Informace o ceně: Odstranění znamének

1.007 Kč
průměr
126
odborníků

Znaménka a kožní výrůstky člověka většinou neomezují na zdraví, ale jedná se o estetickou stránku pokožky. Dnešní medicína umožňuje rychlé a bezpečné odstranění kožních fibromů, které je navíc bezbolestné a není při něm třeba ani anestezie. Postižené místo se ošetří tak, aby byl zákrok pro pacienta co nejpříjemnější a po pár minutách je hotovo. Po zákroku se nasadí antibiotika proti infekci a klientovi se nedoporučuje fyzická námaha kvůli pocení, které dobu hojení prodlužuje.

Odstranění znamének Nejnižší
cena
Průměrná cena Maximální cena
Ceny ve městě Praha 600 Kč 1.091 Kč 1.500 Kč
Ceny ve městě Plzeň 800 Kč 1.081 Kč 1.500 Kč
Ceny ve městě Olomouc 750 Kč 750 Kč 750 Kč
Ceny ve městě Pardubice 600 Kč 766 Kč 850 Kč
Ceny ve městě Hradec Králové 700 Kč 925 Kč 1.200 Kč
Ceny ve městě Karlovy Vary 750 Kč 950 Kč 1.200 Kč
Ceny ve městě Šumperk 750 Kč 750 Kč 750 Kč
Ceny ve městě Vysoké nad Jizerou 1.200 Kč 1.200 Kč 1.200 Kč
Ceny ve městě Liberec 800 Kč 1.100 Kč 1.500 Kč
Ceny ve městě Frýdlant nad Ostravicí 750 Kč 750 Kč 750 Kč
Ceny ve městě Brno 700 Kč 937 Kč 1.500 Kč
Ceny ve městě Jihlava 600 Kč 866 Kč 1.200 Kč
Ceny ve městě Prostějov 1.000 Kč 1.133 Kč 1.200 Kč
Cena za tento zákrok je orientační - byla vygenerována na základě cen obsažených ve skutečných příbězích uživatelů portálu Estheticon.cz. Cena závisí na mnoha faktorech, jako je prestiž a zkušenosti lékaře/kliniky, složitost zákroku, atd.
Nejnižší cena 600 - 754 Kč
8 Příběhů
Průměrná cena 755 Kč - 1.258 Kč
9 Příběhů
Nejvyšší cena 1.259 Kč - 1.500 Kč
2 Příběhy

Rozložení cen

Cenová mapa

Zjistěte ceny v jednotlivých krajích
Nejnižší cena o 25 % nižší ceny oproti průměru
Průměrná cena Průměr všech cen
Nejvyšší cena o 25 % vyšší ceny oproti průměru

Ceny odstranění kožních výrůstků

Pokud se jedná o metody odstranění jako je chirurgické vyříznutí, odstranění výrůstků laserem nebo kryochirurgii, cena je přibližně stejná. Výše ceny závisí na výběru chirurgického pracoviště či plastické kliniky a velikosti ošetřované části těla a počtu výrůstků, které je třeba odstranit. Částka jednoho odstranění se pohybuje v rozmezí 700 – 2000 Kč.

Co je zahrnuto v ceně odstranění kožních výrůstků?

V ceně zákroku je klasicky zahrnuto následující:
  • anestezie (lokální)
  • zákrok
  • spotřební chirurgický materiál
  • kontrola po zákroku (více návštěv).
V zákroku není zahrnuta konzultace, kterou před ním musí podstoupit každý pacient. Konzultace je zpoplatněná, probíhá po předešlém objednání a je zpoplatněna částkou od 350 – 500 Kč. Často je také potřeba, aby si klient po zákroku sám zaplatil antibiotickou mast pro rychlejší hojení. Serióznější kliniky mají léky k rekonvalescenci započtené v celkové ceně zákroku.

Ceny podobných zákroků v ČR

Odstranění jizev po akné chemickým peelingem: Tato metoda nebolí a trvá jen pár minut. Používá se směs hydroxykyselin, kde doktor pomocí štětečku nanese směs na kůži a povrchová vrstva kůže se velmi šetrně odloupne a odumřelé buňky nahradí nové. Pleť je okamžitě po zákroku zlepšená. Cena zákroku se pohybuje v rozmezí 1 200 – 7 000 Kč.
eMatrix: Tato metoda s názvem radiofrekvenční ošetření pleti se podstupuje v případě, pokud chce pacient řešit jizvy po akné, jemné mimické vrásky nebo pigmentové skvrny. Přístroj eMatrix zaručuje celkové omlazení pleti, redukci vrásek, zkrášlení obličejových kontur, korekci jizev a dokonce i strií. Cena služby je 500 – 7 000 Kč.

