Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Jaká dávka botulotixinu je minimální?

Riamarie
Riamarie
11. 12. 2018 · Poslední odpověď: 7. 1. 2019

Dobrý den,před 14dny jsem podstoupila aplikaci botoxu do očních vějířků - 20 jednotek. Je mi 33 let,vrásky byly úměrné věku. Bylo mi řečeno,že dávka je velmi malá protože vrásky nejsou výrazné a v případě nedostatečného efektnu mám přijít znovu. Chtěla bych se prosím zeptat, zda je tato dávka opravdu natolik malá že je efekt tak málo patrný? Dopich znamená že budu platit opět 3.000,-za další aplikaci botoxu nebo bývá cena zvýhodněna obvykle? Je lepší raději počkat 3 měsíce a pak proceduru zopakovat? Případně prosím o orientační cenu zákroku za 20 jednotek. Děkuji mnohokrát za názory MARIE

Reklama

odpovědí (8)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
MUDr. Jaroslava Kačírková
MUDr. Jaroslava Kačírková
11. 12. 2018
Nejlepší odpověď
Dobrý den,do očních vějířků aplikuji obvykle 4 vpichy po 8 jednotkách, tedy 32j pro jednu stranu /používám Dysport/.
Dávka je dostatečná s efektem.Cena u nás 40Kč za jednotku.
Preparát Botox má jiné ředění a dávkování.
MUDr.J.Kačírková Medilip
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Mnohokrát Vám děkuji, vážená paní Danno, za Vaše milá slova a přání,
a přeji Vám a Vašim blízkým krásný rok, zdraví a šťastné dny - a ať se Vám v soukromí a ve Vaší práci všechno daří tak, jak si přejete! :-)
Srdečně Ludvika Záhořová
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Dobrý večer,

velice Vám děkuji za milá slova:-)..Mou snahou je, aby byly pacientky spokojené, neměly sebemenší důvod mě "opustit" - a stárly (samozřejmě "co nejlépe") společně se mnou! :-)
Srdečně Vás zdravím a přeji vše NEJ v příštím roce! L.Záhořová
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Dobrý den,
ohl. ceny botulotoxinu Vám již odpověděli kolegové; chtěla bych se jen vyjádřit k "dopichu".
U každého pacienta jsou drobné individuální odchylky v závislosti na velikosti mimických svalů, takže počet jednotek je orientační.U mě to v praxi probíhá tak, že si cca za 14 dní po aplikaci pacienta pozvu na kontrolu, a pokud by nebyl efekt dle očekávání (tj. pacienta i mého :-) , tak zdarma dopíchnu , co je potřeba k oboustranné spokojenosti.Délka efektu u botulotoxinu je 3-8 měsíců.
Srdečně zdravím.
MUDr Ludvika Záhořová,
Poliklinika Na Národní, Praha
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
MUDr. David Tomášek
Praha . 12. 12. 2018
Záleží na pracovišti, jak tuto situaci pojme. Já se opsobně domnívám, že pracoviště dostatečně neodhadlo množství jednotek a krajin při aplikaci a je na nich zda to pojmou profesionálně a dopíchnou to v jejich režii. Pokud ne, Tak se příště obracejte na pracoviště s větší profesionalitou. Zdraví MUDr. Tomášek, plastický chirurg,
Vyjadřujte se, prosím, ke kvalitě našich odpovědí…
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Premium
Klinika YES VISAGE - klinika estetické medicíny a plastické chirurgie
2 adresy v Jihomoravský kraj, Praha (kraj)... . 12. 12. 2018
Dobrý den,
počet jednotek je zcela individuální. Dopich je běžná záležitost, též provádíme do 14 dnů.

S pozdravem
MUDr. Milan Junášek
Premier Clinic
Praha . 11. 12. 2018
Dobrý den,

dopich po aplikaci Botoxu je potřeba provést nejdéle do 14 dní, jinak se snižuje účinnost (vždy na to klientky upozorňuji). Při dopichu do 14 dní se aplikuje již pouze malé množství Botoxu - obvykle jen několik málo jednotek. Do oblasti očního okolí aplikuji v průměru 24 jednotek botulotoxinu značky Botox, aby byla větší pravděpodobnost dobrého efektu zákroku. Ceník je následující:

1 – 20 jednotek 160 Kč/1 jednotka
21 – 99 jednotek 140 Kč/1 jednotka
100 – 149 jednotek 100 Kč/1 jednotka
150 a více jednotek 85 Kč/1 jednotka

Hezký den

MUDr. Jana Votrubová, PhD. - vedoucí dermatoložka Premier Clinic, Praha 1
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
SKIN CARE Liberec
Liberec . 11. 12. 2018
Dobrý den,

počet aplikovaných jednotek je vždy individuální. U vějířků kolem očí se obvykle pohybuje mezi 5-12 jednotkami na jedné straně. Musím vás uklidnit, že je zcela běžné, že botox dopichujeme několik dnů po první aplikaci, kdy už vidíme efekt té první. Dopich je nutné provést do 14 dnů po aplikaci. Co se týká ceny a jejího zvýhodnění, záleží, jak má svůj ceník nastavený konkrétní klinika. U nás ve SKIN CARE Liberec stojí aplikace jedné jednotky 150 Kč, 20 jednotek je tedy za 3.000 Kč.

Hezký den,

MUDr. Xenie Kučerová
SKIN CARE Liberec
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Reklama

Najít další otázky

Podobné dotazy

Rhinoplastika
7 odpovědí, nejnovější odpověď: 8. 3. 2015
Odstranění tetování
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 16. 1. 2018
Liposukce
1 odpověď, nejnovější odpověď: 1. 4. 2008
Modelace prsou s augmentací (pomocí prsních implantátů)
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 6. 12. 2022
Botulotoxin
4 odpovědi, nejnovější odpověď: 3. 6. 2017
Botulotoxin
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 1. 2. 2021
Injekční výplně
8 odpovědí, nejnovější odpověď: 8. 11. 2018
Neinvazivní liposukce
5 odpovědí, nejnovější odpověď: 24. 4. 2015
Odstranění znamének
5 odpovědí, nejnovější odpověď: 20. 7. 2022
Korekce jizev
1 odpověď, nejnovější odpověď: 23. 10. 2023

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Poradit pacientovi