Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Jedná se o gynekomastii?

Petr386216
Petr386216
4. 7. 2016 · Poslední odpověď: 5. 7. 2016

Dobrý den chci se zeptat jak poznám, zda mám opravdu gynekomastii, nebo jde jen o přebytek tuku v prsou. Děkuji

Reklama

odpovědí (5)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
Premium
2 adresy v Praha (kraj) . 5. 7. 2016
Nejlepší odpověď
Dobrý den,
navštivte zkušeného plastického chirurga, pomocí pohmatového vyšetření pozná, jestli je pod dvorcem tuková tkáň nebo žláza.
S pozdravem
Dr. Helena Singerová
Premium
2 adresy v Praha (kraj), Ústecký kraj... . 5. 7. 2016
Dobry den s ultrazvukovym vysetrenim prsou navstivte plastickeho chirurga. S pozdravem Dr.Horyna Pavel
MUDr. David Tomášek
Praha . 5. 7. 2016
Klinické vyšetření (plastický chirurg, endokrinolog), sono prsů. Dle dokumentace máte gynekomastii a i nadváhu. Tuk má k prsní žláze afinitu, taakže je prs větší. samotná lioposukce nejspíš nepomůže. Asi to chce odstranit převážnou část žlázy.
Zdraví MUDr. Tomášek, plastický chirurg,
*********, *********

Prosím, hodnoťte naše odpovědi
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Dobry den
Doporučuji po vyjádření endokrynologa konsultace dle fotek to vypadá na taková gynekomastie .
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
prim. MUDr. Blanka Vraspírová
Ústí nad Labem . 4. 7. 2016
Dobry den , navstivte zkuseneho lekare a nechte si provest sono prsu. Dr vraspirova
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.

Související dotazy

Nutnost léčby gynekomastie

Filip712222
Filip712222
11. 6. 2018 · Poslední odpověď: 19. 10. 2018

Dobrý den, chtěl bych se zeptat, cvičím a posledních pár měsíců jsem přibíral. Všiml jsem si poslední dobou, že když je bradavka stojící, tak vypadá vizuálně v pořádku (i hmatově jsem nic nezpozoroval), když není, tak je taková hebká, měkká a vypadá divně (nicméně jsem nenahmatal žádnou bulku jak se uvádí). Myslíte, že se jedná o gynekomastii a mám zahájit léčbu např. Tamoxifenem nebo je to jen nadměrný tuk, který se ukládá a postupem zmizí? (právě jsem začal dietu, tak mě to zajímá). Děkuji za odpovědi

odpovědí (5)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
MUDr. David Tomášek
Praha . 17. 6. 2018
Jak praví prof. Dušková, Vaše podezření potvrdí endokrinolog.
Zdraví MUDr. Tomášek, plastický chirurg,
Vyjadřujte se, prosím, ke kvalitě našich odpovědí…
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.

Je vhodná gynekomastie po liposukci prsou v mém případě?

Johny762815
Johny762815
4. 12. 2018 · Poslední odpověď: 26. 7. 2019

Dobrý den, Chci se zeptat byl sem na liposukci prsou a stejně mam pocit,že sem vyhodil 45 000,že sem to měl řešit operativně,ale doktor mi rikal ze sou potom jizvy a je to pak nestejnoměrný .Tak se chci zeptat mám jasnou gynekomastii a zda-li to jde na pojistovnu?

odpovědí (5)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
Premium
4 adresy v Praha (kraj) . 20. 12. 2018
Nejlepší odpověď
Podle fotografií bych řekl , že by operace pomohla.

Kulhánek

Je možné posoudit, zda se jedná se o gynekomastii?

Jaroslav
11. 2. 2014 · Poslední odpověď: 22. 2. 2014

Dobrý den, chtěl bych se zeptat, zda jste z dostupných informací posoudit, jestli se jedná o gynekomastii? Dnes jsem byl na sonu a zde cituji zprávu paní doktorky: bilat mléčná žláza: velikost 25x7mm- ldex, 22x6mm- lsin, ostatní pouze tuk složka. Plus přikládám mé fotografie.

Předem děkuji za odpověď

odpovědí (7)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
Vážený pane,
pro Vás je velmi důležitá věta ve zprávě- ... ostatní pouze tuk. složka. Skutečně trpíte gynekomastií, zřejmě nejjednoduššího stupně. Zbytnění Vašeho poprsí je způsobeno tukovým tělesem. Tento problém je možno relativně snadno odstranit - liposukcí. Operace by probíhala v narkóze asi 45 min., s následnou hospitalizací 24 hodin. Za několik dnů po liposukci může pacient provádět lehkou kancelářskou práci, plné zátěže se všemi riziky je organismus schopen po 4 týdnech. Tyto 4 týdny je nutno nosit speciální elastický kompresivní dres, který se snímá pouze pro potřeby osobní hygieny. Každé pracoviště má svůj ceník, na klinice Esthesia by Vás tato operace přišla na 28 000 Kč /vše zahrnuto/. Předoperační konzultační vyšetření kvalifikovaným plastickým chirurgem je před výkonem nezbytné.

Srdečně Vás zdravím
prim. MUDr. Vlastimil Víšek, CSc., plastický chirurg
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Reklama

Najít další otázky

Podobné dotazy

Gynekomastie
4 odpovědi, nejnovější odpověď: 30. 6. 2022
Gynekomastie
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 19. 8. 2022
Gynekomastie
9 odpovědí, nejnovější odpověď: 6. 9. 2011
Gynekomastie
4 odpovědi, nejnovější odpověď: 19. 1. 2023

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Poradit pacientovi