Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Rýhy a váčky pod očima

bob
bob
5. 4. 2018 · Poslední odpověď: 20. 4. 2018

Zdravím mám takový problem s kruhami neboli váčky pod očima. I když se vyspím furt mám prostě pod očíma takový ryhy, váčky a nejde se toho zbavit. Přemýšlel jsem o výplni kyselinou, ale nevím zda by mi to pomohlo. Mohli byste mu doporučit nějake řešení ? Vážně mě to obtězuje mám 24 let. Díky za odpověd.

Reklama

odpovědí (7)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
Premier Clinic
Praha . 6. 4. 2018
Nejlepší odpověď
Dobrý den,

váčky pod očima by mohly být pravděpodobně lymfedém, jehož řešení je poměrně problematické. Kyselina hyaluronová, kterou zvažujete, by dle mého stav spíše ještě zhoršila a ani plazma by zde nepomohla. Pro zlepšení vzhledu bych Vám doporučila absolvovat manuální lymfodrenáž.

Zdraví MUDr. Jana Votrubová, PhD. - vedoucí dermatoložka Premier Clinic, Praha 1
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Premium
Praha . 20. 4. 2018
Dobrý den, pokud jste ještě svůj problém nevyřešil, mohu nabídnout jak chirurgické řešení ve spolupráci s naším plastickým chirurgem, tak méně invazivní a to výplň kyselinou hyaluronovou. Zcela určitě tento prolbém řešitelný je.
S pozdravem
MUDr. Jan Říčař
MUDr. David Tomášek
Praha . 8. 4. 2018
Musí se to vidět osobně. Určitě se obraťte s takovýmto problémem na ATESTOVANÉHO PLASTICKÉHO chirurga se zkušenostmi v této problematice. Ideální je investovat do konsultací na více pracovištích.
Můžete se stavět také u nás.

Zdraví MUDr. Tomášek, plastický chirurg.
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Premium
Dobrý den,
Také Vám můžeme nabídnout injekční výplně na bázi kyseliny hyaluronové. Doporučujeme konzultaci s lékařkou, která pro Vás navrhne neoptimálnější řešení zbavit se potíží.
Pracujeme a i v sobotu.

S přátelským pozdravem
Klinika Altos Praha
MUDr. Jana Synková
Plzeň . 6. 4. 2018
Dobrý den,
v tomto případě je nezbytná osobní konzultace, aby se přesně určilo nejvhodnější ošetření. Z těchto fotografii nelze zcela přesně určit, zda je vhodná aplikace dermální výplně či jiný zákrok.
Mohu Vám nabídnout nějaký termín konzultace?
S pozdravem a přáním hezkého dne.
Genesys Medical
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
řešení je při nejmenším dvojí: jednoduché, jak jste sám správně napsal -výplň, a to buď syntetikou anebo vaším vlastním tukem, anebo složitější, což je operace podle Eder, tj uvolnění vazů mezi kůží a kostí, které jsou příčinou tzv. rýh, + přesun tukových váčků dolních víček a tím překrytí okraje očnice, přeji hezký den prof dušková
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Praha . 5. 4. 2018
Dobrý den,
Je potřeba probrat základní anamnézu, ale podle fota to vypadá, že Váš problém by skutečně nejlépe řešilo vyplnění vkleslých partií hyaluronovým fillerem. Pokud lze soudit z fota, použila bych pravděpodobně Princess filler, cena 1 balení produktu včetně aplikace je 5600 Kč, vstupní pohovor 670 kč. Výsledek by měl být dobrý, v čase by měl vydržet cca půl roku až rok, někdy to bývá i déle již po první aplikaci, i až 2 roky.

Příjemný den a s pozdravem,
MUDr. Nina Koutná, dermatolog, Klinika GHC Praha
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Reklama

Najít další otázky

Podobné dotazy

Operace dolních víček
6 odpovědí, nejnovější odpověď: 24. 6. 2020
Odstranění kruhů pod očima
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 14. 9. 2020
Operace dolních víček
5 odpovědí, nejnovější odpověď: 7. 12. 2018
Operace očních víček
7 odpovědí, nejnovější odpověď: 7. 9. 2010
Odstranění kruhů pod očima
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 9. 10. 2020
Neinvazivní lifting obličeje
4 odpovědi, nejnovější odpověď: 6. 1. 2016
Operace očních víček
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 29. 7. 2016
Operace dolních víček
1 odpověď, nejnovější odpověď: 27. 9. 2017
Operace dolních víček
1 odpověď, nejnovější odpověď: 31. 10. 2013
Operace očních víček
4 odpovědi, nejnovější odpověď: 19. 4. 2007

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Poradit pacientovi