Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Laserové sjednocení barvy pleti

Terez
11. 10. 2008 · Poslední odpověď: 22. 7. 2012

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, zda je možné pomocí laseru sjednotit barvu pleti? Můj problém: na tvářích a nose mám sem tam popraskané malinké žilky, skvrnky po akné, malé pigmentové skvrny. Kdysi jsem na laseru už byla, a to V-beam, a přesto, že jsem byla opakovaně na několika ošetřeních, nezaznamenala jsem žádnou změnu. Přijde mi nesmyslné, na tyto drobné žilky a skvrny použít laser, který vypichuje JEDNOTLIVĚ každou skvrnu, to bych asi musela jít aspoň na 20 návštěv a zaplatit obrovské množství peněz, aby se dosáhlo sjednocení. NEEXISTUJE NĚJAKÁ OPRAVDU ÚČINNÁ LASEROVÁ METODA, KT. SE POUŽÍVÁ ROVNOMĚRNĚ NA VĚTŠÍ PLOCHU+kolik bych asi platila? Děkuji

Reklama

odpovědí (5)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
Klinika GHC Praha
Praha . 22. 7. 2012
Dobrý den,

ráda bych Vás pozvala na osobní konzultaci s dermatoložkou. V rámci této konzultace lékařka zhodnotí konkrétní stav pleti a dle toho doporučí ze široké škály ošetření prováděných na naší klinice to nejvhodnější právě pro Vás. Cena této konzultace činí 670,- Kč a pro objednání termínu jsme Vám rádi k dispozici na uvedených kontaktech. Věřte, že osobní návštěvu lékaře v tomto případě nic nenahradí.
S přáním hezkého dne za Kliniku GHC Praha,



Markéta Koňaříková
Senior Client Care Manager
Klinika GHC
*****
Tel: ********
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Klinika estetiky - lékařské laserové centrum
Žádné recenze
Plzeň . 14. 10. 2008
Na naší klinice používáme k odstranění pigmentací, drobných žilek a skvrnek po akné IPL laser. Hlavice má cca 1,5 x 2,5 cm, zabírá po celé své šířce. Některé větší žilky se poté "vypichují" jednotlivě CO2 laserem. Zákrok je většinou potřeba přibližně 3x opakovat. Cena za zákrok na celém obličeji včetně dermabraze (mechanický peeling) je 4 500,--.
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
MUDr. Ivana Plecháčová (Bäumeltová)
Žádné recenze
Praha . 14. 10. 2008
Dobrý den, všechny Vámi zmiňované potíže by zvládl přístroj IPL, je zapotřebí cca 3 sezení. Ceník a bližší informace na ********** S pozdravem MUDr.I. Bäumeltová
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
MUDr. Mojmír Müller
Brno . 13. 10. 2008
Vážená paní,
ve svém dotazuj zmiňujete několik problémů, z nichž každý vyžaduje poněkud jiné řešení. Neexistuje univerzální přístroj, který by vyřešil všechny problémy pleti současně. Pigmentace a jizvy po akné lze řešit méně razantně a opakovně chemickým peelingem nebo IPL. Jednorázové a dostatečně účinné řešení představuje ošetření frakčním CO2 laserem.
Pokud jde o rozšířené žilky, je možné je řešit cévním laserem ( vlnová délka 532 nm), nelze však jednoznačně dopředu stanovit zda bude nutno provést 1 nebo více ošetření. Jedno až 2 ošetření ale obvykle postačují.
Bližší informace a aktuální ceny najdete na našich webových stránkách - *********

S pozdravem

MUDr. Dana Prokůpková
Estetická dermatologie
MUDr. Mojmír Műller
Brno
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Premium
České Budějovice . 13. 10. 2008
Dobrý den,
nejvhodnějším přístrojem pro vyřešení Vašich problémů je IPL (intenzivní pulsní světlo), konkrétně vlnová délka 560-590 nm. Každopádně je potřeba si vybrat pracoviště, kde používají profesiální vysokovýkonnové přístroje. IPL odstraní jak pročervenání, tak pigmentace.
Jsou-li ovšem žilky širší, nezbývá než doplnit ošetření cévním laserem o vlnové délce 532 nm, jiná vlnová délka dokonale odstranit telangiectasie neumí.
Eva Ondráčková
Reklama

Najít další otázky

Podobné dotazy

Antiaging
1 odpověď, nejnovější odpověď: 31. 3. 2022
Frakční laser
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 25. 5. 2018
Plazmaterapie
9 odpovědí, nejnovější odpověď: 2. 12. 2019
Frakční laser
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 4. 6. 2018
Radiofrekvence
1 odpověď, nejnovější odpověď: 22. 6. 2023
Frakční laser
4 odpovědi, nejnovější odpověď: 18. 5. 2018
Jizvy po akné
1 odpověď, nejnovější odpověď: 5. 9. 2023
Fotorejuvenace IPL
5 odpovědí, nejnovější odpověď: 26. 12. 2016
Jizvy po akné
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 4. 5. 2020
Frakční laser
5 odpovědí, nejnovější odpověď: 29. 1. 2014

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Poradit pacientovi