Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Gynekomastie a cvičení

Anonymní
Hunter
22. 5. 2010 · Poslední odpověď: 4. 6. 2013

Dobrý den chtěl sem se zeptat jeslti tento problém lze odstrnit čistě cvičením....mám s tím problémy už asi od 13 let ve 14 sem lýtal po doktorech a už mě ty jejich řeči unavovali to byli furt nějaké prášky furt jen kluk z toho vyrosté a podobné ...ale člověk když není v té kuži tak neví jaké to je a jak to dokáže znepřijemnit život tak sem si řekl udělám pro to vše abych se dal do kupy sám a začal sem tvrdě cvičit nyni mám hotouvou vejšku a celou dobu tvrdě trenuji a těch suplementů u toho sem vyzkoušel taky celou řadu ...přiznám se že i těch ne zrovna povolených postavu si myslím že mám ted hodně svalnatou ale at dělám co dělám mám stále malé kopečky na spodku prsou ...a jich se zbavit nedokážu ani kdybych se stavěl na hlavu furt měním treninky stravu říkám si že to jednou zničím ale nedaří se chtěl bych se vás proto timto zeptat jeslti je možné zbavit se toho jiným zbůsobem než operacím podle doktorů mám totiž skolon ke keliodním jizvám nevím jeslti to ted říkám správně ale nerad bych pokud se jednou odhodlám z toho vylezl huř než předtím děkuji za odpověd....

Reklama

odpovědi (2)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
Premium
3 adresy v Jihomoravský kraj, Praha (kraj), Ústecký kraj... . 24. 5. 2010
Nejlepší odpověď
Dobrý den,

Váš problém je řešitelný, ale musíme Vás vidět. Buď nám můžete zaslat fotografii nebo se prosím objednejte na osobní konzultaci. Tel. recepce.

S pozdravem,
ambulance Medicom VIP
Praha . 23. 5. 2010
Dobrý den, pokud se skutečně jedná o gynekomastii potvrzenou endokrinologem, žádné cvičení toto nevyřeší. ynekomastie se léčí operačně, tedy odstraněním prsní žlázy. Informace o sklonu ke keloidním jizvám je závažná. Je důležité na jakém podkladu tato domněnka byla vyslovena. Pokud je pravdivá, je samozřejmě riziko, že jizva po operaci, která je kolem prsního dvorce, bude hodně patrná. dr.Paděra
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Reklama

Najít další otázky

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Poradit pacientovi