Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Modelace s implantáty

Anonymní
21. 1. 2023 · Poslední odpověď: 14. 7. 2023

Dobrý den,

mám 166cm, 60kg, jsem svalnaté postavy, nahoře málo tuku Základ 2014 allergan 240 bwd 11 nad sval prsa mi klesla viz foto Před 9 dny operovano Motiva 380demi 12.5 Cm průměr pod sval

Chtěla jsem stejná prsa a teď mám melouny na sobě které mi připadají extrémně široké Operater říkal, ze pod svalem se 100ml ztratí proto jsem poslechla na vyber velikost

Nesnáším se, nechci se ani sprchovat jak se na to nemuzu dívat.

Nechápu ze jeden operater mi dal 11 Cm a druhy 12.5 průměr a ten 12.5 mi připadá hrozné široký, pod prsy mam 71cm. Moje prani by byly menší trojky co jsem měla (70C) nebo i klidně větší dvojky které člověk krásně nosí o bez podprsenky což tyto balony nemuzu.! Chci co nejdříve na výměnu - otázkou je za co? Děkuji za radu

Reklama

odpovědi (3)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
FORMÉ Clinic
Praha . 14. 7. 2023
Dobrý den, bohužel jakékoli reoperace nejsou takto brzy možné. Prosím vyčkejte, další zákrok je vhodný zhruba rok od původní operace.
S pozdravem, Formé clinic
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Premium
2 adresy v Praha (kraj) . 29. 1. 2023
Dobrý den,
380 ml, jsou poměrně velké implantáty, k rozhodnutí, jaký objem se použije slouží konzultace a vaše domluva s operatérem před operací a event. vyzkoušení, jaký objem byste chtěla mít...
Vše záleží na domluvě s vaším operatérem...
Opatrujte se
S pozdravem
MUDr. Helena Singerová
Premium
Dobrý den,
to nebude vůbec jednoduché. Jestliže nyní máte čerstvě široké dutiny pro implantát o objemu 380 cc a zároveň modelaci, je prakticky nemožné provést bezpečně výměnu za menší, a už vůbec ne v období několika dní od původní operace. Řešte event. reoperaci až s časovým odstupem, kdy se vytvoří vazivová kapsula kolem implantátu a bude možné chirurgicky její zmenšení.
S pozdravem
Ivo Menšík



BODY klinika plastické chirurgie
Reklama

Najít další otázky

Podobné dotazy

Modelace prsou
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 22. 1. 2021
Zvětšení hýždí
6 odpovědí, nejnovější odpověď: 2. 7. 2013
Modelace prsou
1 odpověď, nejnovější odpověď: 20. 11. 2019
Modelace prsou
7 odpovědí, nejnovější odpověď: 31. 3. 2019
Modelace prsou
4 odpovědi, nejnovější odpověď: 16. 2. 2021
Modelace prsou
6 odpovědí, nejnovější odpověď: 8. 9. 2017
Zvětšení prsou
1 odpověď, nejnovější odpověď: 23. 9. 2016
Modelace prsou s augmentací (pomocí prsních implantátů)
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 11. 11. 2021
Modelace prsou s augmentací (pomocí prsních implantátů)
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 14. 7. 2023
Mastektomie
Žádné odpovědi

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Poradit pacientovi