Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Zvetseni prsou, problémy po

Market913885
Market913885
7. 8. 2022 · Poslední odpověď: 15. 8. 2022

Dobrý den, jsem 7 měsíců od operace prsou. Měla jsem operaci s lehkou modelaci přes bradavky a vloženy byly polytech implantaty kapkoviteho tvaru ( na tvaru trval doktor vzhledem k mé postavě ). Bohužel jsem měla s jedním přes už od začátku problém, kdy me více bolelo, doktor mi stále říkal, ze je vše normální. Ale chození bez podprsenky je pro me doteď velmi nepříjemné, jedno prso me dokonce bolí když se rychle předkloním, když si na nej sahnu, tak ze spoda prsu nahmatam implantát a cítím jeho zvlneni. To je prý normální, protože tam prý nemám žádný tuk. No ale teď to podstatné, dokážu si pod tento prs vložit ruku, normálně zajet pod implantát a to už se mi normální nezdá. Když se ohnu jde vidět ze se implantát jakoby odlepi od tela. Mohu se zeptat, zda je to na reoperaci? Nebo toto přestane a je to jen docasne? Ještě jsem zapomněla dodat, ze implantaty byly vloženy pod sval.

Reklama

odpovědi (2)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
Premium
Klinika YES VISAGE - klinika estetické medicíny a plastické chirurgie
2 adresy v Jihomoravský kraj, Praha (kraj)... . 15. 8. 2022
Dobrý den,
souhlasím s kolegyní. Buďte opatrná, ruku pod implantát si nedávejte.

S pozdravem
MUDr. Lubor Mrňa
Klinika YES VISAGE
Premium
2 adresy v Praha (kraj) . 8. 8. 2022
Dobrý den,
prsa máte krásná, jsou ale poměrně velká, proto byste bez podprsenky chodit neměla, aby se prsa neprověsila, byla by to škoda. Popisujete, že si můžete pod implantát vložit ruku, to prosím nedělejte, nevytvářejte si prostor pod prsem.
Nyní byste měla být opatrná a s prsy příliš nemanipulovat, aby výsledek vydržel tak krásný, jako nyní.
S pozdravem
MUDr. Helena Singerová
Reklama

Najít další otázky

Podobné dotazy

Labioplastika
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 10. 11. 2014
Otoplastika
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 13. 4. 2007
Obřízka
1 odpověď, nejnovější odpověď: 6. 8. 2023
Zvětšení prsou
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 25. 11. 2015
Rhinoplastika
13 odpovědí, nejnovější odpověď: 18. 2. 2012
Zvětšení prsou
6 odpovědí, nejnovější odpověď: 20. 4. 2010
Zvětšení prsou
4 odpovědi, nejnovější odpověď: 8. 12. 2013
Zvětšení prsou
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 22. 10. 2021
Zvětšení prsou
5 odpovědí, nejnovější odpověď: 7. 2. 2007
Zvětšení prsou
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 23. 10. 2012

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Poradit pacientovi