Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Prasklá šlacha ohýbače palce

stanik
1. 6. 2012 · Poslední odpověď: 5. 6. 2012

Dobré odpoledne. Před třemi týdny jsem si neopatrným pohybem způsobil rupturu šlachy m. bicepsu- ruku v rámci zvolené konzervtavní léčby nosil dva týdny v ortéze. Pak jsem bohužel při ztrátě rovnováhy upadl na palec této ruky tak, že mi v dnešním nálezu EMG vyšetření přibyla ještě ruptura m.flexor pollicis longus vpravo. Biceps už je téměř zhojen,no bez toho ohýbače posledního článku palce se ani neumím podepsat a tak bych rád znal Váš názor na mé možnosti de facto týden po úrazu...

Děkuji předem, krásný víkend

Staník

Reklama

odpovědi (2)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
Premium
Praha . 5. 6. 2012
Dobrý den,

pan docent Nejedlý, který se specializuje na plastiku ruky, Vám doporučuje návštěvu ambulance Kliniky plastické chirurgie Fakultní nemocnice Královské Vinohrady. Přijít můžete každé dopoledne. Pro více informací se obraťte na tel. číslo 267 163 313.

Mějte příjemný den!
Praha . 4. 6. 2012
Vážený pane Staník
Ruptura šlachy dlouhého ohybače palce se měla řešit hned.Jedná-li se o kompletní rupturu tak dnes sutura šlachy bude problematická,až nemožná.Pak lze provést jen nějakou rekontrukční operaci.Můžete se objednat na konzultaci na tel.č.:272937286, nebo 739678659.
s pozdravem Dr. vrbický
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Poradit pacientovi