Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Šílené bolesti po aplikaci mezonití

jajinka352381
jajinka352381
16. 3. 2016 · Poslední odpověď: 19. 10. 2016

Dobrý den, mám pátý den po zákroku aplikace asi tří mezonití do spodní čelisti (obou). Když jsem se ptala po zákroku sestry, jestli si mám vzít doma Nimesil při bolesti, tak mi řekla, že by to nehrotila. Sjela jsem všechny dostupné diskuse o mezonitích. První dva dny strašná bolest, bez Nimesilu bych vyskočila z kůže. Třetí den jsem to zkoušela bez, v noci mě probudila bolest, takže naposled. Připadnu si jako exot. Nikoho to nebolí??? Tu spodní nit mám ukotvenou pod ušima a to místečko je velmi bolestivé, nemůžu otáčet hlavou a bojím se, že se to nezhojí - je tam pnutí... Take celý spodek obličeje je oteklý a velmi přecitlivělý. Co mi pomůže - Heparoid? Lioton? Obklady? Splasknu? Nebo se můj syslík přesunul o kousek vedle? Je lépe hlavou nehýbat? Děkuji za odpovědi, názory, přip. jakékoliv zkušenosti.

Reklama

odpovědí (6)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
MUDr. Dušan Guba PhD. MPH
MUDr. Dušan Guba PhD. MPH
Žádné recenze
17. 3. 2016
Nejlepší odpověď
Prajeme Vam dobry den,
po aplikácii mezoniti žiadne , ako vy uvádzate " šialené" bolesti nebývajú. Analgetiká tu maju svoje miesto, obvazy chladenie, heparoid a kompresia tiež, Ale ak bolesti neustupuju, pretrvávaju, kontrola u Vašho lekára ktorý aplikáciu vykonal, by bola vhodná,
Pekný deň, s pozdravom, dr.D.Guba, ULK, Bratislava
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Premium
Praha . 19. 10. 2016
Dobrý den, aplikace i následná rekonvalescence po aplikaci mezonití je individuálně bolestivá. Měli Vás na to před zákrokem připravit. Pokud jsou pro Vás následky zatím takto bolestivé již několik dní, určitě bych jako první ( kromě analgetik) zašla za lékařem, který Vám zákrok prováděl. On by měl zhodnotit, zda je projev na Vašem obličeji v normě, či zda se stalo něco nežádoucího ( zánět, podrážděný nerv, atd.), co je třeba řešit dál, např. antibiotiky. Podpůrné úlevové prostředky jako analgetika, antiedematika, antiflogistika, ledování, klidový režim, zpevnění obličeje liftingovou maskou rozhodně doporučuji. Rozhodně by Vám toto měl doporučit Váš lékař, který zákrok prováděl- v jakých intervalech a dávkování máte jednotlivá opatření dělat.

S pozdravem MUDr. Martina Zlínská Aurum Aesthetic Clinic
Dobrý den,

bolestivost a otok mohou přetrvávat i 14 dní. Nemesil si určitě vzít můžete. Heparodid ung. lokálně také a ještě doporučuji Aescin drg. v dávkování 2-2-2 proti otokům. Vše je volně prodejné v lékárně. Pokud se jedná o liftingové nitě, je důležité nosit stahovací masku. Máte-li jakékoliv pochybnosti, určitě kontaktujte aplikující lékařku.

Pěkný den,

MUDr. Xenie Kučerová
SKIN CARE Liberec
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
EVA CLINIC s.r.o.
2 adresy v Královéhradecký kraj, Pardubický kraj... . 17. 3. 2016
Dobrý den,
Nejspíše došlo při aplikaci k podrážděni nervu, což se nejspíše projevilo už bolestivosti při zavádění nitě? Analgetika určitě ano, Nimesil působí i protizánětlivě, tedy urcite je indikovan, dále pak pokud je otok, určitě intenzivně chladit a doporučila bych Vám navštívit lékaře, který zákrok prováděl a vyzvednout si kompresivni masku, zároveň by lékař oblast zkontroloval a vyloučil možnost zánětu.
S pozdravem
Havlová Eva MUDr.
EVA CLINIC estetické studio
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
MUDr. Kateřina Adamcová
Praha . 16. 3. 2016
Dobrý den, po aplikaci mezonití mohou být skutečně otoky i modřinky.Je velmi individuální v jakém rozsahu. V některých případech při aplikaci může dojít k porušení některé z cévek a vytvoří se poměrně velký hematom, vypadá to jako by jste byla po " ošetření zubu ", ten obvykle do 3.-ho dne ustoupí. Dle situace a typu pacienta vyjímečně předepisuji jistící antibiotika.Analgetika jsou po zákroku možná,stejně tak chlazení a popřípadě lokálni aplikace zmíněného Liotonu či Viatrombu. Aspoň na noc doporučuji obličejovou masku od firmy Lipoelastic ( eshop)
Hezký den
MUDr.Kateřina Adamcova
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
prim. MUDr. Blanka Vraspírová
Ústí nad Labem . 16. 3. 2016
Dobry den, doporucuji nosit pevnou elastickou kompresi, obliceje Marat Reparil gelem, po tydnu by se vše melo uklidnit.Zdravi dr vraspirova
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.

Související dotazy

Velká bolest po aplikaci mezonití

Valmoni
Valmoni
9. 10. 2017 · Poslední odpověď: 27. 4. 2018

Dobrý den, bohužel trpím po zákroku velkými bolestmi hlavně pri jídle neotevru ani moc pusu.Takže už druhy den vůbec nejim vadí mi i když se začnou tvorit sliny hlavně u uši. Hodně mi natekla jedna strana, s maskou a při ledovani to nebolí i když beru brufen tak možná proto. Paní doktorka mi predepsala prednison ale oteka to stále vždy více večer. Děkuji za jakékoliv poznatky zacinam z toho být nervózní Děkuji Monika

odpovědi (2)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
prim. MUDr. Blanka Vraspírová
Ústí nad Labem . 10. 10. 2017
Nejlepší odpověď
Dobry den Moniko,určitě nemáte mezonite, ty neboli ; neboť se zavádějí do povrchových vrstev a vylepšují kvalitu pleti: Myslím; ze jste podstoupila zákrok za pomoci liftingovych niti: Ty skutečně po aplikaci bolí tyden až 14 dni, proto se doporučuje nosit kompresivni maska, Prednison užívat je naprosto zbytečné!Staci Vam Wobenzym, posili immunitu a otolky rychleji spadnou: Vydrzte, vysledek po dobre provede aplikaci je výborne.Zdravi dr Vraspirova/mezinarodni Skolitel v aplikaci niti/
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Reklama

Najít další otázky

Podobné dotazy

Minilifting
Žádné odpovědi
Mezonitě
5 odpovědí, nejnovější odpověď: 28. 4. 2015
Mezonitě
4 odpovědi, nejnovější odpověď: 5. 10. 2016
Zvětšení prsou
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 29. 4. 2019
Mezonitě
4 odpovědi, nejnovější odpověď: 29. 6. 2021
Botulotoxin
19 odpovědí, nejnovější odpověď: 21. 7. 2015
Botulotoxin
1 odpověď, nejnovější odpověď: 23. 1. 2024
Botulotoxin
5 odpovědí, nejnovější odpověď: 8. 6. 2018
Mezonitě
4 odpovědi, nejnovější odpověď: 27. 4. 2018
Botulotoxin
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 16. 4. 2024

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Poradit pacientovi