Filorga X-HA - zkušenosti s výplní

Vali
Doporučený člen
4. 2. 2016 · Poslední odpověď: 20. 2. 2016

Dobrý den,

byla mi nabídnuta výplň Filorga X-HA, na internetu ale není o ní moc zmínka, chtěla jsem se zeptat, jestli jste se s ní setkali a jaké máte zkušenosti. Pořád váhám, jestli si nechat aplikovat pod oči tuto výplň, nebo raději využít známějších značek. Děkuji

odpovědí (9)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
MUDr. Kateřina Adamcová
Praha . 20. 2. 2016
Nejlepší odpověď
Ještě k mé odpovědi k Teosyalu, hrudky se nedělají, výplň se specialně aplikuje poběkud hlouběji. Kromě toho materiál je speciálně vyvinut k řešení očního okolí.
Zdravím
MUDr.Kateřina Adamcová
MUDr. Kateřina Adamcová
Praha . 20. 2. 2016
Dobrý den,
Ano, Teosyal Redensity II je určen právě na tyto problémy, a umí si s tím poradit velmi dobře.Určitě je nejlepší osobní konsultace a individuální  přístup.
Hezký den
MUDr.Kateřina Adamcová
Praha . 10. 2. 2016
...Pro revitalizaci očního okolí je výborná výplň Teosyal Redensity II. Je vhodná pro léčbu kruhů a prohlubní pod očima. Renomované značky výplní s kyselinou hyaluronovou mají svůj produkt, který je určen přímo pro tuto oblast, tedy je dobré se informovat u svého ošetřujícího lékaře při konzultaci daného případu. A právě zkušenost Vašeho dermatologa je podstatná.
Zdravím, MUDr. Věra Terzijská
Dobrý den Vali,

ačkoliv naše klinika s výplněmi Filorga nepracuje, jeví se nám jako kvalitní. Musím však souhlasit s ostatními, z velké části závisí na zkušenostech Vašeho ošetřujícího dermatologa. Zkuste vše prokonzultovat přímo s ním.

Pěkný zbytek dne
Dobrý den,
oblast kolem očí je velmi delikátní a je potřeba používat výplně, které jsou přímo určeny kolem očí, aby Vám nedělaly otoky. Osobně nejraději používám Volbellu od Juvedermu (USA), Redensity II od Teosyalu nebo Belotero balance od Atheisu ( oba Švýcarsko), Filorga je francouzská značka, naše portfolio jsme od ní doplnili pouze přípravkem NCTF 135HA k mezoterapii, se kterým jsme spokojeni. Jestliže mají přípravek přímo určený pod oči, zřejmě se nemusíte obávat.

S přátelským pozdravem MUDr.Tereza Gabryšová dermatolog kliniky GHC Praha
Laboratoires FILORGA, Paris - CZ a SK
Laboratoires FILORGA, Paris - CZ a SK
Žádné recenze
5. 2. 2016
Dobrý den, s výplněmi Filorga mám výborné zkušenosti. Konkrétně XHA3 na řešení propadlin pod očima používám pravidelně, bez komplikací. Platí to, co již zmínili kolegové - záleží na zkušenostech a zručnosti lékaře. MUDr. Gabriela Horová, Plzeň
Dobrý den,
značka Filorga je velmi kvalitní, troufám si toto tvrdit, přesto, že s touto značkou naše klinika nepracuje. Můžete ještě volit speciální výplň pod oči a tou je Teosyal Redensity II.
MUDr. Simona Bedřichová
Praha . 5. 2. 2016
Dobrý den, na trhu je množství hyaluronových výplní, v Evropě více než 200...... Je mnoho rovnocenných s Filorgou, z objektivního pohledu máte řadu variant, může i Vám osobně řada značek vyloženě vyhovovat a nepoznáte rozdíl. Zbytečně se tím trápíte.
Příjemný den,
MUDr. Nina Koutná, Klinika GHC Praha.
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Dobrý den, výplně Filorga patří mezi kvalitní osvědčené , tuším francouzské provenience. Já osobně na krajinu kolem očí používám speciálni výplně Teosyal, ale nebála bych se. Nejdůležitéjší je zručnost Vašeho lékaře.
Krásný den
MUDr Kateřina Adamcová
Artmedica Centrum

Najít další otázky

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Poradit pacientovi