošetření je orientační. Jedná se o průměr cen, které kliniky zveřejnily na webu Estheticon.cz Tyto ceny se mohou lišit v závislosti na popularitě a zkušenostech kliniky, charakteristice pacienta, složitosti zákroku, značkách, se kterými kliniky pracují, atd.

Ceny odstranění znamének

Pokud se jedná o metody odstranění jako je chirurgické vyříznutí, odstranění znamének laserem nebo kryochirurgii, cena je přibližně stejná. Výše ceny závisí na výběru chirurgického pracoviště či plastické kliniky a velikosti ošetřované části těla a počtu znamének, které je třeba odstranit. Částka jednoho odstranění se pohybuje v rozmezí 700 až 2.000 Kč.

Co je zahrnuto v ceně odstranění znamének?

V ceně zákroku je klasicky zahrnuto následující:

  • anestezie (lokální)
  • zákrok
  • spotřební chirurgický materiál
  • kontrola po zákroku (více návštěv).

V zákroku není zahrnuta konzultace, kterou před ním musí podstoupit každý pacient. Konzultace je zpoplatněná, probíhá po předešlém objednání a je zpoplatněna částkou od 350 do 500 Kč. Často je také potřeba, aby si klient po zákroku sám zaplatil antibiotickou mast pro rychlejší hojení. Serióznější kliniky mají léky k rekonvalescenci započtené v celkové ceně zákroku.

Ceny podobných zákroků v České republice

Odstranění jizev po akné chemickým peelingem: Tato metoda nebolí a trvá jen pár minut. Používá se směs hydroxykyselin, kde doktor pomocí štětečku nanese směs na kůži a povrchová vrstva kůže se velmi šetrně odloupne a odumřelé buňky nahradí nové. Pleť je okamžitě po zákroku zlepšená. Cena zákroku se pohybuje v rozmezí 1.200 až 7.000 Kč.
eMatrix: Tato metoda s názvem radiofrekvenční ošetření pleti se podstupuje v případě, pokud chce pacient řešit jizvy po akné, jemné mimické vrásky nebo pigmentové skvrny. Přístroj eMatrix zaručuje celkové omlazení pleti, redukci vrásek, zkrášlení obličejových kontur, korekci jizev a dokonce i strií. Cena služby je 500 až 7.000 Kč.

Pokryje odstranění znamének moje pojištění?

V tomto případě pro vás máme dobrou zprávu. Pokud jste pojištěncem u Všeobecné zdravotní pojišťovny, je tu možnost získání příspěvku na vyšetření pigmentových znamének v ordinaci chirurga. Takový příspěvek se vztahuje na děti i dospělé do výše 500 Kč.
Jak tedy získat příspěvek na vyšetření kožních znamének? Pojištěnec příspěvek získá v rámci fondů Všeobecné zdravotní pojišťovny. Klient pojišťovny musí být člen Klubu pevného zdraví. Členství získá zdarma na všech pobočkách Všeobecné zdravotní pojišťovny nebo online. Teprve poté může podat žádost o příspěvek a to korespondenčně, nebo na jakékoliv pobočce Všeobecné zdravotní pojišťovny. Jakmile pojišťovna žádost obdrží, během 30 dnů bude příspěvek proplacen. Důležité je zmínit, že klient pojišťovny a zároveň člen Klubu pevného zdraví musí doložit originály dokladů o úhradě zákroku, které nemohou být starší jak 3 měsíce.

Lze u odstranění znamének využít služby financování?

Pokud se klient podrobí zákroku odstranění znamének, splátky jsou jednou z variant financování, které si domluví u lékaře. Dnes tuto variantu nabízí většina plastických klinik.

Pooperační léčba a obecná doporučení

Pacient po zákroku není nijak zvlášť omezen. Po zásahu zůstává pouze malá ranka, vytvoří se strup a po čase samovolně odpadne. V případě použití náplasti se strhává po týdnu a někdy je nahrazena tekutým obvazem, který se postupně sám rozdrolí. Důležité je místo chránit před sluncem a dodržovat doporučení lékaře.
Naštěstí většina znamének lidské zdraví nijak neohrožuje, ale mít po těle bradavičky, nehezké pihy nebo velká znaménka nemusí být pro každého atraktivní a proto chtějí mnozí takové nedostatky ze svého těla odstranit. Častým důvodem není jen estetický důvod, ale také komfort. Pokud se nějaká piha nebo zvětšená bradavice nachází na místě, kde se člověk často potí nebo kde mu překáží, je to samozřejmě nepříjemné a ideální volbou je navštívit příslušné chirurgické pracoviště, kde se tento problém jednou provždy vyřeší.

Nabídky pro zákrok Odstranění znamének

Na portálu estheticon.cz najdete nejlepší lékaře/kliniky nabízející zákrok: Odstranění znamének. Představujeme vám vybrané nabídky, abyste měli z čeho vybírat. Najděte si tu nejlepší!
-10%
Získejte exkluzivní slevu 10% s Estheticon.cz Laserová dermatologická klinika ALTOS Stálá nabídka
Získejte exkluzivní slevu 10% s Estheticon.cz Stálá nabídka
Uzavřete smlouvu prostřednictvím Estheticon.cz a využijte slevy 10%. Tuto příležitost si nemůžete nechat ujít! Klikněte na Požádat o nabídku a odešlete informace o sobě, abyste mohli využít slevu 10%. Na co čekáte? Kontaktujte nás hned teď!
Číst dál
-10%
Získejte exkluzivní slevu 10% s Estheticon.cz MUDr. Radek Pavlíček Stálá nabídka
Získejte exkluzivní slevu 10% s Estheticon.cz Stálá nabídka
Uzavřete smlouvu prostřednictvím Estheticon.cz a využijte slevy 10%. Tuto příležitost si nemůžete nechat ujít! Klikněte na Požádat o nabídku a odešlete svá data, abyste mohli využít slevu 10%. Na co čekáte? Kontaktujte nás hned teď!
Číst dál
-10%
Speciální sleva na estetická ošetření: 10% Pavlíček R. MUDr. - Dermacentrum Stálá nabídka
Speciální sleva na estetická ošetření: 10% Stálá nabídka
Nenechte si ujít tuto příležitost: s Estheticon.cz ušetříte 10%, pokud jste se dostali do rukou Pavlíček R. MUDr. - Dermacentrum. Pokud hledáte nejlepší cenu za kvalitní služby, našli jste tu nejlepší možnost! Protože v Estheticon.cz nechceme, aby cena byla problém.
Číst dál
-5%
Exkluzivní sleva 5% na Váš estetický zákrok. Laser Centrum FLORA Stálá nabídka
Exkluzivní sleva 5% na Váš estetický zákrok. Stálá nabídka
Začněte šetřit hned teď. Stačí, abyste se prostřednictvím Estheticon.cz obrátili na Laser Centrum FLORA, s.r.o., a získáte slevu 5%. Použijte tlačítko „Požádat o nabídku“ a užívejte si naše slevy!
Číst dál
-10%
Aether Esthetic and Beauty Clinic Prague nabí... Aether Aesthetic and Beauty Clinic Stálá nabídka
Aether Esthetic and Beauty Clinic Prague nabízí slevu 10% pro uživatele Estheticon.cz Stálá nabídka
Nyní máte slevu 10% na jakýkoli zákrok u Aether Esthetic and Beauty Clinic Prague. Využijte tuto skvělou příležitost a pouhými několika kliknutími si vyžádejte nabídku. Šetřit ještě nikdy nebylo tak snadné!
Číst dál
Zobrazit nabídky