Pokryje odstranění znamének nebo kožních výrůstků moje pojištění?

V tomto případě pro vás máme dobrou zprávu. Pokud jste pojištěncem u Všeobecné zdravotní pojišťovny, je tu možnost získání příspěvku na vyšetření pigmentových znamének (melanomu) v ordinaci chirurga. Takový příspěvek se vztahuje na děti i dospělé do výše 500 Kč.
Jak tedy získat příspěvek na vyšetření kožních znamének?
Pojištěnec příspěvek získá v rámci fondů Všeobecné zdravotní pojišťovny. Klient pojišťovny musí být člen Klubu pevného zdraví. Členství získá zdarma na všech pobočkách Všeobecné zdravotní pojišťovny nebo online. Teprve poté může podat žádost o příspěvek a to korespondenčně, nebo na jakékoliv pobočce Všeobecné zdravotní pojišťovny. Jakmile pojišťovna žádost obdrží, během 30 dnů bude příspěvek proplacen. Důležité je zmínit, že klient pojišťovny a zároveň člen Klubu pevného zdraví musí doložit originály dokladů o úhradě zákroku, které nemohou být starší jak 3 měsíce.

Lze u odstranění znamének nebo kožních výrůstků využít služby financování?

Pokud se klient podrobí zákroku odstranění znamének, splátky jsou jednou z variant financování, které si domluví u lékaře. Dnes tuto variantu nabízí většina plastických klinik.

Pooperační léčba a obecná doporučení

Pacient po zákroku není nijak zvlášť omezen. Po zásahu zůstává pouze malá ranka, vytvoří se strup a po čase samovolně odpadne. V případě použití náplasti se strhává po týdnu a někdy je nahrazena tekutým obvazem, který se postupně sám rozdrolí. Důležité je místo chránit před sluncem a dodržovat doporučení lékaře.
Naštěstí většina kožních výrůstků lidské zdraví nijak neohrožuje, ale mít po těle bradavičky, nehezké pihy nebo velká znaménka nemusí být pro každého atraktivní a proto chtějí mnozí takové nedostatky ze svého těla odstranit. Častým důvodem není jen estetický důvod, ale také komfort. Pokud se nějaká piha nebo zvětšená bradavice nachází na místě, kde se člověk často potí nebo kde mu překáží, je to samozřejmě nepříjemné a ideální volbou je navštívit příslušné chirurgické pracoviště, kde se tento problém jednou provždy vyřeší.
Kontaktujte naše odborníky
Zeptejte se lékaře

dotazy

Zobrazit vše

Dobrý den, Zajímá mě, jestli je možné odstranit toto znaménko na dvakrát. Ráda bych podstoupila tuto operaci v Brně v dubnu a druhou třeba začátkem léta. Znaménko je na pravém loktu. Jaká by byla cena odstranění? Jaké další možnosti odstranění mám? Moc děkuji, Zuzana B.

Dobrý den, doporučuji vyšetřit a nechat odstranit. S pozdravem MUDr. Tereza Gabryšová Klinika YES VISAGE

2 odpovědi číst dál
jiri704280
Odstranění znamének na zádech jiri704280 · 11. 9. 2018

Dobrý den, chtěl bych si nechat v nejbližší době odstranit 5 znamének v oblasti zad. Jsou to vystouplá znaménka, tak nevím zda to spíše nejsou kožní výrůstky. Můj dotaz je, zda musím ještě na nějáké vyšetření, nebo zda se to dá odstranit okamžitě? Cena? Nejbližší možný termín? Děkuji

Dobrý den, všechny útvary na kůži musí nejprve zkontrolovat dermatolog a určit o jaký typ se jedná. Podle toho vám doporučí metodu odstranění. Pokud by se skutečně jednalo o fibromy, jejich odstranění je ideální laserem. Cena u nás ve SKIN CARE Liberec je 600 Kč za jeden výrůstek. Určitě vám doporučuji zákrok podstoupit v období od podzimu do ja ... číst dál

7 odpovědí číst dál
Podkožní výrůstky na varlatech Miloslav · 17. 3. 2015

Dobry den,chcem sa opytat mam na varlatech takove podkozni vyrustky byl sem u kozniho lekare a ten mi jen potvrdil ze se nejedna o pohlavni nemoc je to jen podkozni tuk nebo neco takoveho a chci jen informaci zda je mozne to odstranit aby to vypadalo opet tak jak ma zajima mne cena celkoveho odstraneni a jak je mozne se objednat protoze sem ze Slovenska.Dekuji

