Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Jsem vhodný kandidát pro bandáž žaludku?

Lenka229075
3. 10. 2014 · Poslední odpověď: 9. 10. 2014

Dobry den..Mela bych zajem o bandaz zaludku merim 165cm a vazim 112kg zacinam mit bolesti zad ,po chvilce jsem unavena,zkousela jsem lecbu pres lekare hubnout pod lekarkym dohledem,jezdim na kole ale posledni dobou se zacinam hodne potit je to dost neprijemne,jim zdrave mam upraveny jidelnicek,ale stale se mi nedari hubnout..Chtela bych se zeptat zda bych mela narok na zakrok placeny pojistovnou a zda by jste mi ho doporucil zde prikladam i fotografii..Moje BMI je 41..

Reklama

odpovědi (3)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
doc. MUDr. Roman Šmucler CSc.
Žádné recenze
Praha . 4. 10. 2014
Nejlepší odpověď
Velmi prqvděpodobně na bandáž nárok máte, velmi nutně potřebujete opravdu komplexní léčbu, jinak budete mít řadu komplikací. Doporučil bych Vám OB kliniku Praha. nemám v tom žádný finanční zájem, jen rada lékaře.
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
MUDr. Věra Šatánková
Praha . 9. 10. 2014
Dobrý den, trpíte obezitou 3.stupně. Jakákoliv bariatrická operace (bandáž žaludku, plikace, tubulizace) je vhodná, protože u obezity nejvyššího stupně nemá konzervativní terapie rychlé ani trvalé účinky. Objednejte se na recepci Iscare ke konzultaci k bariatrickému chirurgovi.
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Premium
MUDr. Martin Hrubý
Turnov . 4. 10. 2014
Vážená Lenko,
podle míry obezity a i vzhledem k již proběhlým konservativním pokusům o zhubnutí můžete být vhodným kandidátem pro některou z bariatrických operací. Konkrétně je však potřeba jednat na pracovišti, které se léčbou obezity zabývá.
S pozdravem
MUDr.Martin Hrubý
Reklama

Najít další otázky

Podobné dotazy

Plikace žaludku
9 odpovědí, nejnovější odpověď: 15. 5. 2019
Plikace žaludku
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 7. 1. 2014
Plikace žaludku
9 odpovědí, nejnovější odpověď: 19. 4. 2013
Plikace žaludku
1 odpověď, nejnovější odpověď: 25. 4. 2008
Plikace žaludku
1 odpověď, nejnovější odpověď: 17. 4. 2012
Plikace žaludku
6 odpovědí, nejnovější odpověď: 10. 7. 2014
Plikace žaludku
Žádné odpovědi
Plikace žaludku
1 odpověď, nejnovější odpověď: 28. 9. 2015
Tubulizace žaludku
Žádné odpovědi
Tubulizace žaludku
11 odpovědí, nejnovější odpověď: 6. 1. 2019

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Poradit pacientovi