Zeptejte se lékaře Vyřešte své pochybností!

Musim podstoupit abdominoplastiku?

Ina87 · Chomutov · Vytvořeno: 23. 2. 2021 · Aktualizováno: 24. 3. 2021

Dobrý den, mám dotaz ohledně mého břicha po druhém porodu. Dělám sport, silové tréninky, dodržuji přísnou stravu.. teď nejsem tak důsledná jako dřív, ale pomalu už musím začít a já se ptám, jestli mám šanci mít ještě ploché břicho. První porod císař, druhý přirozeně, až na to, že jsem měla obří břicho. Už je to 11 měsíců. Nevím, jestli je to jen tuk nebo čistě vytahaná kůže... jsem z toho trošku nešťastná. Dokážete mi říct podle přidané fotografie, jak na tom jsem? Myslím, že mám i diastazu, protože mám nad pupíkem bulku, která je dutá a po zmáčknutí jako kdyby se z toho vyfoukl vzduch a na chvilku zmizí. Předem děkuji za odpověď. S pozdravem Jiřina Mareček.

5 odpovědí

Všechny odpovědi na tuto otázku jsou od skutečných lékařů
 • MUDr. Matúš Baran MBA

  MUDr. Matúš Baran MBA

  24. 3. 2021 ·

  14 odpovědí

  Dobrý den.
  Podľa fotky, ktorú ste poslali, zdá sa, že nejaký zákrok vhodný bude. Aj keď sa o seba staráte, cvičíte..najvhodnejšia je osobná konzultácia. Pekný deň prajem. Mudr. Matúš Baran, MBA, formeclinic

 • MUDr. Andrea Musilová

  MUDr. Andrea Musilová

  2. 3. 2021 ·

  18 odpovědí

  Dobrý den,
  podle snímku máte zřejmě trochu převis kůže s podkožní tkání a tukem nad jizvou po císař.řezu.Z fotky se nedá určit zda máte diastázu svalů ( pravděpodobně) nebo i kýlu, ..Cvičení a dieta pomůže, ale úplně se nevyřeší. Za mne asi k řešení plastika břišní stěny v kombinaci s liposukcí, příp. sešití diastázy. S pozdravem dr.Musilová

 • MUDr. Helena Singerová

  MUDr. Helena Singerová

  2. 3. 2021 ·

  169 odpovědí

  Dobrý den,
  fotky jsem sice nenalezla, ale podle toho, jak to popisujete se pravděpodobně jedná o pupeční kýlu.
  K dalšímu se bez fotek nemohu vyjádřit.
  S pozdravem
  MUDr. Helena Singerová

 • MUDr. Jana Bartošková

  MUDr. Jana Bartošková

  24. 2. 2021 ·

  40 odpovědí

  Dobrý den, dle fotografie to vypadá, že budete potřebovat nějaký zákrok, i když budete dodržovat dietu a zhubnete. Bulka nad pupkem je pravděpodobně tzv. liparokéla, která je řešitelná. Nicméně, k posouzení a doporučení je nutná osobní konzultace.

 • Dobrý den,
  doporučuji Vám podstoupit osobní konzultaci s lékařem, kde na základě vyšetření doporučíme pro Vás vhodný zákrok. Rádi Vám na naší Klinice YES VISAGE pomůžeme, neváhejte se objednat.

  S pozdravem
  MUDr. Martin Molitor
  Klinika YES VISAGE

Najít další otázky

Podobné dotazy

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.