Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Jaký typ laseru vybrat?

Nela708924
9. 1. 2023 · Poslední odpověď: 3. 5. 2023

Prosím ještě jednou o radu, stále se nemohu rozhodnout, jaky typ laseru by byl vhodny. Ráda bych podstoupila nějaký zakrok - laser, který by vyřešil vrásky pod očima a který -nějakou dobu vydrží, - vyhovovalo by mi podstoupit zákrok v období leden až duben, ale zároveň budu teď v zimě krátkodobě lyžovat v Italii, nevím, jestli se ubránim sluníčku - mohla , co po zákroku co nejdříve do práce - nevadí mi pro větší účinnost zákrok zopakovat

Trochu se ztrácím ve všech tech názvech frakčních laseru, mikrojehličkovani, Co2 laser.. Můžete mi poradit, jsem z Karlovarska, ideálně Vary, Plzeň, Praha. Děkuji

Reklama

odpovědi (2)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
doc. MUDr. Roman Šmucler CSc.
Žádné recenze
Praha . 17. 1. 2023
Nejlepší odpověď
Ve Varech i v Praze máme jehličkové radiofrekvece i laser frakční CO2, což je to nejlepší. Musí se ale přesně nedávkovat, podle toho, kolik dní můžete být doma. Čím delší léčení, tím lepší efekt, ale také se to může hojit dva dny nebo dva týdny- ideálně přijít ve čtvrtek nebo v pátek. doc.Šmucler
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
FORMÉ Clinic
Praha . 3. 5. 2023
Dobrý den. Na zjemnění vrásek, pro svěží pleť a hloubkové vyčištění pleti, je skvělé ošetřeni laserem s kombinací karbonovou maskou, tzv. Holywood peeling. Nelze aplikovat blízkosti očí. Po ošetřeni je pleť jemnější, 24 hod.citlivější na sluníčku, no omezení není žádné. Efekt je prakticky vidět hned.Tvorbu kolagenu podpoří radiofrekvence Protégé elite.. vypne pleť, lze ošetřit víčka- je potřeba 4 sezení. Omezení po ošetření není žádné. :-) Hezký den přejeme! Formé clinic.
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Reklama

Najít další otázky

Podobné dotazy

Neinvazivní liposukce
5 odpovědí, nejnovější odpověď: 2. 2. 2022
Liposukce
5 odpovědí, nejnovější odpověď: 11. 1. 2022
Laserová rejuvenace vagíny
4 odpovědi, nejnovější odpověď: 5. 11. 2018
Facelift
9 odpovědí, nejnovější odpověď: 26. 4. 2019
Abdominoplastika
4 odpovědi, nejnovější odpověď: 23. 3. 2021
Frakční laser
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 7. 6. 2018
Modelace prsou
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 8. 2. 2023
Jizvy po akné
1 odpověď, nejnovější odpověď: 5. 9. 2023
Brow lift
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 18. 8. 2023
Laserová epilace
4 odpovědi, nejnovější odpověď: 17. 12. 2007

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Poradit pacientovi