Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Kdy můžu podstoupit labioplastiku?

Mariee11
19. 12. 2021 · Poslední odpověď: 22. 3. 2022

Dobrý den. Měla bych pár dotazů, co se týče labioplastiky. Mám hodně zvětšené malé stydké pysky. Vadí mi to hlavně při sportu, protože se neustále odírají o kalhotky a velmi často to dokonce i bolí. Může se labioplastika podstupovat i v mladém věku? Dospělá už jsem, mám 18 let. Můžu labioplastiku podstoupit i přesto, že jsem ještě neměla pohlavní styk? A kolik asi takový zákrok stojí? Může mi něco proplatit i pojišťovna, když chci operaci podstoupit ze zdravotních důvodů? Předem děkuji za odpovědi.

Reklama

odpovědí (7)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
Premium
2 adresy v Praha (kraj) . 27. 12. 2021
Nejlepší odpověď
Dobrý den,
labioplastiku můžete podstoupit, 18 let již vám je. Můžete se tedy objednat ke konzultaci k plastickému chirurgovi, který vám vše vysvětlí. Operace není hrazena ze zdravotního pojištění, výkon si musíte hradit sama, přesná cena závisí na rozsahu operace a cenu dostanete na konzultaci.
S pozdravem
MUDr. Helena Singerová
Dr Samer Asad
Praha . 22. 3. 2022
Dobrý den,
operaci mužete po prohlidce a připravě, stoji 15000 kč, mně to mrzí proplatit pojištovnou nelze.
S pozdravem,
Dr Samer Asad .
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
MUDr. Janka Točíková
Praha . 28. 12. 2021
Tento výkon provádím poměrně často a to i u mladých dívek. Operaci dělám většinou v lokální anestezii, cena výkonu 10-16 000 Kč, po operaci zůstáváte na lůžku 2-3 hodiny, potom jste propuštěna - převoz. Konzultace možná každé pondělí 9-13hod.
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Premium
Klinika YES VISAGE - klinika estetické medicíny a plastické chirurgie
2 adresy v Jihomoravský kraj, Praha (kraj)... . 23. 12. 2021
Dobrý den,
lze provést po dovršení 18ti let. Pojišťovna na operaci nepřispívá.

S pozdravem
MUDr. Andrea Musilová
Klinika YES VISAGE
Premium
Kladno . 22. 12. 2021
Dobrý den, ano operaci jde provést v 18 letech. Pojišťovna většinou zákroky nehradí, pouze dětem (kód je určený dětským gynekologům). Ceny jsou různé, podle zvolené techniky a způsobu anestezie. U nás stojí 9800 až 15000 a pojišťovna na něj nepřispívá. S pozdravem MUDr. Radek Poláček
Vážená slečno,
podstupovat labioplastiku při panenství je poměrně neobvyklá, avšak nikoli nemožná, věc. Vašemu problému rozumím. Ve Vaší situaci Vám doporučuji obrátit se na spádovou gynekologii, kde Vám všechny dotazy, ať již odborné nebo administrativní zodpoví.
Srdečně zdravím, prim. Dr. V. Víšek, CSc., CAN Clinic.
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
MUDr. David Tomášek
Praha . 21. 12. 2021
Zdravotní důvody neprosadíte, alespoň jsem to na smluvních pracovištích plastické chirurgie nezažil. Jste li plnoletá výkon podstoupit můžete nezávisle na stavu Vaší panenské blanky, Je důležité si vše dobře promyslet. Zdraví Dr. Tomášek ABClinic
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Reklama

Najít další otázky

Podobné dotazy

Vlasová mezoterapie
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 7. 9. 2014
Zvětšení prsou
1 odpověď, nejnovější odpověď: 22. 3. 2008
Korekce jizev
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 3. 10. 2023
Zvětšení rtů
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 7. 1. 2020
Trichologické vyšetření
1 odpověď, nejnovější odpověď: 5. 1. 2018
Botulotoxin
7 odpovědí, nejnovější odpověď: 11. 3. 2015
Labioplastika
4 odpovědi, nejnovější odpověď: 27. 6. 2017
Labioplastika
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 2. 5. 2017
Labioplastika
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 9. 1. 2024
Labioplastika
13 odpovědí, nejnovější odpověď: 4. 7. 2020

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Poradit pacientovi