Dobrý den, nejspíše se jedná o atheromky, obratte se na urologa, event. pokud by jich bylo více je možné uvažovat o zákroku v celkové anestesii. S pozdravem Dr.Horyna Pavel

2 odpovědi číst dál
Odstranění výrůstků na vagině Anonymous64374 · 5. 9. 2011

Dobrý den, je to asi tak půl roku co se mi na vagině utvořili kožní výrůstky - jejich celkem cca 7 - jsou okolo i uvnitř. Proč se tyto výrustky objevily nikdy jsem je neměla. Lze je odstranit ? Jaká by byla cena odstranění ? Děkuji

Esthé Laser Clinic

Esthé Laser Clinic

Nejlepší odpověď

Dobrý den, doporučuji nejprve komplexní vyšetření na Dermatovenerologické klinice, stran určení přesné diagnózy Vašich potíží. Poté je možné zvolit vhodné terapeutické řešení. S pozdravem, MUDr. Kubátová

6 odpovědí číst dál

Témata diskuzí

Zobrazit vše

VŠECHNA TÉMATA O ZÁKROKU ODSTRANĚNÍ ZNAMÉNEK

Nevus sebaceus na čele dítěte
Dobrý den, dcera se narodila s nevus sebaceus na čele. Teď má rok a dva měsíce, nevus se nezvetsuje ale...
Marhre
Poslední komentář: 26. 9. 2019 ·
0 3
Kongenitální nevus u miminka
Dobrý den, chtěla bych se více informovat o léčbě kongenitálního nevu, se kterým se dcera narodila. Již...
tyta599294
Poslední komentář: 10. 6. 2019 ·
6 1
Velká nebolestivá boule pod uchem
Dobrý den, Mám pod uchem jakou si červenou bouli na dotek gumová ( něco v ní je) a bolestivá. Přikládám...
DJRICO
Poslední komentář: 16. 4. 2020 ·
3 1
Zázračná žlutá mast
Dobrý den. Mám také obrovský problém s pigment. skvrnami na obličeji. Už jsem absolvovala 4 kola laseru,...
Michaela100029
Poslední komentář: 18. 6. 2012 ·
0

Nabídky

Zobrazit vše

Příběhy s informacemi o ceně

Na portálu estheticon.cz najdete nejlepší lékaře/kliniky nabízející zákrok: Odstranění znamének. Představujeme vám vybrané nabídky, abyste měli z čeho vybírat. Najděte si tu nejlepší!

Byl jsem velmi spokojený. Velmi citlivý přístup pana primáře Zloského a celého kolektivu počínaje pracovnicemi na recepci, tak lékařského a zdravotnického personálu. Děkuji za kvalitní ošetření a prostředí při čekání na zákrok

Cena 430.000 Kč

V únoru letošního roku jsem si zatrhla znaménko v podpaží s trochou krvácení. Odstranění mi bylo doporučeno. Nošení spodního prádla se zatrženým znaménkem a náplastí bylo nepříjemné. Operace byla však odložena, nastal Covid-19. S operací jsem byla velmi spokojena. Centrum SANUS ma příjemné prostředí, jenom chybí úsměv kolem.

Cena 1.000 Kč

Bradavici jsem měla téměř 2 roky. Krémy a lasery nezabíraly a ta "mrcha" bolela už opravdu při každém kroku. Člověk už pomalu nemohl ani s dětmi ven. Když jsem přijela na kliniku na laser, tak se pan doktor rozhodl bradavici vyříznout, protože byla už moc velká. Nyní jsem týden po zákroku. Palec se ještě léčí, ale pevně věřím, že za chvíli bude vše jako dřív. Děkuji.

Cena 1.200 Kč

Už nějaký čas mě trápilo znaménko - cysta - na hraně vnějšího koutku oka. Když už bylo dost viditelné, rozhodla jsem se pro odstranění. Protože jsem už pár měsíců sledovala práci pana doktora Velikého na FB, neváhala jsem ho kontaktovat. Při prvním vyšetření a konzultaci mi bylo vše moc pěkně vysvětleno a odstranění doporučeno. Při samotném zákroku, který jsem absolvovala cca týden po konzultaci, byl pan doktor Veliký velmi citlivý a milý. Druhý den jsem měla v místě operace jen drobný otok a teď, týden po, už není vůbec nic vidět. Díky panu doktorovi a vlastně celému kolektivu za vstřícný, citlivý a milý přístup.

Cena 7.000 Kč